MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koreance ida na rekord spalonych Mbsppe xD
0
@Laminedependencia Niech sobie jeszcze logo rmtv strzela zeby straszyc sedziow xD
0
Wyglada na to ze za szopke z Ter Stegenem zaplaci ktos z dwojki Cassado Fermin, bo pewnie nie spina sie dalej zarzadowi to glupie fair play...
1
No giga oferta... Szczegolnie ze w Anglii 70 baniek to oni placa za jakies czarne konie o nazwisku Cissoko, Songo czy Cisse co prosto pilki kopnac nie potrafia xD
6
Oficjalne koszulki Nocna Zmiana FC xD
1
@Kessie La Tyralnia xD
2
@RoberDzik Za dwa czteropaki to powinien jeszcze na nocnej zmianie montowac te podcasty.
0
@Cvzx Tez mi sie zdarzylo mieszkac za malolata po roznych stancjach. Co mi zapadlo najbardziej w pamieci to jak ludzie potrafia gromadzic u siebie w pokojach sterty brudnych talerzy itd i dopiero jak zaczyna brakowac czystych probuja cos ogarniac zmywanie xD
1
@draxidox Ludzie to niestety w wiekszosci brudasy, a jeszcze jak mieszkanie nie jest ich to juz w ogole xD
13
@Encore Leo w 11/12 to w jakas inna gre niz wszyscy gral xD
1
Ten co strzelil to na metrowym spalonym byl xD
0
No to jednak Yamal sie nie skonczyl xD
3
@Jakchcesz On z siebie specjalnie robi glupka zeby bylo o nim głośno.
0
Yamal ukradl wzrost karłom i się skończył xD
2
Te karne w kobiecej piłce komiczne są xD
5
Ta Olga Carmona wyglada jak taka karyna z Madrytu xD
0
Czlowiek zapomnial juz od braku meczow Barcy jaka banda pajacow tu siedzi xD
1
Yamal jeszcze karly widzi po imprezie xD
0
Z taka gra to Real nas rozjedzie w tym sezonie...
0
Ta telewizja ktora podala redakcja w artykule widze ze jest na oficjalnej ich stronie free transmisja online.
3
Cieszcie sie ze bany na 48h tylko. U somsiadow za byle gowno do gulagu zsylaja na 20 lat xD
1
@macio_944 Ragu Bolognese sobie dobre zjedz to wjedzie na 1 miejsce.
1
Dzisiaj w koncu rusza znowu Maszyna Flicka!!!
0
@Lanosss To jakas sekta?
2
@macio_944 Tyle razy ruszy dupe do pressingu przez cały sezon xD
0
Polacy to jednak maja w naturze to narzekanie na wszystko. LR jest podrecznikowym przykladem tego xD
15
@Ku84fcb Manita
3
Obejrzalem sobie wlasnie caly ostatni mecz Barca vs Real i powiem wam ze sie usmialem jak przy dobrej komedii. Na chlodno po takim czasie to drukowanie pod Real jest nawet zabawne. Najgorzej poprowadzone zawody przez sedziego jakie ogladalem w swoim zyciu xD
1
@HypeR Nie poplynales troche z tym 35g/a? Chlop na starcie to o minuty musi najpierw stoczyc walke, a konkurencje ma na dobrym poziomie.
22
Zobaczymy czy Rashford bedzie taki mocny w cieply nie deszczowy dzien w Barcelonie.