2

@kejdzi Chyba do tylu by chodzilo xD

2

Szkoda ze ten Alvarez w Atletico wyladowal. Chetnie bym go w Barcy zobaczyl.

1

@Lionel_Messi10 lipa ale i tak sie skusze chyba na meczyk.

0

Ja to myslalem ze Leo sobie zobacze vs Urugwaj, a wisze na livescore ze go niema w kadrze :/

1

Mogliby jakieś odmładzanie wynaleźć. Ale bym sobie zobaczył takiego 18 letniego Leo z tą ekipą pod wodzą Flicka :D

0

@marcin62 Glowny policjant prowadzacy sprawe w tym serialu jest czarny, jego syn chodzi do tej samej szkoly co morderca i wcisneli tu sceny ze ten syn pomaga cos w sledztwie a ojciec chce sie do niego zblizyc bo sie im nie uklada i zabiera go na obiad xD

7

@ProMILs Nie pierwszy raz De la Fuente ma w dupie przemeczenie i urazy naszych pilkarzy.

0

Na Eleven Paragwaj-Chile I Peru - Boliwia pokazuja, ale o Brazylia-Kolumbia zapomnieli...

2

Mam takie wrażenie, że Realowi by ten mecz przełożyli... Ale tam teraz dumne są pewnie z siebie osoby decyzyjne w tej sprawie xD

2

Przekładanie meczów, pójście na rękę i dogodne terminy są dla rządowego klubu, a nie dla Ciebie Barcelonko. Dla ciebie jest mecz po przerwie kadrowej bez ważnych zawodników xD

24

Lahoz to typowy atencjusz i narcyz. Przestal sedziowac i szuka nowego miejsca do robienia z siebie gwiazdy.

3

@regatta52 Nie wiesz co piszesz. To byly szachy 5D Negreiry i to dla zmylki bylo robione xD

0

Ale bym dzisiaj zobaczyl sobie Barce Flicka z takim Realem. Grzmialoby pod bramka smietankowych xD

0

Bernardo Silva patrzac po reakcji na zmiane, to chyba wedke dostal od Guardioli, a nie kontuzja.

0

Takie odnoszę wrażenie od jakiegoś czasu że zebrało nam się tu bardzo duże grono ludzi których w ogóle nie interesuje FC Barcelona i ogólnie football, a bardziej skakanie sobie do gardeł w dyskusji najczęściej o polityce.

3

Vinicius 2 razy pokazał wczoraj na rękaw koszulki gdzie jest znaczek wygranych LM. Jaki on ma silny mental zwarzywszy na to że nic w tym meczu ciekawego nie pokazał, przestrzelił karnego, siadła mu po nim psycha i błąkał się po boisku aż Carlo zdjął go żeby już więcej nie strzelał 11 xD

0

hagahahahahahaha

1

Gra nogami Donnarumy to jest dramat.

2

Wracamy do korzeni. Kiedys przed LR zawsze dyskusje sie pod glownym artykulem prowadzilo.

6

@Aragorn33 ,,Dokumenty są i obronią się w sądzie'' Zle chyba zrozumiales komentarz kolegi.

0

Bramkarz Juve dobry wariat xD

2

@norbi77 W komentarzach wstawki z meczu vs Chelsea i Negreira xD

2

Dziwne ze jeszcze nie wymyślili tam w Mardycie, że tak na prawdę Jude Bellingham ma korzenie żydowskie, sędzia to antysemita i nie zrobili z piłkarza męczennika xD

1

Nowy hymn Realu Madryt:
Off You- The Breeders.

0

Ulubiona postać Bellinghama z serialu?
Logan Roy z Sukcesji xD

7

,,jesteś bardzo słaby, bardzo słaby''
Za takie słowa kiedyś Dembele wyleciał z boiska. Lewy za podrapanie się po nosie wypadł na 3 mecze, więc niech skończą płakać tam w Mardycie. Bellingham sobie grabił już od jakiegoś czasu i dało się wyłapać z nagrań jak odzywa się do sędziów w trakcie meczu, to w końcu jeden miał szacunek do siebie i nie pozwolił sobie na takie teksty. Tam wczoraj Mbappe jeszcze powinien wylecieć z boiska i Camavinga, a Vini powinien karki za nurkowanie wyłapać. Grają po prostu słabo. Często pod siebie i jeden drugiemu się na pozycję wbija. Często bez pomysłu na akcje, a pretensje mają do wszystkich naokoło.

0

@krol211 Ty go nie liczysz, ale Flick już tak.

11

Niby tu LaLiga zaskarża Real w związku z tym komunikatem krytykującym arbitrów i Tebas otwarcie ich krytykuje, ale do zamrażarki schowani kolejną kolejkę są sędziowie którzy dali żółta kartkę zamiast czerwonej w przegranym meczu Realu xD Ostatnio Barcy dali sędziego który sędziował kontrowersyjne spotkanie Realu z Celtą i nikt go do zamrażarki nie chował...
#Sprzedajna liga Negreiry

4

Raphinha! Raphinha! Demolują Real!!!

19

Real Madryt myślę że In Vitro to włoska pizzeria xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?