MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grać padakę przez większość meczu, a na koniec i tak mieć 3 strzelone bramki to może być tylko Real :D
0
4-0 powinno już być... Żeby to się nie zemściło...
0
Patrząc na ostatnie mecze powinny wejść w życie jakieś przepisy odnośnie gry na czas i rozliczanie z błędów sędziów. Nie wiem jak w innych meczach to wygląda, ale podejrzewam że podobnie. Mamy kilka drużyn które chcą grać w piłkę i dać kibicom widowisko, a reszta odwala teatr na murawie na który przyglądają się beznadziejni sędziowie. Człowiek chce sobie obejrzeć mecz, a dostaje kabaret.
1
@macio_944 Przecież ten gość to typowa chorągiewka. Wyświetlenia muszą się zgadzać. Taki z niego kibic Barcy, że szkoda strzępić ;D
1
@RobiS U mnie to samo :D
6
To co wyrabiają sędziowie w Hiszpanii to jest dramat...
9
Dobrze że oni od zawsze nie wykorzystują sytuacji zawodników i nie podbierają rywalom w Bundeslidze grajków...
1
Śmiechłem nawet bo to Real gra, ale nie róbmy sobie aj z footballu...
Powinien tu być gol Viniciusa...
2
Brawo Sevilla :D
2
@barcelonaLM Chiny w tym momencie są taką potęgą, że reszta świata może im naskoczyć.
5
Liczba goli strzelonych partnerkom:
Messi-3
Ronaldo-1
0
Ale ich rozklepali :D
1
Kibic Realu mi napisał na messengerze że łatwy awans :D No nie wiem czy po przegranym drugim meczu i walce do końca w dogrywce taki łatwy :D
4
@Slazzy Dextera o ile dobrze pamiętam nigdy nie było na Netflix :P
0
@MesQueUnClub_87 Ten osobnik z tego co widzę sam się co chwile złomuje :D
16
@Kapitan hawk Zaraz pojawi się pewien osobnik i powie że kiedyś Leo kopnął piłką w kibiców Realu :D
0
Nie ma dzisiaj na C+ Multi Premier League na te 3 mecze co się teraz zaczęły?
2
Messi to się jakoś nawet za bardzo nie cieszy przy tych kolejnych bramkach.
0
Ale to United gra padakę... Przykro się na to patrzy.
0
@tomek8756 To u nas na Polsacie :D
0
,,Stand Bridge'' :D Nauczyli by się chociaż nazwy stadionu na którym Jest mecz :D
0
Ten Szeliga to niedługo będzie chciał walkę z Jankiem Błachowiczem :D Ego wystrzeliło w kosmos :D
7
@AmigoBlancos Jeżeli ten ktoś zagrażałby lub zrobiłby coś moim bliskim, to bez wahania bym to zrobił.
1
Dziady z tych piłkarzy Celty. Przecież gołym okiem widać że Real nie ma pomysłu i szuka tych karnych, a ci się nabierają jak dzieci na to...
1
@PatrychoO Ale by to hulało jakby wrócił Leo :D
4
Ten Dembele to niesamowity talent. Cały czas na stronie widnieje, że jest kontuzjowany, a chłopak gra i mu tu nawet nieźle wychodzi ostatnio :D
0
Cisną tam Angole trochę? Bo na kuponie mam :D
0
@cinero1996 :D
2
@bartekvisca Podzielam opinię kolegi wyżej. 4-0 to i tak już zdemolowanie przeciwnika. Xavi postawił na kontrolę meczu do końca. Widać było jak się denerwował nawet najmniejszą niedokładnością u naszych chłopaków pod koniec meczu.
2
@Mario96w Sam tak myślałem, ale widzę teraz że Xavi odmulił tych weteranów po rządach Koemana. To co gra Busi teraz to jest profesorka. Pique też trzyma fason, a Alba nie szuka w zagraniach Leo którego nie ma już w klubie :D