0

@Eklerek Jaki jest sens ogladania filmow w tv w dzisiejszych czasach? Narzucaja okreslona godzine na seans i wpieprzaja reklamy w opor xD

3

@NeroTFP1 Ten Berkowicz to klaun jest.

41

To pokazuje, ze moze La Liga powinna zluzowac troche przepisy, ale z Tebasem na czele tego cyrku bedzie ciezko o to...

0

Ciekawe jaka mine ma Flick jak sie patrzy na wzmocnienia sasiadow z Madrytu xD No ale trzeba sie cieszyc tym co sie ma. Ja tam wierze w Flicka i chlopakow ze dadza rade.

2

@fcbarcafan19 Te koszykarki ostatnio mocno sapaly sie o hajs ze im sie nalezy wiecej, a wladze ligi oznajmily ze to cale WNBA i tak straty przynosi. Moze dlatego ludzie nie sa za dobrze do nich nastawieni.

9

@Popitek12 Na wszystkie.

4

@Kgorecki2500 Gdzie ten ktos tu patole widzi? xD

0

W Bacy to zawsze wesolo jest xD Mats sie wykuruje i bedzie marudzic ze chce grac w trakcie sezonu xD

4

@KacperVEB Dobry serial.

0

@GeneralXavi Tylko jakby w trakcie rzadzenia PIS te srodki zostaly odblokowane PIS by swoich obdarowal xD

14

Siedzieli przez tyle lat w opozycji, krytykowali PIS za rozkradanie Panstwa, a teraz robia dokladnie to samo... Szkoda strzepic na ta bande zlodziei. Jedni i drudzy siebie warci sa...

0

@Kgorecki2500 Zalosne jest juz troche to jego podlizywanie sie jak sie spojrzy z boku, ale niech sobie tak zyje jak mu pasuje Stanowski.

0

Jak Flick ogarnie Araujo to zaczne lubic Niemcow xD

27

Cubarsi 18 lat- Szef defensywy w Barcy xD Wiadomo ze football idzie w ta strone ze mlodzi pilkarze dostaja szybciej szanse w doroslej pilce, ale Pau to w wieku 20 lat bedzie weteranem xD

4

@Faro Ferran tez ma podobne liczby do meczennika, a 2x mniej minut rozegranych + wygrane trofea do ktorych sie duzo przyczynil. Nominacje w tym roku z pilkarzy Realu powinien Mbappe tylko dostac.

8

Jak dla mnie to Ferran Torres bardziej zasluzyl na ta nominacje niz Vini xD

0

@MichuZ44 A wiesz moze ile zaplacil za ten turniej? Bo ciekawi mnie jka jest cena xD

1

@Jakchcesz Bo moga, bo to dziala i jak ich nie spelnia zazwyczaj nie ponosza konsekwencji.

11

@macio_944 Duzo osob niestety tego nie widzi. Unia nie jest idealna i to czlonkostwo ma sporo wad, ale to jedyna opcja dla nas.

5

Taki scenariusz:

-Vini idzie na wojne z Perezem

-Perez daje zielone swiatlo RMtv do jechania z meczennikiem

Absolute Cinema xD

1

Gavi forme szykuje do wyjasniania towarzystwa w tym sezonie xD

2

Niech to, ze w Polsce odbyla sie dzisiaj inauguracja nowego Prezydenta nie odwiedzie was od faktu, ze Real Madryt to obrzydliwy, faworyzowany i fartowny klub.

2

@macio_944 Jezeli PIS dobierze sie znowu do wladzy i zacznie zmieniac konstytucje, to odpicuja tu Panstwo na wzor kolegow ze wschodu takich jak Bialorus czy Rosja.

12

@GeneralXavi Oni serio nie pokazuja inauguracji prezydenta w publicznej tv?

0

Boli was potezny premier Donald xD

5

@Losiex Byles przy rozmowach Flicka, Laporty i Deco z Matsem? Nie. A piszesz specjalnie z duzych liter ze nic nie zostalo wyjasnione... Obrales sobie cos za prawde i sie odpalasz xD

16

@Gaucho W tej kompilacji jest tylko mala czesc walkow na ich korzysc z poprzedniego sezonu. Szkoda tej czerwonej kartki Szczesnego, bo tam byla szansa na upokorzenie ich nawet dwucyfrowym wynikiem meczu.

2

@NeroTFP1 Wyglada jak google translate kilka lat temu xD

0

Co to za jakies nowe pomysly ze Liverpool vs A.Bilbao 2x mecz jednego dnia graja? xD

1

Araujo pcha sie w gips xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?