MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie Dodaj ze na amatorze grałeś, robiles save po każdym meczu i jak przegrałeś to powtarzales mecze.
0
@Gaucho A i tak gramy lepszy football od tego Liverpoolu.
1
@Gaucho Kadre mamy dobra tylko w glowach musza sobie troche niektorzy poukladac.
3
Kanonierzy dostali z armaty xD
1
Choroszcz Alert xD
6
Podobno Krecidlo dalej przezywa i analizuje reke Gulera xD
1
Niech ktos zabierze mikrofon temu Krecidlo xD
3
To jak Mallorca traci pilke w srodku pola to jest kryminal...
0
Ale ten Real jest nudny. Wolny, przewidywalny atak pozycyjny. Trzeci mecz juz tak graja, a komentatorzy rozplywaja sie nad ich gra...
0
@D10SLEO A Mazurek by wam non stop przerywal xD
10
Niech zaplota Ferminowi warkocze i pomaluja na czarno to Chelsea na start 100 baniek wylozy xD
0
@Kinginiesta Aha ok. Dzieki za info.
1
@NeroTFP1 U nas powinni zrobic takie czystki jak kiedys w Anglii. Zakazy stadionowe do konca zycia i takie kary finansowe zeby sie innym odechcialo dymic.
0
Nie rozumiem troche tlumaczenia ze kolano jest zbyt spuchniete zeby zrobic badania. Wydaje mi sie ze rezonans moga wykonac.
1
Może niech jeszcze Sławka Peszko powolaja i Krychowiaka. Ta kadra to żart jest.
0
@igor1992 Lojalny z Ciebie kibic trzeba przyznac xD
2
To jakas nowa chora taktyka na utrudnianie gry Barcelonie? Najpierw zlewanie woda murawy, a teraz jakies rozkopane pobojowisko... Co bedzie nastepne? pulapki zastawione na Yamala tam gdzie probuje dryblowac? xD
17
Artykul godny pudelka xD
0
@maciekofcb Ruben Dias, Vitinha i J.Alvarez.
1
@escarabajo Ta matka agentka ma zly wplyw na niego.
1
@Hshdhrhdh Ciekawe czy ktos sie skusi. Trzeba pamietac ze w pakiecie z nim jest odklejona matka.
0
@BORO_12 Moze i mamy Raphinie i Ferrana ewentualnie, ale Brazylijczyka widze bardziej na lewej stronie, a Hiszpana wyzej w ataku.
0
Jak odejdzie Fermin to pozostaje nam sie modlic o zdrowego Olmo.
19
Zapasy w polu karnym Liverpoolu. Real to z 2 penalty by juz tu mial xD
1
@Hshdhrhdh Przychodzi idiota do lekarza, a lekarz tez jest kibicem Realu.
1
@NeroTFP1 Przejrzalem podstawe programowa tego nowego przedmiotu i nie wiem gdzie oni e tym widza demoralizacje i deprawacje. Ciemnogrod i tyle...
0
@Faro No mozna to tlumaczenie roznie interpretowac.
3
@Faro Musial opuscic Barce i nie hyl szczesliwy z tego powodu. Ja to tak rozumuje xD
0
@Faro On juz wczesniej otwarcie mowil ze Paryz byl bledem.
0
@Encore A to wszystko tylko dlatego ze kibice nazwali go glupkiem po probie wymuszenia karnego. Jaki to jest przykry gosc xD