1

@esem91 Vinicius i Mbappe xD

0

@Faro Kounde jeden z lepszych PO na swiecie- Przesunac go na ŚO xD

3

@Rastafarnianin Mam tak samo. Kiedys ciezej bylo doroslym chocby nawet z praca, ale dziecinstwa w tamtych latach nie zamienilbym na obecne.

1

Cwiakala pieprzy jak potluczony o tym meczu Realu xD

13

@norbi77 Ciekawe czy jeszcze jakies wieksze zawieszenie gosciowi wlepia xD Nie zdziwilbym sie.

5

@tbas No za to xD

0


Fakt ze gosc z Osasuny wchodzi z bara w zawodnika Realu zeby go wyeliminowac z gry, ale to nie jest faul na czerwona. Akcja jest w zupelnie innym miejscu. Sedzia tego nie widzi i opiera sie tylko na podpowiedzi liniowego. My nie dostajemy powtorek VAR tez nie interweniuje czyli sedzia liniowy wyrzuca goscia z boiska za faul jakich pelno jest w meczu xD

0

Ma ktos powtorke z bliska tej czerwonej kartki? Bo na powtorkach z daleka wyglada jak walka bark w bark.

2

Nie dali ani jednej powtorki z bliska tej czerwonej kartki...

0

Gardze ta Osasuna. Po nich nawet nie widac checi gry do przodu.

2

@ViscaelBarca2007 Real Madrid and referee.

0

@Messi1000000 Tak. glupi bkad obroncy.

7

A tu Osasuna cyk po meczu wniosek o walkower za wystawienie tego mslolata z Argentyny xD

1

Piotr Laboga-,,Piekny bialy bolid o nazwie Real Madryt"
xD

16

Przeciez po takim Realu dzisiaj to maszyna Flicka by sie znowu przejechala jak po amatorach.

1

Flip i Flap komentuja xD Gdzie oni tam karny widzieli xD

0

@betonito Gdzie Ty tu widzisz fanboyi Neymara?

1

@draxidox Zawod tej laski to pewnie mama 24h, a teraz jeszcze wziela dodatkowy etat jako domowa ksiegowa xD Trzeba jakos zarobic na te pazury widoczne na filmiku.

4


Zawsze smieszy tak samo xD

4

@Jakchcesz
- Ale on zabral mi kawalek czekolady
- Trudno. Juz jej nie odzyskasz. Ciesz sie ze Ci calej nie zabral. Macie sie pogodzic
xD

3

@Eto'o9 R10 Tfu na takie kolezanki strazniczki. Spiepszyly mi takie wiedzmy kilka razy dobra akcje xD

0

@Faro U De Jonga najczesciej wnerwia mnie to, ze czesto gdy dostaje pilke ladnie mu sie pokazuja na wolnej pozycji chlopaki z przodu, a on i tak klepie dalej z obroncami albo oddaje pilke Pedriemu. Gosc za bardzo asekuracyjnie gra

11

@Jakchcesz Piecze go Madrycka dupa xD

29

Poprosze jeszcze strate punktow przez rzadowych we wtorek xD

2

@Eto'o9 R10 We wtorek graja i plakali jeszcze zeby im przelozyc to spotkanie xD

0

To Krecidlo komentuje z Laboga? Jakos mi nie pasuje do komentowania meczy.

1

@norbi77 No ja niestety tez xD

0

Kopanina jak w okregowce w tym meczu United vs Arsenal xD

2

How was Spain? Rzadowych boli dupa again xD
Maszyna Flicka ruszyla!!!

0

Jedziemy Jedxiemy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?