3

Plotki glosza, ze niektorzy na LR nawet bo golu Fermina byli wydygani w kwestii mistrzostwa xD

0

Mamy to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAMOS!!!

0

Flick cos czuje achtungi w szatni odpala xD Przydalby sie Balde zeby rozbujac troche lewa strone i Cubarsi do spokoju w obronie i wyprowadzenia pilki, bo Araujo 5 minut sie zastanawia zeby podac pilke...

1

Jedziemy z nimi!!!
VAMOS!!!

1


No wyglada to jak faul na tym zdjeciu...
Ma ktos jakis filmik z tym golem gdzie kamera jest blisko zawodnikow?

3

Ten ziomek co strzelil tego gola nie faulowal przy nim? Bo wygladalo jakby wjechal z lokcia w tego obronce.

1

Ten Real buduje akcje jak jakis klub z ekstraklasy. Laga do przodu i to czesto niecelna.

0

Ciekawe kiedy bedzie karny dla Realu xD

0

Ale im miejsca robi w ataku ta Mallorca.

0

@KrychaFCB Perez pewnie kupi niedlugo jakiegos obronce z nazwiskiem, a po tym ziomku sluch zaginie w jakims Getafe xD

2

Jak myslicie Vinicius wygralby ZP jakby nie robil z siebie pajaca i meczennika? Mi sie wydaje, ze wlasnie swoim zachowaniem nie wygral balona.

20

@Trojanek23 Namowiles mnie na glos dla Czaskowskiego.

20

Slowa VIniego potwierdzaja ze dla nich najwieksze osiagniecie tego sezonu to odpadniecie Barcy z LM xD

0

Justyna on fire!!!

1

@insp1re Ze strony rzadowych, ale tez warto zapamietac xD
https://www.realmadryt.pl/news/78104-spieprzyliscie-nam-swieta

8

Ze wam sie nie nudzi to bazgranie o tych debatach itd xD

20

Niech debata nie odwiedzie was od tego, ze Real Madryt to obrzydliwy klub, a 2x Hernandez i jego gang olsena na VAR chcieli nas wczoraj perfidnie przekrecic.

3

Podsumowanie tego meczu: Cake szczescie, ze nie mamy wiele wiecej mocnych kamer xD

4

Mam coraz wieksze przekonanie ze celowo wczoraj sedziowie podjeli pewne decyzje na nasza niekorzysc. Wiemy wszyscy ze sedziowie w Hiszpanii sa fatalni, ale za duzo tych kontrowersji sie narobilo jak na jeden mecz.

36

No i tam bylo widac jak sedzia podszedl do monitora ze nie pokazali mu najlepszego ujecia. My w tv mielismy to ujecie z oni na VAR nie? xD

0

@Azi Caly X jest zasypany postami z tym zagraniem De Jonga tam gdzie jest dyskusja o sedziowaniu i o meczu.

0

Czepili sie kibice Realu tej reki De Jonga jakby ich zmacal nia czy cos xD

3

-Gapisz mi sie na przewage w lidze?
-Wszyscy sie gapia bo jest gigantyczna xD

0

Przy faulu Tchuameniego Rekin jest faulowany na rogu pola karnego. Gdyby nie faul wjezdza jak do siebie w pole karne, a do pilki od ostatniego obroncy Realu ma blizej nawet Raphinha ktory poszed tez za akcja xD

1

Po tym zagraniu pilki reka przez De Jonga o ile sie na to kwalifikuje Barca przeprowadzila akcje gdzie probowala dostac sie w pole, nie udalo sie, utrzymali sie przy pilce, cofneli pilke i dopiero kolejne natarcie skonczylo sie golem. Barca wymienila lacznie 9 podan i minelo pol minuty czasu gry.

5


Ale go tu osmieszyl De Jong cofajac ta noge przy interwencji. Oczywiscie 2x Hernandez dalby tu chetnie karnego zeby podlaczyc Real...

5

O kur... ale dobre burgery sobie zrobilem xD

1

Sekta z Madrytu i tak bedzie dalej grac narracje ze sa poszkodowani przez sedziow...

1

https://www.instagram.com/p/Cy8yAR7IhiL/

Zle sie zestarzala ta ,, nowa era'' ktora zapowiadal w poscie meczennik xD

1

Spieprzyliscie nam final Tanca z Gwiazdami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?