MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no Rashford na ewidentnym spalonym, a praktycznie do momentu strzału Bruno brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Jak dla mnie nie powinni uznać tej bramki.
5
https://jbzd.com.pl/obr/2834738/chlopaki-z-orlenu
Ale złoto :D
1
W ogóle to od kiedy sędzia główny podchodzi do stref obu trenerów po kilka razy w meczu żeby tłumaczyć się ze swoich decyzji? :D
0
Hahahahahha. Przecież ten Lahoz to Pucharu Tymbarka nie powinien nawet prowadzić :D
3
I jeszcze szczęśliwy Lahoz. Sędziowanie w Hiszpanii to jest cyrk :D
48
Chciałbym przypomnieć tylko, że Leo wariat przeszedł kurwa football :D
0
@tristan87 Wiadomo że zarówno Maradona jak i Pele wyprzedzili swoje czasy, ale football w ich czasach był na ,,trochę'' słabszym poziomie. Dla mnie bez podjazdu do Leo są wyżej wymienieni panowie.
6
Jakoś człowiek tak inaczej spogląda na football jak Leo przeszedł tą grę :D
1
@Deathwing112 Tylko medale i puchary za nagrody indywidualne.
31
Argentyno, Argentyno co Ty robisz? :D
3
Ale burze mózgów będą mieć teraz hejterzy Leo, bo nie ma jak po tym Mundialu już za bardzo podważyć wielkość Argentyńczyka :D
4
@D10SLEO Tam koledzy z defensywy też się nie popisali. Raz że go nikt dobrze nie asekurował jak go Leo wziął na karuzelę, a dwa że nikt nie pokrył Alvareza w polu karnym.
6
@Przemek2323 Ja myślę że to właśnie natłok informacji z różnych stron wpływa w dużej mierze na opinię ludzi. Tak samo to wygląda w przypadku fake newsów. Ludzie często przeczytają coś gdzieś na jakiejś stronie i od razu biorą to za prawdę na temat jakiejś kwestii.
11
@sergio5 No najlepiej nie odzywać się na temat klaunów z gwizdkiem tylko siedzieć cicho i grać/kibicować jak masz cyrk na murawie, bo ktoś chce być gwiazdą :D
Genialne myślenie :D
0
Wilk syty i owca cała :D
2
https://www.futbin.com/23/player/50223/lionel-messi
SBC Młody Messi w Fifie 23 :D
49
To Siii gościa z Ghany i Grzmot machający łapami to z złoto :D
0
Pokazał Bale z Ramseyem doświadczenie, ale słabo ta Walia wygląda.
0
Słabo ten Katar wygląda. Muszą jakieś transfery zrobić w zimowym okienku :D
2
@antymadridista100 Narcos. Lepsza historia i Wagner Moura w roli Pablo.
0
@Kitek1640 Nie opłaca się ogólnie, ale i tak zrobiłem :D
0
@KmN No cóż życie mordo :D
0
@ObiwanKenobi Ten taki mały Łysy z Rayo powinien dostać.
0
@norbi77 Swoją drogą ciekawe kto w tym roku w Liverpoolu zapomni jak się gra w football przeciwko Realowi ;D
2
Ale tam w Eleven pełno w zbrojach mają komentatorzy ;D
0
https://zapodaj.net/3be75c7fac457.png.html
Nowa promo paka co wjechała przed chwilą w FUT :D
Oddało :D
1
@Majkel34 Zapomniałeś dodać safe house dla pedofilów w każdej wsi i mieście.
1
@IronSanHybrid Ja bym obraz wyczyścił, a te dwa lemingi zostawił przyklejone do ściany i powiedział że jak same się przykleiły to niech same się odkleją :D
1
@michal26 Raz wystarczyło, a Gerarda bronić nie zamierzam.
2
@Janek365 Ciężko doceniać po meczu ŚO za dobre wrzutki skoro w obronie szpagaty robił :D