1

@IronSanHybrid Ja bym obraz wyczyścił, a te dwa lemingi zostawił przyklejone do ściany i powiedział że jak same się przykleiły to niech same się odkleją :D

1

@michal26 Raz wystarczyło, a Gerarda bronić nie zamierzam.

2

@Janek365 Ciężko doceniać po meczu ŚO za dobre wrzutki skoro w obronie szpagaty robił :D

1

@Emhyr O to że nasz Urus by tu dzisiaj posprzątał w obronie jestem pewny na 100%, ale niestety...

56

O chuj wam chodzi z tym Xavim? Kim miał dzisiaj grać w obronie jak ma szpital po przerwie na Repke? Bił przed meczem tego Pique i Garcie i uszkodził im głowę żeby wylewy w obronie robili? Przed trudnym momentem w sezonie wypadło mu 2 najlepszych zawodników z obrony plus Christensen i na dodatek Bellerin. Wylejcie swoją frustrację jak musicie na pana Gerarda i Erica, ale Generała to proszę szanować...

5

Wydaje mi się że z Kounde i Araujo Inter by sobie tak nie pohulał w ataku dzisiaj...

2

Karny tak, ale czerwona? Cyrk :D

0

@Dosq Architekt daje ci fizyczność i podania więc nie wiem jak przez to jest szybszy od Kounde :D

0

@Dosq A dobiega z tm swoim tempem na taką odległość żeby uderzyć na bramkę? :D

19

@Limit_l3ss Czytasz w ogóle to co piszesz? Jaki najemnik? Jakie rezerwy Liverpoolu? Jakie niszczenie klubu? Podziel sobie na pół to co bierzesz :D

17

Nie ogarniam takiego rozumowania. Skoro Barca nie zasługiwała na wygraną bo zagrała słabo, to czym zasłużył sobie Inter? Tym że zagrali ,,obronę Częstochowy'' i raz siadł strzał Calhanoglu? Barca naciskała na broniący się całą drużyną Inter z czego wynikły błędy Onany i Dumfriesa które powinny dać Barcy przynajmniej remis. Ten wasz wielki Real który ma ten mistyczny mental ogrywał wszystkich 5-0 w poprzednich latach w LM? Nie. I wiele razy też się męczyli żeby ugrać dla siebie wynik. Barca grała wczoraj do końca. Do ostatniej sekundy próbowali odwrócić losy meczu i należało się chłopakom w tym spotkaniu coś więcej niż przegranie 1-0. Natomiast bałwanom którzy piszą że to jakaś karma Barcy w LM, bo kiedyś tam gdzieś sędzia pomylił się na korzyść Blaugrany polecam rozpędzić się i z baranka w ścianę przywalić.

0

Myślałem że Bałwanek mnie najbardziej wnerwiał w Realu, ale pojawił się Vinicius :D

0

@BaroPodertos Wychodzi na to, że sędzia nie widział kontaktu z piłką i nie podyktował rożnego, ale VAR sprawdzał tą sytuację i nie zobaczyli tam ręki :D

2

Patrzcie kto zawitał do klubu w Ultimate Team :D
https://zapodaj.net/6c0052fc079b7.png.html

2

Gavi się odpala :D

0

Azpilicueta mecz życia gra :D

10

Jak Leo wróci do Barcy to tych kilku jego hejterów pierdolca dostanie :D

0

Tą nagrodę to mogą sobie wsadzić po tym jak kiedyś Leo notorycznie jej nie dostawał, a był w swoim prime.

1

@Vitoo Najgorsze jest to że niektórzy to nie trolle :D

11

Wchodzę na stronę, patrzę na gorące i nie wierzę w to co widzę. Myślałem że pewien hejter Leo już sobie odpuścił... Że też komuś się jeszcze chce z nim prowadzić dyskusję... :D

3

@Emhyr Może zabrać jeszcze Nuno Mendesa :D

2

To było przesłanie dla innych drużyn od sędziów, że w meczach z Realem nie wolno walczyć o pozycję przy rożnym w polu karnym czy co?

0

Mają nasi podjazd do Niemców żeby to wygrać?

6

@Tomash_Ek A przestań. Pierwsza kartka naciągana, a później piłkarze Elche jak tylko poczuli że Kessie ich dotknął zwijali się z bólu żeby wymusić drugą żółtą. Jakby sędziowie za taką walkę odsyłali piłkarzy na trybuny, to przeciętnie w każdym spotkaniu byłyby czerwone kartki.

1

@masq Dajcie już chłopowi spokój z tym serialem :D

1

@PatrychoO Pamiętam że Reguilon chwile przed tym zdarzeniem kozaczył coś do Leo. Vidal nie mógł tak tego zostawić :D

11

@sergio5 Tak. Pique i Busi też się pożegnają po tym sezonie z Barcą.

23

Ale combo Elche. W 45 minut stracili 2 bramki, kapitana i trenera :D

2

@Rewolucja123 Przy tej bramce można kilku winnych w sumie znaleźć. Ogólnie blok defensywny źle się ustawił i zrobił się korytarz dla Sane który ma bardzo dobre przyspieszenie. Mógł ktoś po prostu bez kalkulacji zakończyć tą akcję kasując Niemca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?