0

@sendesara Uważaj bo widzę że ostatnio nie są tu mile widziane pozytywne wpisy o Leo :D

8

@jeyx77x Najpierw niech oni się chociaż zbliżą poziomem do De Jonga to będzie można zacząć gdybać. Jak dla mnie jeszcze przez długi czas nikt nie wygryzie ze składu Holendra.

4

@ToxicStrawberry Sam sobie taki los zgotował i bardzo dobrze że jadą z nim ludzie.

1

@FafitFCB Właśnie miałem to samo napisać, a tam Muller nie miał ręki przy ciele :D

0

@D10SLEO No i co z tego że robił liczby jak gra musiała być pod niego układana i grali taki pasztet, że ciężko się na to patrzyło.

1

@D10SLEO Tak wymiatał że go tam nie chcieli na kolejny sezon :D

0

@CuleNaZawsze1899 Mi się wydaje, że z Suarezem pojadą do USA pokopać na zakończenie kariery.

0

@D10SLEO No tak, bo Ronaldo nie zna już od podszewki tej ligi :D

11

@masq Boże jaki ty masz ból dupy i nudne życie człowieku. Któryś raz zerkam na stronę w krótkim odstępie czasu i widzę że smarujesz dalej te same brednie...

1

@LS A co ma do tego kim jest Ronaldo? To twoim tokiem rozumowania bogaci i przystojni ludzie nie mogą kogoś zgwałcić? :D Następnym razem zastanów się co piszesz zanim to opublikujesz :D

0

@ProMILs Odniosłem podobne wrażenie po tym trailerze. Mam nadzieję że finalnie film mnie nie zawiedzie, ale cienko to się prezentuje w tym momencie...

0

@Batys Ja to bym wyjebał stąd z 30% populacji :D

18

I tak jestem dalej zdania że mecz Brazylia vs Argentyna jest ciekawszy niż golenie strażaków z San Marino przez Lewego. Zobaczyłem Leo w koszulce foto, policę na boisku i rozmowę Daniego Alvesa z Leo (ach ta nostalgia) :D

7

Leo to ciężkie życie ma w tej reprezentacji... Nie dość że przez cały czas ciągnie tą drużynę na boisku, to musiał nie raz robić za trenera, płacić pracownikom, a teraz został jeszcze negocjatorem w tym cyrku :D

4

@macio_944 To Brazylia. Ich nie ogarniesz :D

21

Ale to jest cyrk :D Mszczą się Brazole za przegrany finał Copa America :D Mogli zabronić gry tym piłkarzom, a nie wbijać na boisko i szopkę odstawiać :D

1

@Coutinho007 Kulki mocy by Ann :D

29

Messi skończył karierę? Jeżeli nie, to nie piszcie tu o Lewym w kontekście najlepszego piłkarza na świecie, bo to bluźnierstwo :D

1

Tu pozostaje tylko użyć popularnej wśród młodzieży emotki ,,xD'' :D

1

@daniel32778 W czym skończona by była? Zobacz sobie jak zepsute mamy społeczeństwo. Ludzie mają wywalone na to że się rozbierała na kamerkach i tak samo by mieli wywalone na to że coś ostrzejszego robiła.

0

@Transu96 Ale trzeba przyznać że więcej charakteru pokazały niż nie jeden chłop w tych freak fight.

4

@daniel32778 Jakby każda laska co odwaliła takie coś lub podobną akcję chowała się do kanałów to miejsca by tam zabrakło :D

11

Naparzają się lepiej niż niektóre chłopy wcześniej na tej gali :D

31

Tak chętnie się rozbierała na kamerkach a teraz koszulki nie chce zdjąć :D

7

Ten gość co te wywiady przeprowadza jakiś ułomny chyba lekko jest :D

0

Tych dwóch to max się nadaje do bicia schabowych w niedzielę na obiad :D

1

Jak oni chcą tą walkę zrobić? Że najpierw dwóch oprawia jednego, a później między sobą się będą tłuc? No kabaret :D

6

Salah za faul, darcie ryja na liniowego i kopnięcie piłki po gwizdku nawet żółtej nie zobaczył. W La Liga ktoś z Barcy jakby coś takiego odwalił to z 3 mecze zawieszenia by były :D

6

Przejrzałem sobie po raz kolejny plebiscyt najlepszych komentarzy na LR z ostatnich 24h i dochodzę do wniosku, że kto na LR trochę posiedzi w cyrku się nie śmieje :D
Ps. Kolego @Nano22 czapki z głów za ten filmik :D

1

@Nano22 Złoto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?