MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale bym sobie obejrzał taką Barcę Flicka gnębiącą Espanyol :D
0
@BartqRKO @Luciano99 @Faro Chodzi mi o te role takie z + lub z ++ jeżeli chodzi o taktykę, a tu takie role z tymi plusami ma tylko na RW.
1
Zrobili w EA FC 25 te role na boisku piłkarzom i według tych idiotów Messi ma rolę na boisku tylko na prawym skrzydle... Na cofniętego napastnika i środkowego pomocnika ofensywnego już się nie nadaje xD Ta gra to żart...
2
@BulaKG Zdecydowanie warto.
0
Co to za piłkarz?
-Prawie otrzymał złotą piłkę
-Walczy z rasizmem
-Przez walkę z rasizmem nie otrzymał złotej piłki
-Walczy z systemem
-Chce tylko grać w piłkę
10
„świat piłki nożnej nie jest gotowy na zaakceptowanie gracza, który walczy z systemem”
Z jakim on systemem walczy? bo nie ogarniam...
Jedyną walkę jaką ostatnio widzę u Viniego to walka z samym sobą żeby nie kłapać mordą w czasie meczu do sędziów i ją przegrywa :D
28
Karma wróciła do Viniego. Skoro oficjalne kryteria w punkcie 3 mówią o klasie piłkarza i grze fair play, to Brazylijczyk po prostu nie mógł dostać tej nagrody. W Madrycie może mają klapki na oczach, ale reszta świata widzi, że Vini ma paskudny charakter, a wyciąganie przez niego jeszcze karty rasizmu jest obrzydliwe.
Jeżeli chodzi o Real jako całokształt, to pokazali wczoraj jacy mali są, a za jak wielkich się uważają...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech dadzą tego balona Viniemu, bo jak brazol jej nie dostanie to Gala załamanie nerwowe ma zagwarantowane. Juz z nim kiepsko jest po tych przeciekach xD
1
@norbi77 Ty no :D najarany jestem, ale i tak źle mocno nie piszę :D
12
Siedzę na balecie i ziomek co za Realem jest marudzi i pieprzyć coś zaczął że zabrakło im tym razem mentalu, a koleszka mu na to...
Mental to taka postać w metinie i zamknij już mordę xD
haha
8
Jest gdzieś wylapane nagranie co Gavi do Viniego mowil? Wygladalo na interesujaca wymiane zdan :D
4
Laboga w żałobie w tym studio xD
1
@jakub1906 Do spodu tam z nimi :D
3
Emre Can TOP w tej akcji. Nie dogonił, a jak już dogonił to przyglądał się tylklo jak Vini schodzi na prawą nogę.
0
Hiuston mamy problem :D
10
Jutro Negreira jak nic będzie grany w mediach :D
0
Karny dla Realu!!!
0
@Pedri16Future Gość miał bardzo mocny fanbase i tak naprawdę dopiero od niedawna zderza się z hejtem w sieci. Jak widać słabo mu wychodzi ta walka. Przecież on w tym wywiadzie załatwił sobie hejt na dlugi czas, a tymi pozwami to niewiele zdziała. Przecież jak on pozwie jakiegoś gówniarza o zniesławienie, to sąd ewentualnie przyklepie grzywnę adekwatna do zarobków delikwenta, a nie jakieś setki tyś zł, a ten tu o jakimś wyprzedaniu majątku przez komorników bredzi.
0
@Rust_Cohle A tam Real od razu. Dziwi mnie fakt że PSG nie było też nim zainteresowane jak się pojawiła opcja, że dołączy do Barcy :D
21
@KamQiX @norbi77 Coś w tym jest. Tam naprawdę często tym piłkarzom odwala jak białą koszulkę założą :D
47
Żałosne już naprawdę jest to że piłkarzom Realu wolno więcej w tej lidze. Lewy w tamtym sezonie zawieszenie za złapanie się za nos dostał, a Ci wyzywają sędziów, piłują na nich mordę i kopią w jaja rywali. Vini gra pieprzony teatrzyk z rasizmem symuluje na każdym kroku, na każdym kroku ma pretensje do wszystkich na około i biega sobie dalej bezkarny. W takiej PL po pierwszej kolejce by go naprostowali, a tu robią jeszcze z niego męczennika.
1
Gvardiol co ich porobił w polu karnym :D
1
Jest gdzieś zapis za co Raphinha dostał wczoraj żółtą kartkę? Bo z tego co mi wiadomo, to kapitan może rozmawiać z sędzią w czasie meczu, a jedyne co dostrzegłem to wnerwionego Brazylijczyka który tłumaczył sędziemu, że kolejny raz Getafe gra niesportowo.
1
@Kapitan hawk Liczyć to możesz ile piw stary dzisiaj już wypił :D
15
Coś czuję w kościach, że na derby Madrytu dopiero zobaczymy ,,widowisko'' Jak oni już pozwalają sobie na nazywanie sędziego gównem, kopanie w jaja przeciwnika i podważanie nawet doliczonych minut na koniec spotkania w dość ekspresyjny sposób xD
1
@Jakchcesz W 10 grają to jak Ci ten środek pola ma funkcjonować jak Pedri musi się cofać co chwilę.
1
Przecież tu nurkowanie było tego gościa z Monaco.
1
@PatrychoO Było za 59,99. Też wczoraj wbiłem do apki i patrzę, a tu 85 zeta :D