MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To jest reka i karny...
0
@bartas97 no nie wiem czy to byla prosba o doping bo chwile po tym klapal dziobem do sedziego i trenera Mallorki...
0
Zwalniacie już kogoś czy jeszcze za wcześnie? :D
1
@Faro Ja w spamie miaŁem.
1
Zaraz stado kóz wpuszczą na scenę żeby koncert dały :D
9
Klub jest jedną z największych marek w footballu, a rządzą nim przez ostatnie lata jak jakimś klubem z okręgówki.
Szkoda strzępić...
3
To PSG jest dziurawe strasznie w obronie. Szkoda trochę tej czerwonej kartki, bo zrobiła mecz Paryżanom...
7
Witam. Mordeczki orientuje się ktoś w prawie pracy? Pozdrawiam.
Dajcie jak możecie zielone żeby post nie zginął. Będę wdzięczny, bo to ważne.
6
Jak dla mnie to bramkarz się zakręcił i nie ogarnął, a nie że ten drugi piłkarz absorbował jego uwagę...
7
Jak się kluby La Liga nie zjednoczą, to wszyscy będą dymani tak jak Almeria przy pierwszej okazji jak nie będzie iść mecz po myśli Realu. Vini będzie odpierdalać swój teatrzyk bez jakiejkolwiek kary, niewygodni sędziowie będę karani lub degradowani, a piłkarze zawieszani za każdą krytykę. Rozkręcili już sobie na dobre tą ligę pod siebie i tylko zaślepieni fani Realu tego nie widzą.
2
Brazol szedł na 100%. Jak kartka to czerwona :D
3
@Hawajczyk Grzmot :D stara ksywa CR7
1
Zero jakiegoś porozumienia w ataku. Przecież z tymi szansami zgrana formacja ofensywna wpakowałaby z 3 gole już Porto.
5
Ale to jest przykry klub :D
4
No spoko Xavi trenerem jest krótki okres, ale w footballu siedzi całe swoje życie i wygrał wszystko co się da jako piłkarz, więc jak najbardziej ma w tym środowisku autorytet i może wyrażać swoje zdanie... Ta wbita ,,szpilka" tak trochę z dupy. Kluby pokroju Getafe to najgorszy rak footballu zaraz za kasą szejków i taki jest fakt.
0
@Katalończyk 99 Teraz doczytałem i masz rację. Trochę inaczej powinni tą nagrodę nazwać, bo mi pierwsze z czym się kojarzy fair play to zachowanie na boisku.
9
Pragnę przypomnieć że ten sam Vinicius co kłapie jęzorem i macha non stop łapami dostał w tamten czwartek nagrodę fair-play na gali ZP :D
haha
0
Ale Błachu grilluje na live jakiegoś kibica Realu :D
2
Wolnew pracy, a i tak człowiek budzi się rano... Ciężkie życie :D
1
@colossus Emiliano odbierał nagrodę na scenie, puścili kilka razy tą akcję z finału gdzie broni w końcówce meczu strzał Kolo Muaniego i kilka osób na widowni zaczęło buczeć. Drogba wkurwiony na ziemię ich sprowadził i powiedział coś w stylu żeby oddali szacunek wielkiemu piłkarzowi.
1
Hazard tam siedzi w telefonie kebaba zamawia :D
3
Mógłby Leo powiedzieć: No mam wakacje, a po świętach wracam do Barcy, bo jakiś gwiazdor z faweli pierdzieli coś na necie o Nowej Erze i trzeba mu miejsce w szyku pokazać :D
6
Ale mu kawał dobrej roboty z tym filmikiem odwalili.
GOAT
0
@macio_944 Nie przekreślałbym tego dorównania męskiej piłce. Kilku chłopaków postanowi zmienić zaimki i różnie może być :D
0
@takisobiektos Strach się bać.
0
Komentarz usunięty
2
@MichuZ44 To było tak uszczypliwie napisane żeby bekę pocisnąć. Ogarniam i gość nawet mnie śmieszy,ale dalej to nie miejsce dla niego ta gala.
8
Trochę razi w oczy obecność takiej persony jak Speed w towarzystwie najlepszych piłkarzy trenerów itd. Gość ma tyle wspólnego z footballem że jest fanboyem Grzmota i flag państw nie ogarnia jak paczki w Fifie otwiera :D
38
Drogba zażenowany w chuj widać był...
17
Żabojady to buce jednak są. Gajery ponakładane a i tak słoma wystaje z nich...