3

Nie no Rashford na ewidentnym spalonym, a praktycznie do momentu strzału Bruno brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Jak dla mnie nie powinni uznać tej bramki.

5

1

W ogóle to od kiedy sędzia główny podchodzi do stref obu trenerów po kilka razy w meczu żeby tłumaczyć się ze swoich decyzji? :D

0

Hahahahahha. Przecież ten Lahoz to Pucharu Tymbarka nie powinien nawet prowadzić :D

3

I jeszcze szczęśliwy Lahoz. Sędziowanie w Hiszpanii to jest cyrk :D

48

Chciałbym przypomnieć tylko, że Leo wariat przeszedł kurwa football :D

0

@tristan87 Wiadomo że zarówno Maradona jak i Pele wyprzedzili swoje czasy, ale football w ich czasach był na ,,trochę'' słabszym poziomie. Dla mnie bez podjazdu do Leo są wyżej wymienieni panowie.

6

Jakoś człowiek tak inaczej spogląda na football jak Leo przeszedł tą grę :D

1

@Deathwing112 Tylko medale i puchary za nagrody indywidualne.

31

Argentyno, Argentyno co Ty robisz? :D

3

Ale burze mózgów będą mieć teraz hejterzy Leo, bo nie ma jak po tym Mundialu już za bardzo podważyć wielkość Argentyńczyka :D

4

@D10SLEO Tam koledzy z defensywy też się nie popisali. Raz że go nikt dobrze nie asekurował jak go Leo wziął na karuzelę, a dwa że nikt nie pokrył Alvareza w polu karnym.

6

@Przemek2323 Ja myślę że to właśnie natłok informacji z różnych stron wpływa w dużej mierze na opinię ludzi. Tak samo to wygląda w przypadku fake newsów. Ludzie często przeczytają coś gdzieś na jakiejś stronie i od razu biorą to za prawdę na temat jakiejś kwestii.

11

@sergio5 No najlepiej nie odzywać się na temat klaunów z gwizdkiem tylko siedzieć cicho i grać/kibicować jak masz cyrk na murawie, bo ktoś chce być gwiazdą :D
Genialne myślenie :D

0

Wilk syty i owca cała :D

2

49

To Siii gościa z Ghany i Grzmot machający łapami to z złoto :D

0

Pokazał Bale z Ramseyem doświadczenie, ale słabo ta Walia wygląda.

0

Słabo ten Katar wygląda. Muszą jakieś transfery zrobić w zimowym okienku :D

2

@antymadridista100 Narcos. Lepsza historia i Wagner Moura w roli Pablo.

0

@Kitek1640 Nie opłaca się ogólnie, ale i tak zrobiłem :D

0

@KmN No cóż życie mordo :D

0

@ObiwanKenobi Ten taki mały Łysy z Rayo powinien dostać.

0

@norbi77 Swoją drogą ciekawe kto w tym roku w Liverpoolu zapomni jak się gra w football przeciwko Realowi ;D

2

Ale tam w Eleven pełno w zbrojach mają komentatorzy ;D

0

https://zapodaj.net/3be75c7fac457.png.html
Nowa promo paka co wjechała przed chwilą w FUT :D
Oddało :D

1

@Majkel34 Zapomniałeś dodać safe house dla pedofilów w każdej wsi i mieście.

1

@IronSanHybrid Ja bym obraz wyczyścił, a te dwa lemingi zostawił przyklejone do ściany i powiedział że jak same się przykleiły to niech same się odkleją :D

1

@michal26 Raz wystarczyło, a Gerarda bronić nie zamierzam.

2

@Janek365 Ciężko doceniać po meczu ŚO za dobre wrzutki skoro w obronie szpagaty robił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?