MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obejrzalem sobie wlasnie caly ostatni mecz Barca vs Real i powiem wam ze sie usmialem jak przy dobrej komedii. Na chlodno po takim czasie to drukowanie pod Real jest nawet zabawne. Najgorzej poprowadzone zawody przez sedziego jakie ogladalem w swoim zyciu xD
1
@HypeR Nie poplynales troche z tym 35g/a? Chlop na starcie to o minuty musi najpierw stoczyc walke, a konkurencje ma na dobrym poziomie.
22
Zobaczymy czy Rashford bedzie taki mocny w cieply nie deszczowy dzien w Barcelonie.
1
@clyde Widzielismy w clyde show ze bylas smutna jak to ogladalas xD
0
@norbi77 Ja wlaczylem pierwszy odcinek. Zobaczylem pieprzenie glupot ze Tony Stark bez kasy nic by nie mial i marudzenie czarnoskorej laski jak to ciezko ma w zyciu. Potem zobaczylem jakas ekipe zlodziei, jakiegos czarnego babochlopa i wylaczylem to w p... xD
2
Halo Barca mamy dla was szalona oferte wymiany.
Po tym zdaniu juz wiesz ze chca cie wydymac xD
17
Przeciez ten Nkunku to po czole sie kopie w tej Chelsea...
0
@Danny Gaucho I Neynar tanczacy Sambe z Ronaldinho xD
0
@jedrek7000 To jeden z tych pilkarzy ktorym nie dalbym rady kibicowac. Nawet w koszulce Barcy...
7
A tu wychodzi Yamal w koszukce z nr 69 i tanczace karly xD
1
@PatrychoO Probierz dostal sycylijski telegram i teraz spi z rybkami. Chcesz tez skonczyc jak on? xD
5
Ale spam ,,Deco out'' leci na chat na live Barcy ba YT xD
5
@garfi85 Pani Minister nawet ladniej brzmi niz ministra xD
0
https://zapodaj.net/plik-Aoc1oaoL5t
Potezny Yamal 99 trafiony i to z SBC 1z3 83+ xD
6
@macio_944 Marzenia moze miec, ale rzeczywistosc wyglada tak ze w ostatniej europejskiej przygodzie dostali na leb od M.United w LE xD
0
Pewna realowska ,,gwiazda'' portalu X widzę kiepsko zniosła urodziny Yamala xD
1
@Gaucho u Origiego to wygląda tak:
Witam serdecznie trenerze kochany. Zagram dzisiaj? Nie? Ok to nie przeszkadzam idę na ławkę sobie usiądę xD
4
CO jak co ale afery karlowej to się nie spodziewałem po 18 Yamala xD
1
@Criss18Barca Cherry Coke TOP bylo.
1
Jak to jest ze sa krewetki tygrysie, a nie ma tygrysow krewetkowych?
3
@marcin62 Najlepsze ze bylo to dosc duze grono osob i regularnie takie teksty tu padaly xD
3
A moze chlopaki boys band blondasow zakladaja xD
Lewy- Ten powazny
Tek- smieszek
Gavi- zakapior
Yamal- malolat, idol nastolatek
9
Halo MARCA? Jedziemy od rana z Negreira.
Tebas ty od rana cisniesz o braku zasady 1;1.
Wszyscy wiedza co maja robic.
Hsla Madrid!
2
@Kapitan hawk Nie wiedzialem ze tam da sie tyle polecen dostac xD
1
@Piotr,1985 Dobra naparzanka by byla bo zarowno Barca jak i PSG zagraliby wysoko obrona. Ciezko powiedziec kto by wygral, ale widowisko przednie by bylo.
0
@VegetaPolska Mecz trwa minimum 90 minut. Tu przez przerwy na nawodnienie nawet standard nie zostal spelniony.
2
A gdzie czas gry z przerw na nawodnienie? Haha Marciniak niech idzie z Realem do szatni wynik oplakiwac xD
1
Caly mecz komentatorzy pieprza o tym ze ten Real to jeszcze nie gotowy produkt. Juz zalosne takie tlumaczenie ich gry sie robi...
20
Marciniak bedzie musial w przerwie dupe kremem nasmarowac z tej kosmetyczki z logo Realu xD
1
Nawodnili sie i teraz im pokaza maszyne Alonso xD