MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Plotki glosza, ze niektorzy na LR nawet bo golu Fermina byli wydygani w kwestii mistrzostwa xD
0
Mamy to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAMOS!!!
0
Flick cos czuje achtungi w szatni odpala xD Przydalby sie Balde zeby rozbujac troche lewa strone i Cubarsi do spokoju w obronie i wyprowadzenia pilki, bo Araujo 5 minut sie zastanawia zeby podac pilke...
1
Jedziemy z nimi!!!
VAMOS!!!
1
No wyglada to jak faul na tym zdjeciu...
Ma ktos jakis filmik z tym golem gdzie kamera jest blisko zawodnikow?
3
Ten ziomek co strzelil tego gola nie faulowal przy nim? Bo wygladalo jakby wjechal z lokcia w tego obronce.
1
Ten Real buduje akcje jak jakis klub z ekstraklasy. Laga do przodu i to czesto niecelna.
0
Ciekawe kiedy bedzie karny dla Realu xD
0
Ale im miejsca robi w ataku ta Mallorca.
0
@KrychaFCB Perez pewnie kupi niedlugo jakiegos obronce z nazwiskiem, a po tym ziomku sluch zaginie w jakims Getafe xD
2
Jak myslicie Vinicius wygralby ZP jakby nie robil z siebie pajaca i meczennika? Mi sie wydaje, ze wlasnie swoim zachowaniem nie wygral balona.
20
@Trojanek23 Namowiles mnie na glos dla Czaskowskiego.
20
Slowa VIniego potwierdzaja ze dla nich najwieksze osiagniecie tego sezonu to odpadniecie Barcy z LM xD
0
Justyna on fire!!!
1
@insp1re Ze strony rzadowych, ale tez warto zapamietac xD
https://www.realmadryt.pl/news/78104-spieprzyliscie-nam-swieta
8
Ze wam sie nie nudzi to bazgranie o tych debatach itd xD
20
Niech debata nie odwiedzie was od tego, ze Real Madryt to obrzydliwy klub, a 2x Hernandez i jego gang olsena na VAR chcieli nas wczoraj perfidnie przekrecic.
3
Podsumowanie tego meczu: Cake szczescie, ze nie mamy wiele wiecej mocnych kamer xD
4
Mam coraz wieksze przekonanie ze celowo wczoraj sedziowie podjeli pewne decyzje na nasza niekorzysc. Wiemy wszyscy ze sedziowie w Hiszpanii sa fatalni, ale za duzo tych kontrowersji sie narobilo jak na jeden mecz.
36
No i tam bylo widac jak sedzia podszedl do monitora ze nie pokazali mu najlepszego ujecia. My w tv mielismy to ujecie z oni na VAR nie? xD
0
@Azi Caly X jest zasypany postami z tym zagraniem De Jonga tam gdzie jest dyskusja o sedziowaniu i o meczu.
0
Czepili sie kibice Realu tej reki De Jonga jakby ich zmacal nia czy cos xD
3
-Gapisz mi sie na przewage w lidze?
-Wszyscy sie gapia bo jest gigantyczna xD
0
Przy faulu Tchuameniego Rekin jest faulowany na rogu pola karnego. Gdyby nie faul wjezdza jak do siebie w pole karne, a do pilki od ostatniego obroncy Realu ma blizej nawet Raphinha ktory poszed tez za akcja xD
1
Po tym zagraniu pilki reka przez De Jonga o ile sie na to kwalifikuje Barca przeprowadzila akcje gdzie probowala dostac sie w pole, nie udalo sie, utrzymali sie przy pilce, cofneli pilke i dopiero kolejne natarcie skonczylo sie golem. Barca wymienila lacznie 9 podan i minelo pol minuty czasu gry.
5
Ale go tu osmieszyl De Jong cofajac ta noge przy interwencji. Oczywiscie 2x Hernandez dalby tu chetnie karnego zeby podlaczyc Real...
5
O kur... ale dobre burgery sobie zrobilem xD
1
Sekta z Madrytu i tak bedzie dalej grac narracje ze sa poszkodowani przez sedziow...
1
https://www.instagram.com/p/Cy8yAR7IhiL/
Zle sie zestarzala ta ,, nowa era'' ktora zapowiadal w poscie meczennik xD
1
Spieprzyliscie nam final Tanca z Gwiazdami xD