MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 To o Grealishu mówił :D
1
@michal26 Chyba Alonso miał kryć Hernandeza o ile dobrze zapamiętałem.
1
Mam niedosyt... Był do ogrania dzisiaj ten Bayern kurde...
1
No tak teraz zdania ekspertów że jakby Barca wykorzystała sytuacje z pierwszej połowy to nic by to nie zmieniło bo Bayern by sobie wtedy strzelnicę zrobił. No widzisz i nie grzmisz...
1
Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji...
2
Gramy na tej samej intensywności co Bayern. Wysoki pressing w większości przypadków wzorowo zakłada Barca. Sytuacje mieliśmy bardzo dobre. Chyba o to nam jako kibicom chodziło? :D Ja tam jestem usatysfakcjonowany.
20
@A_Gomesinho_21 Balde w ostatnim meczu z Bayernem w tamtym sezonie pokazał trochę pazur jak wszedł z ławki.
3
Bayern mi położył kupon na ponad 500 zł... Mam nadzieje że Robert i spółka ich dojadą jak leszczy we wtorek :D
4
@ILovethisGame A tego Arthura to wcześniej Barca kupiła za worek ziemniaków? :D
0
Plastuś z gwizdkiem już na karuzeli jest i się gubić zaczyna. Nowe nie znałem... :P
8
Ciekawy dzień jutro jeżeli chodzi o mecze. 13-30 derby Liverpoolu. Później o 16 można obejrzeć coś z PL lub Real vs Betis. O 18 derby Mediolanu, a o 21 na koniec Sevilla vs Barca.
12
Szkoda trochę że Auba odszedł... Wolałbym żeby to Memphis opuścił Barcę.
0
Irytujący jest ten Bruno. Któryś raz źle zagrywa lub podejmuje niewłaściwą decyzję, a pretensje ma do kolegów z drużyny.
4
Że też wam się chce siedzieć i śledzić te brednie które zawsze są na koniec okienka :D
5
@norbo80 Tam większość by się nadawała do pracy w tvpis :D
11
Wyrównana walka, a ten sędzia co dał 30-27 to ładnie odklejony.
1
Ładnie United weszło w ten mecz. Gang Olsena posadzony na ławę i od razu piła lepiej chodzi ;D
5
Jeden z tych typów co na murawie stoją w Eleven mówi że Dembele jest zapatrzony na siebie w czasie akcji. Bardzo ciekawe szczególnie że Francuz w tamtym sezonie prawie nic nie strzelał, tylko asystował ;D Powiem wam że to pompowanie Lewego i pieprzenie głupot w polskich mediach mi jako długoletniemu kibicowi Blaugrany już zaczyna grać na nerwach, a to dopiero początek ;P
0
@PanAgenda2030 Spoko.
7
Ale bym takiego KdB zobaczył w koszulce Barcy :D
0
@mm_ Busi i Pique są starsi o 4 i 5 lat od Casemiro. Trzeba też wziąć pod uwagę że Brazylijczyk przychodzi z drużyny która ugrała LM w tamtym sezonie, więc nie ma co tu porównywać.
0
@Bagsik88 No jak widać może.
1
Dawno tak podjarany footballem nie byłem :D Jedziemy jedziemy :P
VeB!
0
Kto dzisiaj komentuje mecz Barcy na C+?
8
Dźwignia Danza Kuduro Alemany pękające dupy hejterów Barcy mega mix sierpień 2022 :D
4
Agencje ratingowe w czasie kryzysu w 2008 potrafiły dawać AAA funduszom które były na skraju bankructwa później tłumacząc się ze to tylko ich prywatna opinia. Trzeba brać poprawkę na to co przedstawiają takie agencje bo oni graja tak jak im Wall Street zagra.
0
Przypomniał mi się ten filmik. Może ktoś nie widział. Tak się powinno bawić na trybunach :D
0
@PatrychoO Jak go nie lubię, to w tej sytuacji się mu nie dziwiłem.
9
@tbas Przecież takie tourne przed sezonem są właśnie od kombinowania...
0
Ferran Torres przebrał się za Lewego. Innego wytłumaczenia nie ma :D