1

@Xwowrak Tym bardziej że piłkarzy uczy się gry do gwizdka i mamy VAR. Debilny strasznie jest ten przepis :D

0

@FanRealM W sumie na ten moment to nikt nie wierzy w kadrę Barcy.

1

@kamilo0066 No też właśnie pierwszy raz o czymś takim słyszę i jak to czytam to mega głupio brzmi ten przepis :D

10

Zamiast pokazywać 3 raz powtórkę bramki niech lepiej pokażą wyrysowaną linię że tam spalonego nie było ;D

7

Iwański już złotą piłkę daje Benzemie :D

2

@barca87f ,,Antybarcelonisty'' :D

2

Uliczny fighter się popsuł :D

0

O w mordę Iwański i Żewłakow na mikrofonie... :D

5

PIS to niedługo wymyśli opłaty za oddychanie :D

0

Ale się mecz zrobił :D

0

Ale ich Salah zakręcił :D

29

@masq Skończ płakać... Nikt już poważnie tu tych Twoich wypocin nie traktuje...

0

Może niech Laporta zatrudni na trenera tego Ludwiczka co wywiady robił w Fame MMA. Jest tak samo jak Koeman rudy i kiepskim trenerem, ale może chociaż chłopaków będzie w szatni przed meczem rozbawiać...

5

Dobrze że zachlałem pałę wczoraj i poszedłem spać przy 1-0...

0

@LeoMessiah Ziomek z pracy mi to ostatnio polecał.

6

@RadHag i nie obejmuje PSG. A Dlaczego? Bo tak :D

1

Komentarz usunięty

1

@Shapiro Ty za PIS jesteś o ile dobrze pamiętam, także na starcie nie ma co z Tobą dyskutować :D

2

@Songo91 A kierowca limuzyny zaczął klaskać :D

1

https://www.futbin.com/22/squad-builder/view/486245
Co myślicie mordy o takim składzie na start w FUT? :D

1

Ale wszedł jak w masło teraz ten bambo z Villarealu :D

4

Przykro się na to patrzy... Broniłem często Koemana, bo chłop w sumie ciężko ma tu od początku, ale tu nie ma żadnego pomysłu na grę poza desperackim wrzucaniem piłki w pole karne. Nie przystoi żeby taki klub jak Barca grał taki football. Tu jak najszybciej trzeba zmienić trenera, bo będzie tylko gorzej...

0

@swiergol2 Podobnie mam. Ostatnio mi koło nosa przeszło 1k przez to że United nie potrafił z takim składem wygrać z Young Boys :D

2

@Rewolucja123 Ah shit, here we go again :D

0

Komentarz usunięty

2

Dobra skończcie płakać... Graliśmy z Bayernem a nie z Realem Sociedad i niestety przez najbliższy czas będziemy na poziomie tych drugich.

0

Pokazuje nam ten mecz w jakim miejscu teraz jesteśmy. Było do przewidzenie że to będzie tak wyglądać. Dobrze że chociaż mental jest na trochę lepszym poziomie niż przy poprzednim meczu z Bayernem...

2

No ale przecież Grzmot ma silny mental chłopaka z miasta :D Jak widać za mało silny na ekipę z Szwajcarii. Po meczu pewnie powie że koledzy z drużyny nie zagrali na jego poziomie :D

6

Potężny Ronaldo z potężną paką United właśnie na starcie mi partolą kupon na LM przeciwko koksom z Young Boys :D Więcej razy napiszcie jeszcze jaki to jest goat i ile w tym sezonie wygra United :D

1

https://www.wiocha.pl/1688399,Agresywny-szur-wydziera-sie-na-pracownikow-sklepu
Ale łeb :D Dziwię się że nikt mu tam na odmulenie listwy nie sprzedał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?