3

Rudiger dalej goni pilke po strzale Ferrana xD

24

Barca wygrala puchar a oni w studiu lamentuja czy Real da rade lige ugrac. No dramat...

1

Wiecej widze komentarzy zeby nie byc zbyt pewnymi wygranej niz takich gdzie faktycznie ktos tak pisze xD

11

@Faro Zgodnie z przepisami to nie powinni grac w tym finale xD

10

Juz mam przed oczami przy kazdej jakiejs stykowej sytuacji w trakcie meczu stado w bialych koszulkach z morda skaczace do sedziego xD

9

Real Madryt mysli ze na koncu porno jest ślub xD

1

Tebas zezlomowal rzadowych. Koniec swiata xD

4

Real Madryt parzy herbate z wody po parowkach xD

1

Rozwiazanie jest tylko jedno. Mateu Lahoz musi wrocic sedziowac ten final. Juz on da nam show ktorego dlugo nie zapomnimy xD

3

Przy tej calej otoczce pokrzywdzonego w tym sezonie Realu ewentualna jutrzejsza wygrana bedzie jeszcze lepiej smakowac. Dojechali na dupach do tego finalu a pruja sie na prawo i lewo jak jakies burzuje. Gardze tym ohydnym klubem z calego serca!

1

W sumie tak srednio ze ten sedzia jutrzejszego finaku PK sie rozkleil na konfie. Psycha mu juz siada a jutro moze byc trudny mecz do prowadzenia. Propaganda rzadowych osiagnela swoj cel, a jeszcze mecz sie nawet nie rozpoczal...

15

Niby my tez wczoraj 1-0 wygralismy, ale roznica w stylu gry kolosalna.

1

Camavinga to klaun xD

0

Takimi decyzjami czesto sedziowie tworza przewage Realowi. Ewidentny faul Brahima ale pieprzyc to i lecimy w druga strone z kontra Viniciusa...

6

Standardowo Soria recznik a wczoraj w bramce przeciwko nam stal spider-man xD

22

@Coutinho007 Ze tu niby karny jest? xD Z dnia na dzien to community rzadowych sie coraz bardziej osmiesza.

1

@blakkudium Cymbal nie zauwazyl ze LM jest zawsze we wtorek i srode? Z dupy wiec jest ten argument o nowym formacie LM.

5

Widze ze w Real Madrid TV salatka swiateczna za mocno wjechala xD

3

Nie ma co skreslac Bilbao. Real w takim gazie jest ze i od drugiego garnituru Athletic moze na leb dostac xD

4

Spieprzyliscie nam Swieta dzisiaj po raz pierwszy.
Jutro mam nadzieje na drugie spieprzenie Swiat xD

1

Olmo moze i jest delikatny jezeli chodzi o kontuzje, ale chlop zdrowy to prawdziwy skarb. Dzisiaj kapitalna zmiana.

0

Mamy To!!!!!!!!!!!!!

6

Pilkarze Realu sa jak takie bananowe dzieci z bogatej rodziny ktore mysla ze sa najlepsze i im wszystko wolno xD

1

@draxidox Nie no do tvpis jeszcze im troche brakuje. Nie przesadzaj. Stronniczosc jak najbardziej widoczna jest, ale to co tamta wladza robila z tvp to wyzszy lvl.

0

@Faro Tylko mi sie wydaje ze po sprowadzeniu Mbappe ktory najlepiej gra tam gdzie Vini na skrzydle i przegraniu ZP psycha mu troche siadla.

0

Jak myslicie pozbeda sie rzadowi meczennika w lato?

1

Marca to niech sie lepiej kadra rzadowych zajmie xD

11

Te przepisy to o kant dupy sobie rozbic moga. Po to jest ten VAR zeby wlasnie w takich sytuacjach podpowiadac sedziemu. Zarowno w tej gdzie nie widzial faulu Asencio i w tej gdzie Mbappe szuka ewidentnie karnego w zwyklej stykowej grze w polu karnym.

0

Miala być remontada, a wyszła błazenada xD

3

Ancelotti z tymi wrzutkami zapomniał chyba że niema napastnika w drużynie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?