3

@Kessie Dodaj ze na amatorze grałeś, robiles save po każdym meczu i jak przegrałeś to powtarzales mecze.

0

@Gaucho A i tak gramy lepszy football od tego Liverpoolu.

1

@Gaucho Kadre mamy dobra tylko w glowach musza sobie troche niektorzy poukladac.

3

Kanonierzy dostali z armaty xD

1

Choroszcz Alert xD

6

Podobno Krecidlo dalej przezywa i analizuje reke Gulera xD

1

Niech ktos zabierze mikrofon temu Krecidlo xD

3

To jak Mallorca traci pilke w srodku pola to jest kryminal...

0

Ale ten Real jest nudny. Wolny, przewidywalny atak pozycyjny. Trzeci mecz juz tak graja, a komentatorzy rozplywaja sie nad ich gra...

0

@D10SLEO A Mazurek by wam non stop przerywal xD

10

Niech zaplota Ferminowi warkocze i pomaluja na czarno to Chelsea na start 100 baniek wylozy xD

0

@Kinginiesta Aha ok. Dzieki za info.

1

@NeroTFP1 U nas powinni zrobic takie czystki jak kiedys w Anglii. Zakazy stadionowe do konca zycia i takie kary finansowe zeby sie innym odechcialo dymic.

0

Nie rozumiem troche tlumaczenia ze kolano jest zbyt spuchniete zeby zrobic badania. Wydaje mi sie ze rezonans moga wykonac.

1

Może niech jeszcze Sławka Peszko powolaja i Krychowiaka. Ta kadra to żart jest.

0

@igor1992 Lojalny z Ciebie kibic trzeba przyznac xD

2

To jakas nowa chora taktyka na utrudnianie gry Barcelonie? Najpierw zlewanie woda murawy, a teraz jakies rozkopane pobojowisko... Co bedzie nastepne? pulapki zastawione na Yamala tam gdzie probuje dryblowac? xD

17

Artykul godny pudelka xD

0

@maciekofcb Ruben Dias, Vitinha i J.Alvarez.

1

@escarabajo Ta matka agentka ma zly wplyw na niego.

1

@Hshdhrhdh Ciekawe czy ktos sie skusi. Trzeba pamietac ze w pakiecie z nim jest odklejona matka.

0

@BORO_12 Moze i mamy Raphinie i Ferrana ewentualnie, ale Brazylijczyka widze bardziej na lewej stronie, a Hiszpana wyzej w ataku.

0

Jak odejdzie Fermin to pozostaje nam sie modlic o zdrowego Olmo.

19

Zapasy w polu karnym Liverpoolu. Real to z 2 penalty by juz tu mial xD

1

@Hshdhrhdh Przychodzi idiota do lekarza, a lekarz tez jest kibicem Realu.

1

@NeroTFP1 Przejrzalem podstawe programowa tego nowego przedmiotu i nie wiem gdzie oni e tym widza demoralizacje i deprawacje. Ciemnogrod i tyle...

0

@Faro No mozna to tlumaczenie roznie interpretowac.

3

@Faro Musial opuscic Barce i nie hyl szczesliwy z tego powodu. Ja to tak rozumuje xD

0

@Faro On juz wczesniej otwarcie mowil ze Paryz byl bledem.

0

@Encore A to wszystko tylko dlatego ze kibice nazwali go glupkiem po probie wymuszenia karnego. Jaki to jest przykry gosc xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?