17

Ich gra w tym sezonie to gowno xD

11

Przez brak meczow maszyny Flicka jakies rzucanie lotkami do tarczy zaczeliscie ogladac xD Coraz gorzej z wami xD

0

@Criss18Barca Maja rozmach Sk... xD

24

Idiotyczny pomysl. Az dziwne ze Wenger cos takiego propsuje...

0

@kuz Jak dla mnie gorszy. Pierwsza czesc byla z nich najlepsza.

3

@Gaucho Na tej drugiej powtorce widac ze sedzia mial jak na dloni ta sytuacje i bacznie sie przygladal xD

2


Karta Leo z nastepnego eventu w FC26
Grubo xD Ciekawe ile bedzie kosztowac xD

0

@Popitek12 brutto xD

4

Tu juz nie mówimy o rozegraniu akcji. Piłkarze United nie potrafią nawet dobrze wybić piłki z własnej połowy xD

3

@JimMorrisonFCB Nie wiem, ale słyszałem że kotki i szczeniaczki mają w piwnicy xD

16


Oni bronienie rękami w polu karnym mają zapisane w DNA xD

4

@mindbender84 Negreira musial isc kloca postawic do kibla i skorzystali z zaistnialej sytuacji. xD

1

@ViscaelBarca2007 Chlop uparty strasznie jest na to 3-4-3

3

A co sie dzieje z tym Mastantuono? Widze ze zdrowy chlop, a cos nie blyszczy w tym Realu xD
A ile bylo zachwytow komentatorow na starcie sezonu przy kazdym kontakcie z pilka Argentynczyka.

7

Odszkodowanie dla Realu za Negreirę xD
Oni z dnia na dzień coraz większych klaunów z siebie robią xD

5

Gamonie nawet w Wigilie grzeja z tym Negreira xD

23

Dalej tu nie widze dowodow na korupcje tylko jakies glupie faktury i wypowiedz Laporty z przed 15 lat.

17

Ciekawe czy Madryciaki teraz przy kolacji Wigilijnej narzekaja na Negreire xD

0

@LukaszFan Rózgę za pajacowanie co najwyżej xD

4

Wesołych Świąt dla wszystkich oprócz Madryciaków xD

0

@karci0 Leo taki nie był. On jakby tu mógł to by się jeszcze zerwał do piłki z powrotem xD

0

@MateS Najlepiej sobie na Futbin zrobić evo i później w tej samej kolejności w grze.
Tu przykładowo zrobiłem na futbin, ale można jeszcze inaczej kombinować
https://www.futbin.com/26/player/7590_185_205_211_209_196_193/hector-fort-garcia

1

@MateS Dzisiaj wjechała evo gdzie z zwykłej jego karty da się zrobić konkretnego PO.

2

@vivalaice21 Jak widać by było po nim że wyciąga jakieś wnioski ze swojego zachowania to może byłoby mi go trochę szkoda, ale on sobie co chwilę pracuje swoim zachowaniem na to jak ludzie go traktują, więc pieprzyć go.

6

@esem91 Tam na X jest psychiatryk xD

0

A pewien Kamil na pewnej platformie dalej płacze, że nie było karnego na Raphinhi xD

12

https://x.com/DruskiFCB/status/2002454360215990293
O ile dobrze pamietam komentarz sedziow VAR brzmial tu: Na szczescie byla reka.
Pieprzona liga Negreiry xD

1


To juz nie jest fart. Nie wiem nawet jak to nazwać. Wygląda jak podkręcony drop.

26

Jutro w RMtv ,,Negreira kazał gwizdać kibicom na Viniciusa'' xD

2

Rodrygo zjazd do bazy powinien dostac...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?