MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Jaki jest sens ogladania filmow w tv w dzisiejszych czasach? Narzucaja okreslona godzine na seans i wpieprzaja reklamy w opor xD
3
@NeroTFP1 Ten Berkowicz to klaun jest.
41
To pokazuje, ze moze La Liga powinna zluzowac troche przepisy, ale z Tebasem na czele tego cyrku bedzie ciezko o to...
0
Ciekawe jaka mine ma Flick jak sie patrzy na wzmocnienia sasiadow z Madrytu xD No ale trzeba sie cieszyc tym co sie ma. Ja tam wierze w Flicka i chlopakow ze dadza rade.
2
@fcbarcafan19 Te koszykarki ostatnio mocno sapaly sie o hajs ze im sie nalezy wiecej, a wladze ligi oznajmily ze to cale WNBA i tak straty przynosi. Moze dlatego ludzie nie sa za dobrze do nich nastawieni.
9
@Popitek12 Na wszystkie.
4
@Kgorecki2500 Gdzie ten ktos tu patole widzi? xD
0
W Bacy to zawsze wesolo jest xD Mats sie wykuruje i bedzie marudzic ze chce grac w trakcie sezonu xD
4
@KacperVEB Dobry serial.
0
@GeneralXavi Tylko jakby w trakcie rzadzenia PIS te srodki zostaly odblokowane PIS by swoich obdarowal xD
14
Siedzieli przez tyle lat w opozycji, krytykowali PIS za rozkradanie Panstwa, a teraz robia dokladnie to samo... Szkoda strzepic na ta bande zlodziei. Jedni i drudzy siebie warci sa...
0
@Kgorecki2500 Zalosne jest juz troche to jego podlizywanie sie jak sie spojrzy z boku, ale niech sobie tak zyje jak mu pasuje Stanowski.
0
Jak Flick ogarnie Araujo to zaczne lubic Niemcow xD
27
Cubarsi 18 lat- Szef defensywy w Barcy xD Wiadomo ze football idzie w ta strone ze mlodzi pilkarze dostaja szybciej szanse w doroslej pilce, ale Pau to w wieku 20 lat bedzie weteranem xD
4
@Faro Ferran tez ma podobne liczby do meczennika, a 2x mniej minut rozegranych + wygrane trofea do ktorych sie duzo przyczynil. Nominacje w tym roku z pilkarzy Realu powinien Mbappe tylko dostac.
8
Jak dla mnie to Ferran Torres bardziej zasluzyl na ta nominacje niz Vini xD
0
@MichuZ44 A wiesz moze ile zaplacil za ten turniej? Bo ciekawi mnie jka jest cena xD
1
@Jakchcesz Bo moga, bo to dziala i jak ich nie spelnia zazwyczaj nie ponosza konsekwencji.
11
@macio_944 Duzo osob niestety tego nie widzi. Unia nie jest idealna i to czlonkostwo ma sporo wad, ale to jedyna opcja dla nas.
5
Taki scenariusz:
-Vini idzie na wojne z Perezem
-Perez daje zielone swiatlo RMtv do jechania z meczennikiem
Absolute Cinema xD
1
Gavi forme szykuje do wyjasniania towarzystwa w tym sezonie xD
2
Niech to, ze w Polsce odbyla sie dzisiaj inauguracja nowego Prezydenta nie odwiedzie was od faktu, ze Real Madryt to obrzydliwy, faworyzowany i fartowny klub.
2
@macio_944 Jezeli PIS dobierze sie znowu do wladzy i zacznie zmieniac konstytucje, to odpicuja tu Panstwo na wzor kolegow ze wschodu takich jak Bialorus czy Rosja.
12
@GeneralXavi Oni serio nie pokazuja inauguracji prezydenta w publicznej tv?
0
Boli was potezny premier Donald xD
5
@Losiex Byles przy rozmowach Flicka, Laporty i Deco z Matsem? Nie. A piszesz specjalnie z duzych liter ze nic nie zostalo wyjasnione... Obrales sobie cos za prawde i sie odpalasz xD
16
@Gaucho W tej kompilacji jest tylko mala czesc walkow na ich korzysc z poprzedniego sezonu. Szkoda tej czerwonej kartki Szczesnego, bo tam byla szansa na upokorzenie ich nawet dwucyfrowym wynikiem meczu.
2
@NeroTFP1 Wyglada jak google translate kilka lat temu xD
0
Co to za jakies nowe pomysly ze Liverpool vs A.Bilbao 2x mecz jednego dnia graja? xD
1
Araujo pcha sie w gips xD