4

Ale bym sobie obejrzał taką Barcę Flicka gnębiącą Espanyol :D

0

@BartqRKO @Luciano99 @Faro Chodzi mi o te role takie z + lub z ++ jeżeli chodzi o taktykę, a tu takie role z tymi plusami ma tylko na RW.

1

Zrobili w EA FC 25 te role na boisku piłkarzom i według tych idiotów Messi ma rolę na boisku tylko na prawym skrzydle... Na cofniętego napastnika i środkowego pomocnika ofensywnego już się nie nadaje xD Ta gra to żart...

2

@BulaKG Zdecydowanie warto.

0

Co to za piłkarz?
-Prawie otrzymał złotą piłkę
-Walczy z rasizmem
-Przez walkę z rasizmem nie otrzymał złotej piłki
-Walczy z systemem
-Chce tylko grać w piłkę

10

„świat piłki nożnej nie jest gotowy na zaakceptowanie gracza, który walczy z systemem”
Z jakim on systemem walczy? bo nie ogarniam...
Jedyną walkę jaką ostatnio widzę u Viniego to walka z samym sobą żeby nie kłapać mordą w czasie meczu do sędziów i ją przegrywa :D

28

Karma wróciła do Viniego. Skoro oficjalne kryteria w punkcie 3 mówią o klasie piłkarza i grze fair play, to Brazylijczyk po prostu nie mógł dostać tej nagrody. W Madrycie może mają klapki na oczach, ale reszta świata widzi, że Vini ma paskudny charakter, a wyciąganie przez niego jeszcze karty rasizmu jest obrzydliwe.
Jeżeli chodzi o Real jako całokształt, to pokazali wczoraj jacy mali są, a za jak wielkich się uważają...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech dadzą tego balona Viniemu, bo jak brazol jej nie dostanie to Gala załamanie nerwowe ma zagwarantowane. Juz z nim kiepsko jest po tych przeciekach xD

1

@norbi77 Ty no :D najarany jestem, ale i tak źle mocno nie piszę :D

12

Siedzę na balecie i ziomek co za Realem jest marudzi i pieprzyć coś zaczął że zabrakło im tym razem mentalu, a koleszka mu na to...
Mental to taka postać w metinie i zamknij już mordę xD
haha

8

Jest gdzieś wylapane nagranie co Gavi do Viniego mowil? Wygladalo na interesujaca wymiane zdan :D

4

Laboga w żałobie w tym studio xD

1

@jakub1906 Do spodu tam z nimi :D

3

Emre Can TOP w tej akcji. Nie dogonił, a jak już dogonił to przyglądał się tylklo jak Vini schodzi na prawą nogę.

0

Hiuston mamy problem :D

10

Jutro Negreira jak nic będzie grany w mediach :D

0

Karny dla Realu!!!

0

@Pedri16Future Gość miał bardzo mocny fanbase i tak naprawdę dopiero od niedawna zderza się z hejtem w sieci. Jak widać słabo mu wychodzi ta walka. Przecież on w tym wywiadzie załatwił sobie hejt na dlugi czas, a tymi pozwami to niewiele zdziała. Przecież jak on pozwie jakiegoś gówniarza o zniesławienie, to sąd ewentualnie przyklepie grzywnę adekwatna do zarobków delikwenta, a nie jakieś setki tyś zł, a ten tu o jakimś wyprzedaniu majątku przez komorników bredzi.

0

@Rust_Cohle A tam Real od razu. Dziwi mnie fakt że PSG nie było też nim zainteresowane jak się pojawiła opcja, że dołączy do Barcy :D

21

@KamQiX @norbi77 Coś w tym jest. Tam naprawdę często tym piłkarzom odwala jak białą koszulkę założą :D

47

Żałosne już naprawdę jest to że piłkarzom Realu wolno więcej w tej lidze. Lewy w tamtym sezonie zawieszenie za złapanie się za nos dostał, a Ci wyzywają sędziów, piłują na nich mordę i kopią w jaja rywali. Vini gra pieprzony teatrzyk z rasizmem symuluje na każdym kroku, na każdym kroku ma pretensje do wszystkich na około i biega sobie dalej bezkarny. W takiej PL po pierwszej kolejce by go naprostowali, a tu robią jeszcze z niego męczennika.

1

Gvardiol co ich porobił w polu karnym :D

1

Jest gdzieś zapis za co Raphinha dostał wczoraj żółtą kartkę? Bo z tego co mi wiadomo, to kapitan może rozmawiać z sędzią w czasie meczu, a jedyne co dostrzegłem to wnerwionego Brazylijczyka który tłumaczył sędziemu, że kolejny raz Getafe gra niesportowo.

1

@Kapitan hawk Liczyć to możesz ile piw stary dzisiaj już wypił :D

15

Coś czuję w kościach, że na derby Madrytu dopiero zobaczymy ,,widowisko'' Jak oni już pozwalają sobie na nazywanie sędziego gównem, kopanie w jaja przeciwnika i podważanie nawet doliczonych minut na koniec spotkania w dość ekspresyjny sposób xD

1

@Jakchcesz W 10 grają to jak Ci ten środek pola ma funkcjonować jak Pedri musi się cofać co chwilę.

1

Przecież tu nurkowanie było tego gościa z Monaco.

1

@PatrychoO Było za 59,99. Też wczoraj wbiłem do apki i patrzę, a tu 85 zeta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?