0

@KrwawiaceoczyVEB Chlopak zagral 3 mecze w pierwszej druzynie, potem dluga kontuzja i nie wiadomo w jakiej firmie wroci, a Ty mu pierwszy sklad dajesz? xD

5

Wydali pierdyliard na transfery, a dupe im Chiesa ratuje xD

1

Van Dijk moze i zlamal linie spalonego, ale za to nie zdarzyl wrocic i zablokowac dosrodkowanie xD

8


Flick na dopingu z bandazy?
Dupy rzadowych nie sa na to gotowe xD

0

@Batys Ciesze sie.

8

Nowy Var:
P- Pomoc
R- Realowi
O- Obowiazkowa
xD

34

Mogl powiedziec
Rashford: Niezarejestrowany
xD

0

@Popitek12 Albo czy ten co tak szalal za Ronaldo w koncu sie przyznal ze woli facetow xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

System VAR będzie miał mniejsze znaczenie dla nowego Komitetu Technicznego Sędziów i będzie interweniował tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. CTA zamierza upublicznić i wyjaśnić najbardziej kontrowersyjne decyzję.
hahahahaha
Sezon sie jeszcze nie zaczal a juz widac pewne znaki jak wesola to bedzie kampania xD
Zaraz La Liga da info ze ogranicza prace sedziow liniowych bo Mbappe za czesto na spalony wybiega xD

2

@Comentateiro Powinni tam imigrantow wysylac do zasiedlenia xD Ze Trump jeszcze na to nie wpadl xD

1

@tomek8756 Rodzynki z sernika wyjmiesz, a zepsutej kibicowaniem Realowi glowy juz nie naprawisz xD

1

@fart Tottenham za bardzo cofnal sie zeby bronic tego wyniku. Jakby grali koncowke tak jak caly mecz i naciskali na PSG to by raczej to wygrali i wejscie Fabiana by wiele nie zmienilo. Fakt ze ta druga linia PSG z Doue to bylo jakies nieporozumienie, ale najwiekszy blad popelnil trener Totkow z tym murowaniem.

0

@karci0 No powinien. Yamal kapitalne ma te podania z falsza.

1

@macio_944 No w tym sezonie trzeba sie szykowac ze niestety bedzie cyrk.

5

@Gibbon_FCB Robert kontuzjowany byl. Tchuameniego nie powinno byc juz na boisku przy tej rece w polu karnym xD Druga bramka Realu po faulu na Yamalu padla. Ogolnie szkoda strzepic na tamto sedziowanie xD

20


Ale to bylo obrzydliwe sedziowanie pod Real zeby utrzymac ich w wslce o majstra. Szacunek dla ekipy Flicka, ze dali rade to wygrac.

6

Dawac juz ta maszyne Flicka!

0

@malicinho Widocznie to nie serial dla Ciebie.

1

@Kapitan hawk Od 15 w gore xD

0

@Popitek12 Lepsze niz CR7? xD

0

Ciekawe czego Realu nie chca wyslac na mecz do USA... Przeciez to galaktyczny klub i w ogole wizytowka ligi.

1

@Uukasz_93 Mecz Barcy, ale dalej trzeba pieprzyc o polityce...

0

Kolejny ,,snajper'' xD

1

Como w szoku. Tam we Wloszech nikt tak wysoko nie gra w obronie. Widac ze sie w tym nie odnajduja.

8

Przetlumaczylem wystapienie Ter Stegena:
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Barcelone, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.

5

Beznadziejne te swiatla przy wyjsciu pilkarzy.

3

Prezentacja 1 skladu Barcy na orliku xD

0

@Gaucho Gruby zna sie na rzeczy xD

10

@RozowaPantera Bo ktos go przypial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?