0

Koreance ida na rekord spalonych Mbsppe xD

0

@Laminedependencia Niech sobie jeszcze logo rmtv strzela zeby straszyc sedziow xD

0

Wyglada na to ze za szopke z Ter Stegenem zaplaci ktos z dwojki Cassado Fermin, bo pewnie nie spina sie dalej zarzadowi to glupie fair play...

1

No giga oferta... Szczegolnie ze w Anglii 70 baniek to oni placa za jakies czarne konie o nazwisku Cissoko, Songo czy Cisse co prosto pilki kopnac nie potrafia xD

6


Oficjalne koszulki Nocna Zmiana FC xD

1

@Kessie La Tyralnia xD

2

@RoberDzik Za dwa czteropaki to powinien jeszcze na nocnej zmianie montowac te podcasty.

0

@Cvzx Tez mi sie zdarzylo mieszkac za malolata po roznych stancjach. Co mi zapadlo najbardziej w pamieci to jak ludzie potrafia gromadzic u siebie w pokojach sterty brudnych talerzy itd i dopiero jak zaczyna brakowac czystych probuja cos ogarniac zmywanie xD

1

@draxidox Ludzie to niestety w wiekszosci brudasy, a jeszcze jak mieszkanie nie jest ich to juz w ogole xD

13

@Encore Leo w 11/12 to w jakas inna gre niz wszyscy gral xD

1

Ten co strzelil to na metrowym spalonym byl xD

0

No to jednak Yamal sie nie skonczyl xD

3

@Jakchcesz On z siebie specjalnie robi glupka zeby bylo o nim głośno.

0

Yamal ukradl wzrost karłom i się skończył xD

2

Te karne w kobiecej piłce komiczne są xD

5

Ta Olga Carmona wyglada jak taka karyna z Madrytu xD

0

Czlowiek zapomnial juz od braku meczow Barcy jaka banda pajacow tu siedzi xD

1

Yamal jeszcze karly widzi po imprezie xD

0

Z taka gra to Real nas rozjedzie w tym sezonie...

0

Ta telewizja ktora podala redakcja w artykule widze ze jest na oficjalnej ich stronie free transmisja online.

3

Cieszcie sie ze bany na 48h tylko. U somsiadow za byle gowno do gulagu zsylaja na 20 lat xD

1

@macio_944 Ragu Bolognese sobie dobre zjedz to wjedzie na 1 miejsce.

1

Dzisiaj w koncu rusza znowu Maszyna Flicka!!!

0

@Lanosss To jakas sekta?

2

@macio_944 Tyle razy ruszy dupe do pressingu przez cały sezon xD

0

Polacy to jednak maja w naturze to narzekanie na wszystko. LR jest podrecznikowym przykladem tego xD

15

@Ku84fcb Manita

3

Obejrzalem sobie wlasnie caly ostatni mecz Barca vs Real i powiem wam ze sie usmialem jak przy dobrej komedii. Na chlodno po takim czasie to drukowanie pod Real jest nawet zabawne. Najgorzej poprowadzone zawody przez sedziego jakie ogladalem w swoim zyciu xD

1

@HypeR Nie poplynales troche z tym 35g/a? Chlop na starcie to o minuty musi najpierw stoczyc walke, a konkurencje ma na dobrym poziomie.

22

Zobaczymy czy Rashford bedzie taki mocny w cieply nie deszczowy dzien w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?