11

Te przepisy to o kant dupy sobie rozbic moga. Po to jest ten VAR zeby wlasnie w takich sytuacjach podpowiadac sedziemu. Zarowno w tej gdzie nie widzial faulu Asencio i w tej gdzie Mbappe szuka ewidentnie karnego w zwyklej stykowej grze w polu karnym.

0

Miala być remontada, a wyszła błazenada xD

3

Ancelotti z tymi wrzutkami zapomniał chyba że niema napastnika w drużynie xD

1

@jeonek Tyle minut bo było dużo przerw chłopie.

0

Piłkarze Realu to chamscy roszczeniowi symulanci.

0

@Bilon87 Mozna nietrzezwo myslec i nie byc pijanym, wiec sam zluzuj stringi czy co tam masz na dupie. Piszesz glupoty To Cie ludzie cisna w komentarzach. Tyle...

2

Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz. Rozumiem krytyke jak ktos zle zagra, ale tu jest biale albo czarne. Jednego dnia pilkarz odzyskuje forme i widac reke trenera, a drugiego dnia jest szrotem na sprzedarz. Duzyna to maszyna Flicka, ale juz jutro moze byc frajerem roku z genem przegrywa xD

19

Liczylem na anulowanie czerwonej kartki dla Mbappe. Pieprzona liga Negreiry...

1

Mecze maja mniejsze zainteresowanie niz debata clownow xD

1

Skonczy sie jeszcze na nagrodzie fair-play dla Mbappe xD

4

Soto Grado napisał w protokole że faul Mbappe to była walka o piłkę xD

2

Ciekawe co by zrobil Mbappe na miejscu Lewego idac tym tokiem rozumowania xD

0

On jeszcze coś tam pokazywał że nic nie było. Prąd mu odcięło i to grubo. Mógł chłopakowi krzywdę zrobić tym wejściem. Inna decyzja jak kilka meczy zawieszenia będzie tu skandalem.

0

Deportivo Alaves ich zamyka na swojej połowie xD

4

@blakkudium Ligi Mistrzyn? xD

1

Był w ogóle jakiś temat w mediach odnośnie jakiejś kary za skopanie monitoru VAR przez Bellinghama? Czy standardowo nic?

7

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987 Zbiera pochwaly, bo w ostatnim czasie rzadzi w pomocy z Pedrim, a bledy popelnia kazdy.

2

Takimi meczami się wygrywa mistrzostwo. Pięknie smakuje wygrana z takim Leganes po farfoclu obrońcy xD

0

Oglądałem sobie teraz powtórkę środowego meczu z Borussia i rzucił mi się w oczy wysoki pressing na połowie przeciwnika w ostatniej 93 minucie meczu przy wyniku 4-0. Ale nam Flick maszynę do rozjeżdżania przeciwników stworzył :D

1

@pioz123 bo maja problemy z obsadzeniem ŚO.

2

@Kgorecki2500 Dawac dinozaury xD

33

Pamiętaj możesz czekać na przeciwnika w garażu żeby go pobić, możesz skopać monitor VAR, ale nigdy nie łap się za nos bo dostaniesz zawieszenie na 3 mecze. Witamy w La Liga xD

1

Raphinhi zaxzelo odwalac po wyjezdzie na kadre z Vinim.
Przypadek? xD

0

Emocje wziely gore. Dorosli sa. Wyjasnia to sobie w szatni.

21

Szkoda ze Bartra nie mial takiej formy jak trzeba bylo akcje pewnego Walijczyka skasowac xD

1

@ObiektywnyGosc Mlody nie drybluj tyle tylko wyjazd do przodu. Przestan gwiadorzyc xD

13

W dupach sie poprzewracalo widze niektorym od ostatnich wynikow Barcy.

8

hahahahaha Wybaczcie, ale wciaz mam beke po drugim golu Valencii :D

3

Ale Negreira i rejestracja Olmo bedzie grana xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?