MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Ja bym obraz wyczyścił, a te dwa lemingi zostawił przyklejone do ściany i powiedział że jak same się przykleiły to niech same się odkleją :D
1
@michal26 Raz wystarczyło, a Gerarda bronić nie zamierzam.
2
@Janek365 Ciężko doceniać po meczu ŚO za dobre wrzutki skoro w obronie szpagaty robił :D
1
@Emhyr O to że nasz Urus by tu dzisiaj posprzątał w obronie jestem pewny na 100%, ale niestety...
56
O chuj wam chodzi z tym Xavim? Kim miał dzisiaj grać w obronie jak ma szpital po przerwie na Repke? Bił przed meczem tego Pique i Garcie i uszkodził im głowę żeby wylewy w obronie robili? Przed trudnym momentem w sezonie wypadło mu 2 najlepszych zawodników z obrony plus Christensen i na dodatek Bellerin. Wylejcie swoją frustrację jak musicie na pana Gerarda i Erica, ale Generała to proszę szanować...
5
Wydaje mi się że z Kounde i Araujo Inter by sobie tak nie pohulał w ataku dzisiaj...
2
Karny tak, ale czerwona? Cyrk :D
0
@Dosq Architekt daje ci fizyczność i podania więc nie wiem jak przez to jest szybszy od Kounde :D
0
@Dosq A dobiega z tm swoim tempem na taką odległość żeby uderzyć na bramkę? :D
19
@Limit_l3ss Czytasz w ogóle to co piszesz? Jaki najemnik? Jakie rezerwy Liverpoolu? Jakie niszczenie klubu? Podziel sobie na pół to co bierzesz :D
17
Nie ogarniam takiego rozumowania. Skoro Barca nie zasługiwała na wygraną bo zagrała słabo, to czym zasłużył sobie Inter? Tym że zagrali ,,obronę Częstochowy'' i raz siadł strzał Calhanoglu? Barca naciskała na broniący się całą drużyną Inter z czego wynikły błędy Onany i Dumfriesa które powinny dać Barcy przynajmniej remis. Ten wasz wielki Real który ma ten mistyczny mental ogrywał wszystkich 5-0 w poprzednich latach w LM? Nie. I wiele razy też się męczyli żeby ugrać dla siebie wynik. Barca grała wczoraj do końca. Do ostatniej sekundy próbowali odwrócić losy meczu i należało się chłopakom w tym spotkaniu coś więcej niż przegranie 1-0. Natomiast bałwanom którzy piszą że to jakaś karma Barcy w LM, bo kiedyś tam gdzieś sędzia pomylił się na korzyść Blaugrany polecam rozpędzić się i z baranka w ścianę przywalić.
0
Myślałem że Bałwanek mnie najbardziej wnerwiał w Realu, ale pojawił się Vinicius :D
0
@BaroPodertos Wychodzi na to, że sędzia nie widział kontaktu z piłką i nie podyktował rożnego, ale VAR sprawdzał tą sytuację i nie zobaczyli tam ręki :D
2
Patrzcie kto zawitał do klubu w Ultimate Team :D
https://zapodaj.net/6c0052fc079b7.png.html
2
Gavi się odpala :D
0
Azpilicueta mecz życia gra :D
10
Jak Leo wróci do Barcy to tych kilku jego hejterów pierdolca dostanie :D
0
Tą nagrodę to mogą sobie wsadzić po tym jak kiedyś Leo notorycznie jej nie dostawał, a był w swoim prime.
1
@Vitoo Najgorsze jest to że niektórzy to nie trolle :D
1
https://www.fcbarca.com/65392-roma-bayer-leverkusen-i-bate-borysow,dyskusja-3921674.html#comment-3921674
Patrzcie na daty komentarzy :D
11
Wchodzę na stronę, patrzę na gorące i nie wierzę w to co widzę. Myślałem że pewien hejter Leo już sobie odpuścił... Że też komuś się jeszcze chce z nim prowadzić dyskusję... :D
3
@Emhyr Może zabrać jeszcze Nuno Mendesa :D
2
To było przesłanie dla innych drużyn od sędziów, że w meczach z Realem nie wolno walczyć o pozycję przy rożnym w polu karnym czy co?
0
Mają nasi podjazd do Niemców żeby to wygrać?
6
@Tomash_Ek A przestań. Pierwsza kartka naciągana, a później piłkarze Elche jak tylko poczuli że Kessie ich dotknął zwijali się z bólu żeby wymusić drugą żółtą. Jakby sędziowie za taką walkę odsyłali piłkarzy na trybuny, to przeciętnie w każdym spotkaniu byłyby czerwone kartki.
1
@masq Dajcie już chłopowi spokój z tym serialem :D
1
@PatrychoO Pamiętam że Reguilon chwile przed tym zdarzeniem kozaczył coś do Leo. Vidal nie mógł tak tego zostawić :D
11
@sergio5 Tak. Pique i Busi też się pożegnają po tym sezonie z Barcą.
23
Ale combo Elche. W 45 minut stracili 2 bramki, kapitana i trenera :D
2
@Rewolucja123 Przy tej bramce można kilku winnych w sumie znaleźć. Ogólnie blok defensywny źle się ustawił i zrobił się korytarz dla Sane który ma bardzo dobre przyspieszenie. Mógł ktoś po prostu bez kalkulacji zakończyć tą akcję kasując Niemca.