MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wladze Ligi planuja zmiany w systemie sedziowskim, zwoluja zebranie i zapraszaja na nie przedstawicieli tylko jednego klubu? xD Oczywiscie przedstawicieli wiecznie poszkodowanego Realu xD
2
@Aragorn33 komentarze pod postem najlepsze
,,A Pan Jerzy wstał w DPSie i zaczął klaskać'' xD
17
Nie porownuj zachowania RMtv do tego co robi w tym momencie Barca. Telewizja Realu uprawia prewencyjna propagande, a w Barcelonie jest sluszne oburzenie, bo podjete przez sklad sedziowski i VAR decyzje wypaczyly wynik tego meczu i awans do finalu LM. Takie rzeczy trzeba naglasniac bo na takim poziomie rozgrywek po prostu nie moga sie zdarzac.
0
Bruno.F idealnie pasuje do Realu. Kazda decyzja sedziego i kolegow z druzyny mu nie pasuje, macha lapami i mieli jezorem xD
2
Patrze na tego gola Bilbao. Strzal piekny, ale to wybicie pilki przez Maguire to klasa swiatowa xD
0
@ArcziArtt A co masz na umowie wpisane?
2
@Gaucho Z drugiej strony slynacy z defensywy Inter przyjal 6 goli w dwumeczu, a moglo byc wiecej jakby Sommer w spider-mana sie w bramce nie bawil.
0
Jakby rzadowych tak skrzywdzili sedziowie w polfinale LM, to RMtv by dzisiaj serial dokumentalny o nich juz grillowala na Netflixie xD
6
Powinni wprowadzic VAR na zadanie trenera np: 2-3 razy na mecz i nie byloby sytuacji ze holenderski frajer przed monitorem po raz kolejny nie widzi sytuacji na korzysc Barcy...
0
@barcelonaLM Cos ostatnio widzialem ze ma sie to zmienic z tymi rewanzami u siebie dka tych lepiej grajacych druzyn.
8
Jeden z lepszych dwumeczow ostatnich lat w LM. Cios za cios, walka do ostatniej minuty dogrywki drugiego meczu, masa bramek, ostateczny wynik 7-6, a ludzie majacy sie za kibicow druzyny ktora przegrala maja czelnosc nazywac to frajerstwem. W dupach sie niektorym poprzewracalo.
0
@fcbarcelona1899oskar To do lustra pij. Nawet zdrowie mozesz kielonem sam ze soba przybic.
2
No Dumfries w pilke na pewno nie trafia przy akcji na 3-3 tylko w Martina. To powinno byc sprawdzane przez Marciniaka. Kluczowa akcja awansu do finalu LM...
9
Ci co pisza o jakims frajerstwie powinni dla przykladu bana wylapac...
0
Ma ktos powtorke akcji na 3-3? Bo mi sie dalej wydaje ze tam faul na Martinie byl...
1
Gdzie wy macie ten sklad Barcy ze juz placzecie o Martina?
9
Licze dzisiaj na walke i oddanie serducha na boisku przez chlopakow. Uda sie awansowac, bedzie zajebiscie jak nie mowi sie trudno. Dla mnie ta druzyna juz wygrala ten sezon. Przodujemy w prawie wszystkich statystykach, ogralismy 3x Real, Flick odbudowal kilku zawodnikow, a co najwazniejsze odbudowal wole walki w tej druzynie. Znowu jestesmy szanowani w Europie i wiele osob zwiazanych z footballem wskazuje nas jako obecnie najlepiej grajacy zespol.
5
Real z taka gra w tym sezonie powinien sie bic max o miejsce w tabeli dajace LM a nie o majstra.
0
@ShawnC Teraz tez mieli sporo wolnego, a w 80 minucie nue mieli juz sily biegac prawie wszyscy.
4
Laboga to wieksze emocje okazuje przy np: przyjeciu pilki przez Viniciusa niz jak jakas druzyna strzeli gola Realowi. Fatalny komentator jak ktos nie kibicuje rzadowym.
0
Tyle odpoczynku mial Real, a oni zdychaja w 80 minucie xD
1
Real ciagnie rzepe w familiadzie xD
1
Real beznadziejny jest w ataku pozycyjnym. Jak im przeciwnik nie zostawi miejsca zeby Mbappe albo Vini sie poscigali to klepia ta pilke bez pomyslu po obwodzie.
8
Cos cicho o Ter Stegenie bo nie ma go za co dojechac w komentarzach xD
7
Ten Anouar powinien juz zjazd do bazy z druga zolta miec.
3
Ten Anuar kazda interwencja to faul xD
0
Przy takim natloku meczow trzeba zaryzykowac z rotacjami, a lepszej okazji juz nie bedzie. Zobaczymy czy rezerwowi udzwigna to.
Vamos!
3
@Herato karny dla Realu.
0
Tego Sannadi to chyba Gepetto strugal xD
0
@Encore Jak chlopakiem kreci na skrzydle tak Maguire powinien zastanowic sie nad swoja kariera pilkarza xD