MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kejdzi Chyba do tylu by chodzilo xD
2
Szkoda ze ten Alvarez w Atletico wyladowal. Chetnie bym go w Barcy zobaczyl.
1
@Lionel_Messi10 lipa ale i tak sie skusze chyba na meczyk.
0
Ja to myslalem ze Leo sobie zobacze vs Urugwaj, a wisze na livescore ze go niema w kadrze :/
1
Mogliby jakieś odmładzanie wynaleźć. Ale bym sobie zobaczył takiego 18 letniego Leo z tą ekipą pod wodzą Flicka :D
0
@marcin62 Glowny policjant prowadzacy sprawe w tym serialu jest czarny, jego syn chodzi do tej samej szkoly co morderca i wcisneli tu sceny ze ten syn pomaga cos w sledztwie a ojciec chce sie do niego zblizyc bo sie im nie uklada i zabiera go na obiad xD
7
@ProMILs Nie pierwszy raz De la Fuente ma w dupie przemeczenie i urazy naszych pilkarzy.
0
Na Eleven Paragwaj-Chile I Peru - Boliwia pokazuja, ale o Brazylia-Kolumbia zapomnieli...
2
Mam takie wrażenie, że Realowi by ten mecz przełożyli... Ale tam teraz dumne są pewnie z siebie osoby decyzyjne w tej sprawie xD
2
Przekładanie meczów, pójście na rękę i dogodne terminy są dla rządowego klubu, a nie dla Ciebie Barcelonko. Dla ciebie jest mecz po przerwie kadrowej bez ważnych zawodników xD
24
Lahoz to typowy atencjusz i narcyz. Przestal sedziowac i szuka nowego miejsca do robienia z siebie gwiazdy.
3
@regatta52 Nie wiesz co piszesz. To byly szachy 5D Negreiry i to dla zmylki bylo robione xD
0
Ale bym dzisiaj zobaczyl sobie Barce Flicka z takim Realem. Grzmialoby pod bramka smietankowych xD
0
Bernardo Silva patrzac po reakcji na zmiane, to chyba wedke dostal od Guardioli, a nie kontuzja.
0
Takie odnoszę wrażenie od jakiegoś czasu że zebrało nam się tu bardzo duże grono ludzi których w ogóle nie interesuje FC Barcelona i ogólnie football, a bardziej skakanie sobie do gardeł w dyskusji najczęściej o polityce.
3
Vinicius 2 razy pokazał wczoraj na rękaw koszulki gdzie jest znaczek wygranych LM. Jaki on ma silny mental zwarzywszy na to że nic w tym meczu ciekawego nie pokazał, przestrzelił karnego, siadła mu po nim psycha i błąkał się po boisku aż Carlo zdjął go żeby już więcej nie strzelał 11 xD
0
hagahahahahahaha
1
Gra nogami Donnarumy to jest dramat.
2
Wracamy do korzeni. Kiedys przed LR zawsze dyskusje sie pod glownym artykulem prowadzilo.
6
@Aragorn33 ,,Dokumenty są i obronią się w sądzie'' Zle chyba zrozumiales komentarz kolegi.
0
Bramkarz Juve dobry wariat xD
2
@norbi77 W komentarzach wstawki z meczu vs Chelsea i Negreira xD
2
Dziwne ze jeszcze nie wymyślili tam w Mardycie, że tak na prawdę Jude Bellingham ma korzenie żydowskie, sędzia to antysemita i nie zrobili z piłkarza męczennika xD
1
Nowy hymn Realu Madryt:
Off You- The Breeders.
0
Ulubiona postać Bellinghama z serialu?
Logan Roy z Sukcesji xD
7
,,jesteś bardzo słaby, bardzo słaby''
Za takie słowa kiedyś Dembele wyleciał z boiska. Lewy za podrapanie się po nosie wypadł na 3 mecze, więc niech skończą płakać tam w Mardycie. Bellingham sobie grabił już od jakiegoś czasu i dało się wyłapać z nagrań jak odzywa się do sędziów w trakcie meczu, to w końcu jeden miał szacunek do siebie i nie pozwolił sobie na takie teksty. Tam wczoraj Mbappe jeszcze powinien wylecieć z boiska i Camavinga, a Vini powinien karki za nurkowanie wyłapać. Grają po prostu słabo. Często pod siebie i jeden drugiemu się na pozycję wbija. Często bez pomysłu na akcje, a pretensje mają do wszystkich naokoło.
0
@krol211 Ty go nie liczysz, ale Flick już tak.
11
Niby tu LaLiga zaskarża Real w związku z tym komunikatem krytykującym arbitrów i Tebas otwarcie ich krytykuje, ale do zamrażarki schowani kolejną kolejkę są sędziowie którzy dali żółta kartkę zamiast czerwonej w przegranym meczu Realu xD Ostatnio Barcy dali sędziego który sędziował kontrowersyjne spotkanie Realu z Celtą i nikt go do zamrażarki nie chował...
#Sprzedajna liga Negreiry
4
Raphinha! Raphinha! Demolują Real!!!
19
Real Madryt myślę że In Vitro to włoska pizzeria xD