MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rudiger dalej goni pilke po strzale Ferrana xD
24
Barca wygrala puchar a oni w studiu lamentuja czy Real da rade lige ugrac. No dramat...
1
Wiecej widze komentarzy zeby nie byc zbyt pewnymi wygranej niz takich gdzie faktycznie ktos tak pisze xD
11
@Faro Zgodnie z przepisami to nie powinni grac w tym finale xD
10
Juz mam przed oczami przy kazdej jakiejs stykowej sytuacji w trakcie meczu stado w bialych koszulkach z morda skaczace do sedziego xD
9
Real Madryt mysli ze na koncu porno jest ślub xD
1
Tebas zezlomowal rzadowych. Koniec swiata xD
4
Real Madryt parzy herbate z wody po parowkach xD
1
Rozwiazanie jest tylko jedno. Mateu Lahoz musi wrocic sedziowac ten final. Juz on da nam show ktorego dlugo nie zapomnimy xD
3
Przy tej calej otoczce pokrzywdzonego w tym sezonie Realu ewentualna jutrzejsza wygrana bedzie jeszcze lepiej smakowac. Dojechali na dupach do tego finalu a pruja sie na prawo i lewo jak jakies burzuje. Gardze tym ohydnym klubem z calego serca!
1
W sumie tak srednio ze ten sedzia jutrzejszego finaku PK sie rozkleil na konfie. Psycha mu juz siada a jutro moze byc trudny mecz do prowadzenia. Propaganda rzadowych osiagnela swoj cel, a jeszcze mecz sie nawet nie rozpoczal...
15
Niby my tez wczoraj 1-0 wygralismy, ale roznica w stylu gry kolosalna.
1
Camavinga to klaun xD
0
Takimi decyzjami czesto sedziowie tworza przewage Realowi. Ewidentny faul Brahima ale pieprzyc to i lecimy w druga strone z kontra Viniciusa...
6
Standardowo Soria recznik a wczoraj w bramce przeciwko nam stal spider-man xD
22
@Coutinho007 Ze tu niby karny jest? xD Z dnia na dzien to community rzadowych sie coraz bardziej osmiesza.
1
@blakkudium Cymbal nie zauwazyl ze LM jest zawsze we wtorek i srode? Z dupy wiec jest ten argument o nowym formacie LM.
5
Widze ze w Real Madrid TV salatka swiateczna za mocno wjechala xD
3
Nie ma co skreslac Bilbao. Real w takim gazie jest ze i od drugiego garnituru Athletic moze na leb dostac xD
4
Spieprzyliscie nam Swieta dzisiaj po raz pierwszy.
Jutro mam nadzieje na drugie spieprzenie Swiat xD
1
Olmo moze i jest delikatny jezeli chodzi o kontuzje, ale chlop zdrowy to prawdziwy skarb. Dzisiaj kapitalna zmiana.
0
Mamy To!!!!!!!!!!!!!
6
Pilkarze Realu sa jak takie bananowe dzieci z bogatej rodziny ktore mysla ze sa najlepsze i im wszystko wolno xD
1
@draxidox Nie no do tvpis jeszcze im troche brakuje. Nie przesadzaj. Stronniczosc jak najbardziej widoczna jest, ale to co tamta wladza robila z tvp to wyzszy lvl.
0
@Faro Tylko mi sie wydaje ze po sprowadzeniu Mbappe ktory najlepiej gra tam gdzie Vini na skrzydle i przegraniu ZP psycha mu troche siadla.
0
Jak myslicie pozbeda sie rzadowi meczennika w lato?
1
Marca to niech sie lepiej kadra rzadowych zajmie xD
11
Te przepisy to o kant dupy sobie rozbic moga. Po to jest ten VAR zeby wlasnie w takich sytuacjach podpowiadac sedziemu. Zarowno w tej gdzie nie widzial faulu Asencio i w tej gdzie Mbappe szuka ewidentnie karnego w zwyklej stykowej grze w polu karnym.
0
Miala być remontada, a wyszła błazenada xD
3
Ancelotti z tymi wrzutkami zapomniał chyba że niema napastnika w drużynie xD