MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra dawać tą piłkę Leo i się rozchodzimy :D
11
Chwali się że pomaga dzieciakom, ale nagroda fair-play to chyba za coś innego powinna być przyznawana...
0
Obrona TOP. Pokryli wszystkich oprócz Haalanda w polu karnym :D
0
@czosnekfcb https://www.x-kom.pl/p/701779-sluchawki-bezprzewodowe-sony-wf-c500-czarne.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwhfipBhCqARIsAH9msbkI6ZE7K8kOoZmlmPO1HoIPydIlJrhEsLdGL-uZs7S4R2Wme8GpLSEaAodYEALw_wcB
Te ostatnio sobie kupiłem i jestem bardzo zadowolony. wygodne i po zainstalowaniu aplikacji do nich sporo opcji ustawienia sobie dźwięku.
3
Ten Vini to bez kitu jest błazen. Cały mecz był czyszczony jak junior i próbował jeszcze sędziego kilka razy naciągnąć na faul, a zrobił na koniec swój show jakby był jakimś przekotem w tym meczu. Real wygrał rzutem na taśmę z dużą dawką szczęścia przy bramce na 1-2, a ten wrzuca na media społecznościowe jakąś fotkę że nowa era się zaczęła :D
0
@parpe Ten strzał Anglika ciężki był do wyciągnięcia. Nie szukałbym tu obwiniania Matsa.
2
Zmiany nam w ogóle nie siadły, a Realowi za to odmieniły grę na dużo lepszą. Szkoda trochę tych zmarnowanych szans w 1 połowie...
0
@escarabajo No liczę właśnie na to.
0
Kurde dałem na kupon wygraną tego klubu Grzmota, a oni na łeb dostają po 1 połowie z jakimiś ogórami :D
2
Niech nie wracają do Marcina i Piotra. Chuj z nimi tu nie brzęczy przynajmniej :D
0
Nie da się oglądać z taką jakością komentarza...
0
@Barca1922 Jakby pocałował to tak, ale tutaj to nic złego nie widzę w sumie w tym.
2
@Kapitan hawk Że kurwa Tobie się chce... :D
0
@Firestone Chyba nic mnie bardziej nie brzydzi w footballu od bandy spoconych łbów trzepiących na tym hajs... Nawet morda Viniciusa przy tym jest bardziej przystępna.
0
Bierze ktoś 10 w tym sezonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Roberto z Alonso mecz życia grają :D
0
@Danny Gaucho A dodajmy jeszcze takie podania które powinny zamienić się w gola, ale któryś z amigosów przestrzelił. Leo ogólnie w chuj wyłożył ,,setek'' kolegom w czasie swojej kariery.
1
Wracając do wczorajszego meczu rzucało mi się bardzo w oczy to wychodzenie Lewego do rozgrywania piłki. Nic nam to za bardzo nie dawało jeżeli chodzi o budowanie akcji. Akurat w pomocy mamy sporo jakości jeżeli chodzi o rozgrywanie piłki. Lewy powinien przepychać się z ŚO i szukać momentu żeby wyjść za plecy obrońców. To wychodzenie do rozegrania o kant dupy można rozbić bo i tak nie wyciąga tym za sobą żadnego ŚO żeby zrobić jakąś lukę w formacji defensywnej.
9
Szczypią się z tym Cancelo tak że Vegeta by szybciej dupę na mieście wyrwał.
0
@Nazio_87 Lepiej późno niż wcale :D
8
https://jbzd.com.pl/obr/3179354/no-title89-say-no-to-racism
Ale go zlał :D Lepsze niż ta gala :D
1
@ptrx Smutna prawda :D
0
Przeciągają w czasie to Clout wywiadami, bo problemy mają z ping pongami :D
1
@Deviler Nie wiem czy zobaczysz jakąś różnicę między jednym a drugim ustawieniem.
2
@kamiVeB Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Takie pieprzenie trochę. My też mieliśmy poprzeczkę i setkę Dembele.
1
Poprzeczka to rasista!!! :D
0
Ale bym sobie jakiś mecz obejrzał :D
8
Może jakby nie gubił pozycji na boisku, że aż brat Xaviego darł się na niego, to by więcej minut dostawał :D
1
@tbas Mamy początek lipca i zarząd z Xavim zaczynają planować kadrę na następny sezon, więc nie wiem gdzie Ty tu widzisz problem... Jakby dali im info pod koniec sierpnia można by było się czepiać.