MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 Vinicius i Mbappe xD
0
@Faro Kounde jeden z lepszych PO na swiecie- Przesunac go na ŚO xD
3
@Rastafarnianin Mam tak samo. Kiedys ciezej bylo doroslym chocby nawet z praca, ale dziecinstwa w tamtych latach nie zamienilbym na obecne.
1
Cwiakala pieprzy jak potluczony o tym meczu Realu xD
13
@norbi77 Ciekawe czy jeszcze jakies wieksze zawieszenie gosciowi wlepia xD Nie zdziwilbym sie.
5
@tbas No za to xD
0
Fakt ze gosc z Osasuny wchodzi z bara w zawodnika Realu zeby go wyeliminowac z gry, ale to nie jest faul na czerwona. Akcja jest w zupelnie innym miejscu. Sedzia tego nie widzi i opiera sie tylko na podpowiedzi liniowego. My nie dostajemy powtorek VAR tez nie interweniuje czyli sedzia liniowy wyrzuca goscia z boiska za faul jakich pelno jest w meczu xD
0
Ma ktos powtorke z bliska tej czerwonej kartki? Bo na powtorkach z daleka wyglada jak walka bark w bark.
2
Nie dali ani jednej powtorki z bliska tej czerwonej kartki...
0
Gardze ta Osasuna. Po nich nawet nie widac checi gry do przodu.
2
@ViscaelBarca2007 Real Madrid and referee.
0
@Messi1000000 Tak. glupi bkad obroncy.
7
A tu Osasuna cyk po meczu wniosek o walkower za wystawienie tego mslolata z Argentyny xD
1
Piotr Laboga-,,Piekny bialy bolid o nazwie Real Madryt"
xD
16
Przeciez po takim Realu dzisiaj to maszyna Flicka by sie znowu przejechala jak po amatorach.
1
Flip i Flap komentuja xD Gdzie oni tam karny widzieli xD
0
@betonito Gdzie Ty tu widzisz fanboyi Neymara?
1
@draxidox Zawod tej laski to pewnie mama 24h, a teraz jeszcze wziela dodatkowy etat jako domowa ksiegowa xD Trzeba jakos zarobic na te pazury widoczne na filmiku.
4
Zawsze smieszy tak samo xD
4
@Jakchcesz
- Ale on zabral mi kawalek czekolady
- Trudno. Juz jej nie odzyskasz. Ciesz sie ze Ci calej nie zabral. Macie sie pogodzic
xD
3
@Eto'o9 R10 Tfu na takie kolezanki strazniczki. Spiepszyly mi takie wiedzmy kilka razy dobra akcje xD
0
@Faro U De Jonga najczesciej wnerwia mnie to, ze czesto gdy dostaje pilke ladnie mu sie pokazuja na wolnej pozycji chlopaki z przodu, a on i tak klepie dalej z obroncami albo oddaje pilke Pedriemu. Gosc za bardzo asekuracyjnie gra
11
@Jakchcesz Piecze go Madrycka dupa xD
29
Poprosze jeszcze strate punktow przez rzadowych we wtorek xD
2
@Eto'o9 R10 We wtorek graja i plakali jeszcze zeby im przelozyc to spotkanie xD
0
To Krecidlo komentuje z Laboga? Jakos mi nie pasuje do komentowania meczy.
1
@norbi77 No ja niestety tez xD
0
Kopanina jak w okregowce w tym meczu United vs Arsenal xD
2
How was Spain? Rzadowych boli dupa again xD
Maszyna Flicka ruszyla!!!
0
Jedziemy Jedxiemy!!!