0

Javier Alberola Rojas od pierwszej minuty w Realu. Ciezko to bedzie wygrac chlopakom z Leganes.


0

Ogladalem sobie skrot finalu SPH i rzucilo mi sie w oczy jak przy dwoch interwencjach sedziego prxy monitorze pilkarze Realu probuja swoja racje przekazac. Przy jednej i drugiej kilku ich ram stoi xD

1

@Kapitan hawk tu jeszcze Casillas dostaje bramkę podcinką od Leo :)

0

@kubix05 Pamiętam jak kiedyś kilka strzałów mu ładnych siadło z lewej nogi to byli tacy co pisali ze ma lepszą lewą nogę od Messiego xD

2

Wstydu nie mają tam w Madrycie. Nie trzeba daleko sięgać wzrokiem żeby znaleźć mecz gdzie błędy sędziów pomogły Realowi np: Celta w pk, a oni mają czelność jakieś listy pisać bo sędzia zinterpretował jeden faul na żółta kartkę zamiast czerwonej. Mogliby sobie przypomnieć ile razy już podobnie w tym sezonie sędziowie pobłażliwie potraktowali piłkarzy Realu... Nie idzie na boisku i drużyna w którą poszło kupę kasy gra dno i wodorosty to trzeba winnych szukać naokoło. Gardzę z całego serca tym klubem :)

0

Ten Acencio mial banalna interwencje przy bocznej linii, a komentatorzy go do Ramosa juz porownuja xD

0

@mrboom Podpowiem Ci: Nigdy, a najlepsze jest biadolenie jeszcze czego nie strzelają z dystansu gdzie w świetle bramki stoi 5 chłopa na 20 metrze xD
O patrz wykrakałem z tym strzelaniem z dystansu :D

27

@MichuZ44 Liczę na lekcję footballu od Barcy w sobotę. Ładować ile fabryka dała w ten śmieszny klub.

0

Wiadomo co z Inigo? Bo coś nigdzie nie widzę żadnego info.

19

@jacobFCB na koniec pajac próbował dosiadać Maffeo wskakując mu na plecy, a i tak po gwizdku ma pretensje do sędziego. Ten gość to klaun jest xD

0

Bolą te wszystkie niewykorzystane sytuacje, a sporo ich niestety było...

0

W nowym odcinku Ćwiąkały słychać w głosie jak go cieszy ta wczorajsza porażka. Niby coś tam napomknął, że sędzia mógł lepiej gwizdka używać, ale reszta odcinka to zachwycanie się, że ten mecz Barca przegrała.

0

Ten sędzia non stop nie odgwizduje ewidentnych fauli gdzie gracze Leganes odpychają rękami piłkarzy Barcy...

1

Liga Negreira widzę znowu grana w Madrycie xD

0

@Gall Czasami też mam takie wrażenie że niektórzy czekają aż potknie się chłopakom noga żeby dać upust w komentarzach. Niestety taka mentalność jest w naszym kraju.

9

Czytam komentarze i niektórym to się w dupach poprzewracało. Już Flick się nie nadaje... To jest jeszcze tak naprawdę zespół w budowie, złożony i opierający się w dużej mierze na młodych zawodnikach, więc słabsze mecze będą się zdarzać. Po wygranej z Bayernem i Realem większość się tu napaliła za mocno i tyle.

0

Pierwszy raz widzę żeby dziennikarz stał po powrocie piłkarzy na drugą połowę i łapał zawodnika na wywiad :D

3

Nas gorzej dymać potrafili, a opaski nikt kapitańskiej nie zdejmował i nie schodził z boiska :D

2

2 minuty i Martin z żółtą kartką i ze złym ustawieniem przy łapaniu na spalony...

1

Nie zapominajcie że to Barca steruje VAR xD

3

Nikt z chłopaków nie dojechał dzisiaj na ten mecz...

0

Cubarsi jak Gambit z x-men :D

0

@MichuZ44 Kolega tego ziomka co kopa wyłapał najlepszy :D

1

Ja już wolę żeby Fort do rotacji na LO był wystawiany zamiast Martina. Nie pasuje gość kompletnie do tej Barcy.

0

,,Mówię to bez urazy. Zabroniłbym tej taktyki. Jeśli jesteś odważny, poczekaj na mnie w swojej kryjówce i zobaczymy, kto jest silniejszy''
Gość ładnie odklejony z tymi pułapkami offside...
Ja się nie zdziwię jak zaraz będą chcieli zabronić nam wystawiać tridente w ataku, bo za dużo bramek strzelają xD

4

Ale bym sobie obejrzał taką Barcę Flicka gnębiącą Espanyol :D

0

@BartqRKO @Luciano99 @Faro Chodzi mi o te role takie z + lub z ++ jeżeli chodzi o taktykę, a tu takie role z tymi plusami ma tylko na RW.

1

Zrobili w EA FC 25 te role na boisku piłkarzom i według tych idiotów Messi ma rolę na boisku tylko na prawym skrzydle... Na cofniętego napastnika i środkowego pomocnika ofensywnego już się nie nadaje xD Ta gra to żart...

2

@BulaKG Zdecydowanie warto.

0

Co to za piłkarz?
-Prawie otrzymał złotą piłkę
-Walczy z rasizmem
-Przez walkę z rasizmem nie otrzymał złotej piłki
-Walczy z systemem
-Chce tylko grać w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?