0

@Astad Na X sporo takich komentarzy widzialem.

1

Już któryś raz na krótkiej przestrzeni czasu widzę w necie komentarze gdzie Barcę nazywa się rządowym klubem. Jestem ciekawy jakie procesy muszą zachodzić w głowach ludzi którzy piszą takie brednie xD

1

@lithotripter No zabawne, ale tez troche przykre :D

28

Ci wszyscy politycy to banda oszustów. Konfa PO PIS itd niczym od siebie się nie różnią. Wy dzień po dniu przekrzykujecie się który z nich jest lepszy, a oni siedzą sobie na ciepłych posadkach i bekę z was mają :D

1

To jest ten ich słynny mental? Do 60 minuty? xD Ale tam obsrana zbroja jest u rządowych. Coś czuję też że niezłe jaja będą się dziać im bliżej meczu. Negreiry rejestracje zawodników itd :D

0

Tylko zeby oni nie wpadli na pomysl jakiegos ustawienia defensywnego xD

0

@nightwishygt Jak klub z Katalonii moze byc w Hiszpanii klubem rzadowym? xD Polscy kibice Realu zaczynaja przypominac jakis foliarzy czy plaskoziemcow xD

3

@adi7adi8 Pisalem o tym tu w trakcie meczu. To jest spalony, bo Mbappe absorbuje uwage obroncy. zaraz po tej akcji padla tez bramka dla Realu, wiec ta sytuacja miala wplyw na wynik.

5

Polfinal pucharu niepelnosprawnych xD

0

Ale tu juz przy akcji gdzie Vini pobiegl z pilka powinien byc spalony bo Mbappe wykonal ruch jakby chcial brac udzial w akcji. Tej dalszej akvji nie powinno byc.

2

Szachy moglem sobie wlaczyc. Lepsze emocje niz ten mecz.

2

Remiro przysnal na bramce. To byla pilka do ktorej na tym pozoomie musi wyjsc bramkarz.

1

Ale oni kocopoly pieprza w tym studiu tvp xD

4

Real Madryt nie jest faworyzowanym, fartownym, zarozumiałym i obrzydliwym klubem.

4

Lewy przy drugiej bramce wedlug tej technologi wyliczen mial 10% na gola gdzie na linI strzalu bylo dwovh obroncow i bramkarz, a Danjuma przy golu sam na sam z Szczesnym 11% xD

8

Niech to że zmienił się czas na letni nie zwiedzie was od tego, że Real Madryt to obrzydliwy, fartowny i faworyzowany klub który powinien wczoraj wyłapać na łeb przed własną publicznością z potężnym Leganes.

1

Kurde chciałem napisać po meczu ,,spieprzyliście nam zmiane czasu na letni'' ale sędzia mi się wpieprzył i cały misterny plan poszedł się... xD

2

Niemiecka precyzja strzalu Rudigera xD

0

Tylko mi sie wydaje ze Ci komentatorzy na eleven zle nazwiska podaja jak zawodnicy Realu sa przy pilce? Glownie Acencio, Gulera i Vazqueza.

1

Ta nagroda z tej skrzynki Średnia taka xD

1

@CPuyol Mam rozumieć ze to ze strony rządowych i komentarze pisane takim językiem sobie tam wiszą na stronie?

3

Mieli być zmęczeni, mieli zgubić punkty. To nie tak miało być xD

5

W końcu maszyna Flicka a nie jakiś reprezentacje xD

1

Skończy się na karze 5kg bananow i 1 euro grzywny.

0

@Pedri16Future Mordo Messi kiedys co kolejke cuda wyczynial na boisku, a nagrod zawodnika miesiaca nie dostawal. Te nagrody w La Liga to scam xD

17

No taki ten karny imienia Realu Madryt xD

0

Yamal slabo dzisiaj wyglada. Moze szybciej go zmieni De la Fuente.

7

Tak go schował do kieszeni że po odzyskaniu przez Yamala piłki w tym sektorze padła bramka. Chłopak ma 17 lat, gra wszystko co się da na wysokim poziomie i tylko do takich pierdół się mogą przykrzy ludzie przyczepić. No ale cóż taka już dola tych najlepszych, że krytyka zazdrosnych idiotów na nich spada...

52

Liga żony Negreiry xD

2

@norbi77 Carlo klasa. Nie kazdy trener potrafi wycisnac z 41 letniego zawodnika taka forme zeby mial wplyw na wyniki jak Ancelotti z José Sáncheza Martíneza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?