1

Grać padakę przez większość meczu, a na koniec i tak mieć 3 strzelone bramki to może być tylko Real :D

0

4-0 powinno już być... Żeby to się nie zemściło...

0

Patrząc na ostatnie mecze powinny wejść w życie jakieś przepisy odnośnie gry na czas i rozliczanie z błędów sędziów. Nie wiem jak w innych meczach to wygląda, ale podejrzewam że podobnie. Mamy kilka drużyn które chcą grać w piłkę i dać kibicom widowisko, a reszta odwala teatr na murawie na który przyglądają się beznadziejni sędziowie. Człowiek chce sobie obejrzeć mecz, a dostaje kabaret.

1

@macio_944 Przecież ten gość to typowa chorągiewka. Wyświetlenia muszą się zgadzać. Taki z niego kibic Barcy, że szkoda strzępić ;D

1

@RobiS U mnie to samo :D

6

To co wyrabiają sędziowie w Hiszpanii to jest dramat...

9

Dobrze że oni od zawsze nie wykorzystują sytuacji zawodników i nie podbierają rywalom w Bundeslidze grajków...

1

Śmiechłem nawet bo to Real gra, ale nie róbmy sobie aj z footballu...
Powinien tu być gol Viniciusa...

2

Brawo Sevilla :D

2

@barcelonaLM Chiny w tym momencie są taką potęgą, że reszta świata może im naskoczyć.

5

Liczba goli strzelonych partnerkom:
Messi-3
Ronaldo-1

0

Ale ich rozklepali :D

1

Kibic Realu mi napisał na messengerze że łatwy awans :D No nie wiem czy po przegranym drugim meczu i walce do końca w dogrywce taki łatwy :D

4

@Slazzy Dextera o ile dobrze pamiętam nigdy nie było na Netflix :P

0

@MesQueUnClub_87 Ten osobnik z tego co widzę sam się co chwile złomuje :D

16

@Kapitan hawk Zaraz pojawi się pewien osobnik i powie że kiedyś Leo kopnął piłką w kibiców Realu :D

0

Nie ma dzisiaj na C+ Multi Premier League na te 3 mecze co się teraz zaczęły?

2

Messi to się jakoś nawet za bardzo nie cieszy przy tych kolejnych bramkach.

0

Ale to United gra padakę... Przykro się na to patrzy.

0

@tomek8756 To u nas na Polsacie :D

0

,,Stand Bridge'' :D Nauczyli by się chociaż nazwy stadionu na którym Jest mecz :D

0

Ten Szeliga to niedługo będzie chciał walkę z Jankiem Błachowiczem :D Ego wystrzeliło w kosmos :D

7

@AmigoBlancos Jeżeli ten ktoś zagrażałby lub zrobiłby coś moim bliskim, to bez wahania bym to zrobił.

1

Dziady z tych piłkarzy Celty. Przecież gołym okiem widać że Real nie ma pomysłu i szuka tych karnych, a ci się nabierają jak dzieci na to...

1

@PatrychoO Ale by to hulało jakby wrócił Leo :D

4

Ten Dembele to niesamowity talent. Cały czas na stronie widnieje, że jest kontuzjowany, a chłopak gra i mu tu nawet nieźle wychodzi ostatnio :D

0

Cisną tam Angole trochę? Bo na kuponie mam :D

0

2

@bartekvisca Podzielam opinię kolegi wyżej. 4-0 to i tak już zdemolowanie przeciwnika. Xavi postawił na kontrolę meczu do końca. Widać było jak się denerwował nawet najmniejszą niedokładnością u naszych chłopaków pod koniec meczu.

2

@Mario96w Sam tak myślałem, ale widzę teraz że Xavi odmulił tych weteranów po rządach Koemana. To co gra Busi teraz to jest profesorka. Pique też trzyma fason, a Alba nie szuka w zagraniach Leo którego nie ma już w klubie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?