MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Agencje ratingowe w czasie kryzysu w 2008 potrafiły dawać AAA funduszom które były na skraju bankructwa później tłumacząc się ze to tylko ich prywatna opinia. Trzeba brać poprawkę na to co przedstawiają takie agencje bo oni graja tak jak im Wall Street zagra.
0
Przypomniał mi się ten filmik. Może ktoś nie widział. Tak się powinno bawić na trybunach :D
0
@PatrychoO Jak go nie lubię, to w tej sytuacji się mu nie dziwiłem.
9
@tbas Przecież takie tourne przed sezonem są właśnie od kombinowania...
0
Ferran Torres przebrał się za Lewego. Innego wytłumaczenia nie ma :D
0
Niemiec pokazuje swoją bucowatość jak nie idzie po jego myśli... Nowe, nie znałem :D
Nie pykło im z Haalandem, stracili Roberta i teraz dupa ich piecze tam w Monachium :D
1
@Clue Ty też jakimś weteranem tu nie jesteś :D
4
Nie wierzę dalej że mamy Roberta w Barcy :D Przecież jak Generał to poukłada dobrze, to mogą chłopaki trochę narozrabiać w nadchodzącym sezonie :D
0
@Patriskos Już się chyba wypowiadał kiedyś na ten temat i wskazał Grzmota.
1
@Jarema2000 Napisz do nich ticket w tej sprawie z maila który był przypisany do tego konta. Możliwe że ktoś Ci się włamał na to konto (poszukaj na mailu czy nie ma tam info o zmianie na inny mail) Miałem ostatnio taką sytuację i dosyć sprawnie ją ogarnęli.
6
@MesQueUnClub96 Szczerze jakby MSN się spięło żeby pokazać jeszcze ostatni raz miejsce w szeregu rywalom, to mogliby jeszcze trochę namieszać.
3
@MesQueUnClub_87 Tej co wrzucił @Danny Gaucho nie ma już sporo czasu na rynku, a szkoda bo to sztosiwo było. Ta co teraz jest w sprzedaży nie ma podjazdu do tej starej.
3
@norbi77 Większość polskich komentatorów niestety jest na miernym poziomie.
0
Już kiedyś jeden kudłaty Brazylijczyk wnerwił Leo waląc go z łokcia i źle się to dla niego skończyło ;D
0
@LaRoja No fatalnie wczoraj Marc zagrał.
0
@PatrykBarcelona To chyba nie Pep ;D
2
Trochę śmieszne to gadanie że Mbappe wybrał kasę. To mamy rozumieć że jakby przeszedł do Realu to nie dostałby gigantycznej pensji i premii za podpisanie kontraktu?
8
Ciekawe jakby wyglądał mecz gdzie w Barcy biega 11 takich piłkarzy jak Gavi :D
3
Cały czas biadolą jaki to słaby mecz dzisiaj Barca gra. Ciężko się tego słucha. Zawsze się do czegoś potrafią przyczepić odnośnie Barcy...
0
Co oni marnują to nie mam pytań :D Skończy się zaraz tym że Real wpakuje jakiegoś farfocla i będzie 1-1 :P
1
@Sulimo Tai fajny, że brat Xaviego zerwał się z ławki bo Puig nie trzymał pozycji na boisku...
8
To teraz był mental drużyny czy fart? Bo się już gubię w tym :D
1
W głowie widzę Rickiego który mówi ,,zawsze miałem łeb do interesów'' :D
7
Pycha kroczy przed upadkiem. Gość jest za pewny siebie i arogancki, a to się na nim kiedyś zemści. Raz już się narodził pomysł odcięcia się od UEFA i kolejny też kiedyś nastąpi.
2
@tomek8756 Grono zwolenników Liverpoolu dzisiaj drastycznie wzrosło :D
6
5 minut to spokojnie leżeli piłkarze Realu w drugie połowie dogrywki, a ten 3 dolicza :D
2
@Matix28 Myślę że umieściłeś tu wszystkie ostatnie plotki transferowe i wypieprzyłeś z składu Gaviego i E. Garcia i Dembele :D
1
@DonMatteo901 Nie wierze co czytam :D
13
Ludzie dalej sprzeczają się kto jest lepszym piłkarzem :D Dyskusja powinna być już dawno zamknięta. Leo jest szefem i koniec tematu. Ktoś kto twierdzi inaczej źle postrzega chyba football. Myślę że nawet fani Grzmota w głębi serca wiedzą że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, ale boli za bardzo żeby to przyznać :D
0
@barcelonaLM Serio ktoś tak powiedział? Pewnie studio w Polsacie :D