MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Chlopak zagral 3 mecze w pierwszej druzynie, potem dluga kontuzja i nie wiadomo w jakiej firmie wroci, a Ty mu pierwszy sklad dajesz? xD
5
Wydali pierdyliard na transfery, a dupe im Chiesa ratuje xD
1
Van Dijk moze i zlamal linie spalonego, ale za to nie zdarzyl wrocic i zablokowac dosrodkowanie xD
8
Flick na dopingu z bandazy?
Dupy rzadowych nie sa na to gotowe xD
0
@Batys Ciesze sie.
8
Nowy Var:
P- Pomoc
R- Realowi
O- Obowiazkowa
xD
34
Mogl powiedziec
Rashford: Niezarejestrowany
xD
0
@Popitek12 Albo czy ten co tak szalal za Ronaldo w koncu sie przyznal ze woli facetow xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
System VAR będzie miał mniejsze znaczenie dla nowego Komitetu Technicznego Sędziów i będzie interweniował tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. CTA zamierza upublicznić i wyjaśnić najbardziej kontrowersyjne decyzję.
hahahahaha
Sezon sie jeszcze nie zaczal a juz widac pewne znaki jak wesola to bedzie kampania xD
Zaraz La Liga da info ze ogranicza prace sedziow liniowych bo Mbappe za czesto na spalony wybiega xD
2
@Comentateiro Powinni tam imigrantow wysylac do zasiedlenia xD Ze Trump jeszcze na to nie wpadl xD
1
@tomek8756 Rodzynki z sernika wyjmiesz, a zepsutej kibicowaniem Realowi glowy juz nie naprawisz xD
1
@fart Tottenham za bardzo cofnal sie zeby bronic tego wyniku. Jakby grali koncowke tak jak caly mecz i naciskali na PSG to by raczej to wygrali i wejscie Fabiana by wiele nie zmienilo. Fakt ze ta druga linia PSG z Doue to bylo jakies nieporozumienie, ale najwiekszy blad popelnil trener Totkow z tym murowaniem.
0
@karci0 No powinien. Yamal kapitalne ma te podania z falsza.
1
@macio_944 No w tym sezonie trzeba sie szykowac ze niestety bedzie cyrk.
5
@Gibbon_FCB Robert kontuzjowany byl. Tchuameniego nie powinno byc juz na boisku przy tej rece w polu karnym xD Druga bramka Realu po faulu na Yamalu padla. Ogolnie szkoda strzepic na tamto sedziowanie xD
20
Ale to bylo obrzydliwe sedziowanie pod Real zeby utrzymac ich w wslce o majstra. Szacunek dla ekipy Flicka, ze dali rade to wygrac.
6
Dawac juz ta maszyne Flicka!
0
@malicinho Widocznie to nie serial dla Ciebie.
1
@Kapitan hawk Od 15 w gore xD
0
@Popitek12 Lepsze niz CR7? xD
0
Ciekawe czego Realu nie chca wyslac na mecz do USA... Przeciez to galaktyczny klub i w ogole wizytowka ligi.
1
@Uukasz_93 Mecz Barcy, ale dalej trzeba pieprzyc o polityce...
0
Kolejny ,,snajper'' xD
1
Como w szoku. Tam we Wloszech nikt tak wysoko nie gra w obronie. Widac ze sie w tym nie odnajduja.
8
Przetlumaczylem wystapienie Ter Stegena:
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Barcelone, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
5
Beznadziejne te swiatla przy wyjsciu pilkarzy.
3
Prezentacja 1 skladu Barcy na orliku xD
0
@Gaucho Gruby zna sie na rzeczy xD
10
@RozowaPantera Bo ktos go przypial.