0

Muniak na twitterze stwierdził w czasie meczu, że chłopaki źle się czują na Bernabeu w czarnych koszulkach i powinni wywalić z klubu tego kto to zaproponował :D

7

Trzeba przyznać że pod wodzą Generała Dembele wygląda kozacko. Nie wdaje się w jakieś głupie dryblingi, dobrze współpracuje z drużyną i oczywiście robi konkretny wiatrak na tym prawym skrzydle. Jak tak dalej się będzie prowadzić, to przydałoby się go zatrzymać w drużynie.

49

Inna decyzja niż pożegnanie się z nim nie powinna wchodzić w grę. Gość jest przeciętny na PO, a w środku pola nie ma szans walczyć z naszymi młodymi wilkami.

14

Na koniec już bydło nawet nie miało za bardzo siły gwizdać :D

1

@bolinho89 Pamiętam ten post. Bardzo dobrze postąpiłeś.

0

Bałwanek się roztopił? :D

9

Co Dembele pozamiatał jak wbił na boisko :D

0

De Jong strzela... Pewien użytkownik LR odczuwa ból 4 liter :D

1

@Sulimo Ostra papryka (ta taka zielona paczka)

0

Ma ktoś może jakiś darmowy VPN żeby zmienić IP na RU?

1

@IronSanHybrid A tego drugiego to nie wiem od czego głowa rozbolała. Przecież ten z mopem na głowie ani razu go chyba nie trafił :D

1

@Lionel_Messi10 Export lepsza jest.

3

@Nazio87 Obecnej władzy na rękę jest ta cała otoczka związana z covidem. Non stop media o tym wałkują, a w tym samym czasie po cichu PIS odstawia tu swoje przekręty.

3

Ale bym sobie takiego Leo w koszulce Barcy obejrzał...

5

@bolinho89 Pieprzyć potencjalny konflikt z rodziną. Jeżeli widzisz że dziecko ma problem, a oni nie kwapią się go rozwiązać to ja bym się wtrącał w to.

3

@raben24 xDDDDDDDDDD

0

@pt9 Taki trochę hejt jakiegoś frustrata ten komentarz :D Wiadomo że można się do czegoś przyczepić, ale mi się jakoś dobrze oglądało ten sezon.

2

@dniel U nas też odeszła osoba pod którą cała drużyna była ustawiona przez wiele lat.

0

@Rewolucja123 I ten Alba kłócący się z sędziami. Pewne rzeczy się nie zmieniają :D

0

@Transu96 Też jakaś afera jest z sbc o ikonę i trafieniem Nazario. Ta gra i ta firma to mem...

1

@IronSanHybrid Dopiero po złożeniu zamówienia ścinają drzewo z którego będzie zrobiona :D

0

Jeżeli tu był faul to czerwo się należało dla Maguire a nie żółta...

1

I cyk już Grzmot powie że to nie jego wina tylko koledzy byli za słabi ;D
A nie jednak spalony :D

0

Ale ich tłucze ten Liverpool :)

0

@Jacu327 No jakoś wątpię, żeby pojawiły się tu komentarze o potrójnej koronie nawet przy rozbiciu Realu...

2

Gdzie mi się Rudy na Fatiego drzesz !!!

1

Zobaczycie że ten pajac z gwizdkiem kogoś z Barcy dzisiaj wyrzuci z boiska. Jak zwykle fatalne zawody w wykonaniu arbitra z La Liga...

0

@AmigoBlancos No miał takie, ale zawsze w nich zrobił cokolwiek dobrego dla drużyny przez 90 minut. Ronaldo dzisiaj nie zrobił kompletnie nic.

1

@AmigoBlancos W każdym z tych meczy zrobił więcej niż dzisiaj Ronaldo, bo Portugalczyk nie zrobił przez 90 minut niczego dobrego.

3

@Przemek2323 Messi nie miewa aż tak bezbarwnych występów jak ten dzisiejszy w wykonaniu Grzmota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?