1

Dobra dawać tą piłkę Leo i się rozchodzimy :D

11

Chwali się że pomaga dzieciakom, ale nagroda fair-play to chyba za coś innego powinna być przyznawana...

0

Obrona TOP. Pokryli wszystkich oprócz Haalanda w polu karnym :D

0

@czosnekfcb https://www.x-kom.pl/p/701779-sluchawki-bezprzewodowe-sony-wf-c500-czarne.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwhfipBhCqARIsAH9msbkI6ZE7K8kOoZmlmPO1HoIPydIlJrhEsLdGL-uZs7S4R2Wme8GpLSEaAodYEALw_wcB
Te ostatnio sobie kupiłem i jestem bardzo zadowolony. wygodne i po zainstalowaniu aplikacji do nich sporo opcji ustawienia sobie dźwięku.

3

Ten Vini to bez kitu jest błazen. Cały mecz był czyszczony jak junior i próbował jeszcze sędziego kilka razy naciągnąć na faul, a zrobił na koniec swój show jakby był jakimś przekotem w tym meczu. Real wygrał rzutem na taśmę z dużą dawką szczęścia przy bramce na 1-2, a ten wrzuca na media społecznościowe jakąś fotkę że nowa era się zaczęła :D

0

@parpe Ten strzał Anglika ciężki był do wyciągnięcia. Nie szukałbym tu obwiniania Matsa.

2

Zmiany nam w ogóle nie siadły, a Realowi za to odmieniły grę na dużo lepszą. Szkoda trochę tych zmarnowanych szans w 1 połowie...

0

@escarabajo No liczę właśnie na to.

0

Kurde dałem na kupon wygraną tego klubu Grzmota, a oni na łeb dostają po 1 połowie z jakimiś ogórami :D

2

Niech nie wracają do Marcina i Piotra. Chuj z nimi tu nie brzęczy przynajmniej :D

0

Nie da się oglądać z taką jakością komentarza...

0

@Barca1922 Jakby pocałował to tak, ale tutaj to nic złego nie widzę w sumie w tym.

2

@Kapitan hawk Że kurwa Tobie się chce... :D

0

@Firestone Chyba nic mnie bardziej nie brzydzi w footballu od bandy spoconych łbów trzepiących na tym hajs... Nawet morda Viniciusa przy tym jest bardziej przystępna.

0

Bierze ktoś 10 w tym sezonie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Roberto z Alonso mecz życia grają :D

0

@Danny Gaucho A dodajmy jeszcze takie podania które powinny zamienić się w gola, ale któryś z amigosów przestrzelił. Leo ogólnie w chuj wyłożył ,,setek'' kolegom w czasie swojej kariery.

1

Wracając do wczorajszego meczu rzucało mi się bardzo w oczy to wychodzenie Lewego do rozgrywania piłki. Nic nam to za bardzo nie dawało jeżeli chodzi o budowanie akcji. Akurat w pomocy mamy sporo jakości jeżeli chodzi o rozgrywanie piłki. Lewy powinien przepychać się z ŚO i szukać momentu żeby wyjść za plecy obrońców. To wychodzenie do rozegrania o kant dupy można rozbić bo i tak nie wyciąga tym za sobą żadnego ŚO żeby zrobić jakąś lukę w formacji defensywnej.

9

Szczypią się z tym Cancelo tak że Vegeta by szybciej dupę na mieście wyrwał.

0

@Nazio_87 Lepiej późno niż wcale :D

8

https://jbzd.com.pl/obr/3179354/no-title89-say-no-to-racism
Ale go zlał :D Lepsze niż ta gala :D

1

@ptrx Smutna prawda :D

0

Przeciągają w czasie to Clout wywiadami, bo problemy mają z ping pongami :D

1

@Deviler Nie wiem czy zobaczysz jakąś różnicę między jednym a drugim ustawieniem.

2

@kamiVeB Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Takie pieprzenie trochę. My też mieliśmy poprzeczkę i setkę Dembele.

1

Poprzeczka to rasista!!! :D

0

Ale bym sobie jakiś mecz obejrzał :D

8

Może jakby nie gubił pozycji na boisku, że aż brat Xaviego darł się na niego, to by więcej minut dostawał :D

1

@tbas Mamy początek lipca i zarząd z Xavim zaczynają planować kadrę na następny sezon, więc nie wiem gdzie Ty tu widzisz problem... Jakby dali im info pod koniec sierpnia można by było się czepiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?