MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Te przepisy to o kant dupy sobie rozbic moga. Po to jest ten VAR zeby wlasnie w takich sytuacjach podpowiadac sedziemu. Zarowno w tej gdzie nie widzial faulu Asencio i w tej gdzie Mbappe szuka ewidentnie karnego w zwyklej stykowej grze w polu karnym.
0
Miala być remontada, a wyszła błazenada xD
3
Ancelotti z tymi wrzutkami zapomniał chyba że niema napastnika w drużynie xD
1
@jeonek Tyle minut bo było dużo przerw chłopie.
0
Piłkarze Realu to chamscy roszczeniowi symulanci.
0
@Bilon87 Mozna nietrzezwo myslec i nie byc pijanym, wiec sam zluzuj stringi czy co tam masz na dupie. Piszesz glupoty To Cie ludzie cisna w komentarzach. Tyle...
2
Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz. Rozumiem krytyke jak ktos zle zagra, ale tu jest biale albo czarne. Jednego dnia pilkarz odzyskuje forme i widac reke trenera, a drugiego dnia jest szrotem na sprzedarz. Duzyna to maszyna Flicka, ale juz jutro moze byc frajerem roku z genem przegrywa xD
19
Liczylem na anulowanie czerwonej kartki dla Mbappe. Pieprzona liga Negreiry...
1
Mecze maja mniejsze zainteresowanie niz debata clownow xD
1
Skonczy sie jeszcze na nagrodzie fair-play dla Mbappe xD
4
Soto Grado napisał w protokole że faul Mbappe to była walka o piłkę xD
2
Ciekawe co by zrobil Mbappe na miejscu Lewego idac tym tokiem rozumowania xD
0
On jeszcze coś tam pokazywał że nic nie było. Prąd mu odcięło i to grubo. Mógł chłopakowi krzywdę zrobić tym wejściem. Inna decyzja jak kilka meczy zawieszenia będzie tu skandalem.
0
Deportivo Alaves ich zamyka na swojej połowie xD
4
@blakkudium Ligi Mistrzyn? xD
1
Był w ogóle jakiś temat w mediach odnośnie jakiejś kary za skopanie monitoru VAR przez Bellinghama? Czy standardowo nic?
7
Komentarz usunięty
0
@Krzysztof1987 Zbiera pochwaly, bo w ostatnim czasie rzadzi w pomocy z Pedrim, a bledy popelnia kazdy.
2
Takimi meczami się wygrywa mistrzostwo. Pięknie smakuje wygrana z takim Leganes po farfoclu obrońcy xD
0
Oglądałem sobie teraz powtórkę środowego meczu z Borussia i rzucił mi się w oczy wysoki pressing na połowie przeciwnika w ostatniej 93 minucie meczu przy wyniku 4-0. Ale nam Flick maszynę do rozjeżdżania przeciwników stworzył :D
1
@pioz123 bo maja problemy z obsadzeniem ŚO.
2
@Kgorecki2500 Dawac dinozaury xD
33
Pamiętaj możesz czekać na przeciwnika w garażu żeby go pobić, możesz skopać monitor VAR, ale nigdy nie łap się za nos bo dostaniesz zawieszenie na 3 mecze. Witamy w La Liga xD
1
Raphinhi zaxzelo odwalac po wyjezdzie na kadre z Vinim.
Przypadek? xD
0
Emocje wziely gore. Dorosli sa. Wyjasnia to sobie w szatni.
21
Szkoda ze Bartra nie mial takiej formy jak trzeba bylo akcje pewnego Walijczyka skasowac xD
1
@ObiektywnyGosc Mlody nie drybluj tyle tylko wyjazd do przodu. Przestan gwiadorzyc xD
13
W dupach sie poprzewracalo widze niektorym od ostatnich wynikow Barcy.
8
hahahahaha Wybaczcie, ale wciaz mam beke po drugim golu Valencii :D
3
Ale Negreira i rejestracja Olmo bedzie grana xD