1

Jedno co się rzuca w oczy przy straconej bramce na 1-1 dla Celty i akcji z 3 minuty meczu gdzie Duran poszedł z akcją 1vs1 z Wojtkiem, to za wysoko ustawiona linia obrony. Nie można tak grać, że próbujesz zastawić pułapkę offside praktycznie przy linii środka boiska, bo raz że jest duża szansa na to że przeciwnik wystartuje z własnej połowy, a dwa że można rzucić piłkę na połowę Barcy do której wystartuje z drugiej linii piłkarz który na bank nie będzie na spalonym i będzie mieć autostradę do bramki. Rozumiem granie wysoko obroną, ale taki max to z 35 metr boiska a nie około 50 xD

3

@ProMILs Eric moze tez zagrac w pomocy.

0


Kontrowersja w koncowce xD

0

@Tollusiek Tak samo gram SB jak Ty zeby wbic elite, ale teraz po tym: https://forums.ea.com/blog/ea-sports-fc-game-info-hub-pl/fc-26-aktualizacja-1-1-3/12877127 patchu trudniej jest.

0

Graliście ostatnio Squad Battles w FC 26? Po tym ostatnim patchu przesadzili trochę z poziomem trudności tego bota. Robilem sobie często na tym wyzwania czy evo, ale teraz ten bot tymi lepszymi składami klepie lepiej niż większość ludzi w Mistrzostwach czy w Rivalsach xD

4

Tak się utrudnia następny mecz Barcelonie. W Mardycie będą dumni z sędziego xD

3

No penalty, no party xD

0

@Piotr,1985 Ja się zastanawiam miedzy tym Openda a Ayoze. Ayoze mi trochę bardziej do składu pasuje.

0

Ale to FC 26 jest parodią xD Chłop mi odjeżdża w sprincie Piną przy piłce Cuadrado zbustowanemu na halloween 99 speeda xD

38

Zapaliłem szluga i powiem wam tak na spokojnie już po meczu, że nienawidzę Realu Madryt.

7

@Who_you_mam i mecz z Chelsea!!! xD

44


Ale kompilację ktoś zrobił xD

0

Zaraz rządowi cos wcisna. Za dużo razy juz to widziałem xD

16

I tak nic nie przebije Tchuameniego w meczu z Barca gdzie dostał najpierw zolta zamiast czerwonej za faul na Ferranie, a później obronił reka w polu karnym jego strzał xD

1

Ale pamiętajcie Uefalona, mecz z Chelsea i Busquets udawal ze go boli xD
Obrzydliwy i faworyzowany klub...

2

Tchuameni jaki uśmiechnięty bo wie ze to karny był.

0

@Smixu Jaki baner?

2

Tylko ślepy nie widzi, że jest nagonka na chłopaka.

10

@Filipem Ciekawe czy w grach jak mu nie idzie to też wyzywa ludzi i mówi że są rasistami xD

1

Nagonka ogromna na tego Yamala jest ze mu odwala itd, a co takiego zlego on tak naprawde zrobil? Jak dla mnie to jedynie te teksty przed meczem z Realem moglby sobie odpuscic, ale tez bym go za to nie linczowal. Chlopak dostaje nie wymierny do przewinien hejt.

0

@4drian0 Ten Jevelin dodali tez do FC 26.

14

Najbardziej pokazal brak szacunku trenerowi, a jego nie przeprosil w tej wiadomosci xD

2

Co za łeb xD Druzgocacy news xD

2

Mnie w sumie nie dziwi zachowanie piłkarzy Realu. Uważani są za najlepszych, królewskich itd. Przychodzi do nich jeszcze Mbappe po czym dostają 4 razy na dziurę od Barcelony z problemami finansowymi i dzieciakami w składzie, Barca zgarnia wszystko w Hiszpanii, a w LM robi ich jak chce Arsenal xD Do tego jeszcze w lato zdemolowało ich PSG w KMŚ. Przecież tam grubo musiało być w szatni. O kibicach za to nie ma co gadać, bo to najgorszego sortu community jeżeli chodzi o kluby piłkarskie.

21

Jeżeli Bellingham powiedział faktycznie tekst "Ni con Negreira" to ładnie tam nawet piłkarze mają nasrane pod kopułą. Tam się jakaś sekta stworzyła w Madrycie xD

7

Tak na chłodno po meczu powiem wam, że nawet jakoś mocno mnie ta porażka nie zabolała. Fakt że człowiek chce żeby Barca zawsze wygrywała i szczególnie z Realem, ale tu liczyłem się z opcją przegranej. Mamy obecnie fatalną formę i kluczowe braki kadrowe, a Real i tak nie zaznaczył tu znacząco swojej wyższości. Grali lepiej, ale 2-1 z przetrzebioną Barcą i to po wątpliwej bramce która dała im wygraną nie wygląda jakoś spektakularnie. Tym bardziej że mieli prawie cały skład dostępny i zrobili w lato duże wzmocnienia. Najbardziej chyba boli brak Raphinha. Ta jego absencja pokazuje jak ważnym on jest dla funkcjonowania drużyny ogniwem. Lewy tak samo. Może nie jest już pierwszej młodości, ale potrafi się odnaleźć w polu karnym przeciwnika jak mało kto, a tego wczoraj brakowało.
Ogólnie trzeba być optymistą bo sezon jeszcze długi. Dobrze że problemy są teraz a nie w końcowej części sezonu, bo jest czas żeby nad nimi popracować.
Tak na koniec, bo się zaczynam rozpisywać xD
Real Madryt to obrzydliwy klub i pokazali wczoraj że tak jak nie potrafią z klasą przegrywać, to za to nie potrafią też z klasą wygrywać xD
VeB!!!

1

@barcasempre Tu Cię zdziwię, ale pod filmikami z wczorajszych zachowań Viniego na X duże grono kibiców Realu piszę tam że to męczennik powinien być kapitanem xD

1

@Popitek12 Rozmieszaj ta odzywke bislkowa z olejem to bedziesz miec dopiero zdrowe tluszcze na sen xD

0

Komentarze na X ze Vini powinien byc kapitanem xD Klub pilkarze i kibice siebie warci tam sa xD

0

@FranciscoZubra A co takiego niby robili nasi pilkarze z Espanyolem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?