MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xwowrak Tym bardziej że piłkarzy uczy się gry do gwizdka i mamy VAR. Debilny strasznie jest ten przepis :D
0
@FanRealM W sumie na ten moment to nikt nie wierzy w kadrę Barcy.
1
@kamilo0066 No też właśnie pierwszy raz o czymś takim słyszę i jak to czytam to mega głupio brzmi ten przepis :D
10
Zamiast pokazywać 3 raz powtórkę bramki niech lepiej pokażą wyrysowaną linię że tam spalonego nie było ;D
7
Iwański już złotą piłkę daje Benzemie :D
2
@barca87f ,,Antybarcelonisty'' :D
2
Uliczny fighter się popsuł :D
0
O w mordę Iwański i Żewłakow na mikrofonie... :D
5
PIS to niedługo wymyśli opłaty za oddychanie :D
0
Ale się mecz zrobił :D
0
Ale ich Salah zakręcił :D
29
@masq Skończ płakać... Nikt już poważnie tu tych Twoich wypocin nie traktuje...
0
Może niech Laporta zatrudni na trenera tego Ludwiczka co wywiady robił w Fame MMA. Jest tak samo jak Koeman rudy i kiepskim trenerem, ale może chociaż chłopaków będzie w szatni przed meczem rozbawiać...
5
Dobrze że zachlałem pałę wczoraj i poszedłem spać przy 1-0...
0
@LeoMessiah Ziomek z pracy mi to ostatnio polecał.
6
@RadHag i nie obejmuje PSG. A Dlaczego? Bo tak :D
1
Komentarz usunięty
1
@Shapiro Ty za PIS jesteś o ile dobrze pamiętam, także na starcie nie ma co z Tobą dyskutować :D
2
@Songo91 A kierowca limuzyny zaczął klaskać :D
1
https://www.futbin.com/22/squad-builder/view/486245
Co myślicie mordy o takim składzie na start w FUT? :D
1
Ale wszedł jak w masło teraz ten bambo z Villarealu :D
4
Przykro się na to patrzy... Broniłem często Koemana, bo chłop w sumie ciężko ma tu od początku, ale tu nie ma żadnego pomysłu na grę poza desperackim wrzucaniem piłki w pole karne. Nie przystoi żeby taki klub jak Barca grał taki football. Tu jak najszybciej trzeba zmienić trenera, bo będzie tylko gorzej...
0
@swiergol2 Podobnie mam. Ostatnio mi koło nosa przeszło 1k przez to że United nie potrafił z takim składem wygrać z Young Boys :D
2
@Rewolucja123 Ah shit, here we go again :D
0
Komentarz usunięty
2
Dobra skończcie płakać... Graliśmy z Bayernem a nie z Realem Sociedad i niestety przez najbliższy czas będziemy na poziomie tych drugich.
0
Pokazuje nam ten mecz w jakim miejscu teraz jesteśmy. Było do przewidzenie że to będzie tak wyglądać. Dobrze że chociaż mental jest na trochę lepszym poziomie niż przy poprzednim meczu z Bayernem...
2
No ale przecież Grzmot ma silny mental chłopaka z miasta :D Jak widać za mało silny na ekipę z Szwajcarii. Po meczu pewnie powie że koledzy z drużyny nie zagrali na jego poziomie :D
6
Potężny Ronaldo z potężną paką United właśnie na starcie mi partolą kupon na LM przeciwko koksom z Young Boys :D Więcej razy napiszcie jeszcze jaki to jest goat i ile w tym sezonie wygra United :D
1
https://www.wiocha.pl/1688399,Agresywny-szur-wydziera-sie-na-pracownikow-sklepu
Ale łeb :D Dziwię się że nikt mu tam na odmulenie listwy nie sprzedał :D