MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sendesara Uważaj bo widzę że ostatnio nie są tu mile widziane pozytywne wpisy o Leo :D
8
@jeyx77x Najpierw niech oni się chociaż zbliżą poziomem do De Jonga to będzie można zacząć gdybać. Jak dla mnie jeszcze przez długi czas nikt nie wygryzie ze składu Holendra.
4
@ToxicStrawberry Sam sobie taki los zgotował i bardzo dobrze że jadą z nim ludzie.
1
@FafitFCB Właśnie miałem to samo napisać, a tam Muller nie miał ręki przy ciele :D
0
@D10SLEO No i co z tego że robił liczby jak gra musiała być pod niego układana i grali taki pasztet, że ciężko się na to patrzyło.
1
@D10SLEO Tak wymiatał że go tam nie chcieli na kolejny sezon :D
0
@CuleNaZawsze1899 Mi się wydaje, że z Suarezem pojadą do USA pokopać na zakończenie kariery.
0
@D10SLEO No tak, bo Ronaldo nie zna już od podszewki tej ligi :D
11
@masq Boże jaki ty masz ból dupy i nudne życie człowieku. Któryś raz zerkam na stronę w krótkim odstępie czasu i widzę że smarujesz dalej te same brednie...
1
@LS A co ma do tego kim jest Ronaldo? To twoim tokiem rozumowania bogaci i przystojni ludzie nie mogą kogoś zgwałcić? :D Następnym razem zastanów się co piszesz zanim to opublikujesz :D
0
@ProMILs Odniosłem podobne wrażenie po tym trailerze. Mam nadzieję że finalnie film mnie nie zawiedzie, ale cienko to się prezentuje w tym momencie...
0
@Batys Ja to bym wyjebał stąd z 30% populacji :D
18
I tak jestem dalej zdania że mecz Brazylia vs Argentyna jest ciekawszy niż golenie strażaków z San Marino przez Lewego. Zobaczyłem Leo w koszulce foto, policę na boisku i rozmowę Daniego Alvesa z Leo (ach ta nostalgia) :D
7
Leo to ciężkie życie ma w tej reprezentacji... Nie dość że przez cały czas ciągnie tą drużynę na boisku, to musiał nie raz robić za trenera, płacić pracownikom, a teraz został jeszcze negocjatorem w tym cyrku :D
4
@macio_944 To Brazylia. Ich nie ogarniesz :D
21
Ale to jest cyrk :D Mszczą się Brazole za przegrany finał Copa America :D Mogli zabronić gry tym piłkarzom, a nie wbijać na boisko i szopkę odstawiać :D
1
@Coutinho007 Kulki mocy by Ann :D
29
Messi skończył karierę? Jeżeli nie, to nie piszcie tu o Lewym w kontekście najlepszego piłkarza na świecie, bo to bluźnierstwo :D
1
Tu pozostaje tylko użyć popularnej wśród młodzieży emotki ,,xD'' :D
1
@daniel32778 W czym skończona by była? Zobacz sobie jak zepsute mamy społeczeństwo. Ludzie mają wywalone na to że się rozbierała na kamerkach i tak samo by mieli wywalone na to że coś ostrzejszego robiła.
0
@Transu96 Ale trzeba przyznać że więcej charakteru pokazały niż nie jeden chłop w tych freak fight.
4
@daniel32778 Jakby każda laska co odwaliła takie coś lub podobną akcję chowała się do kanałów to miejsca by tam zabrakło :D
11
Naparzają się lepiej niż niektóre chłopy wcześniej na tej gali :D
31
Tak chętnie się rozbierała na kamerkach a teraz koszulki nie chce zdjąć :D
7
Ten gość co te wywiady przeprowadza jakiś ułomny chyba lekko jest :D
0
Tych dwóch to max się nadaje do bicia schabowych w niedzielę na obiad :D
1
Jak oni chcą tą walkę zrobić? Że najpierw dwóch oprawia jednego, a później między sobą się będą tłuc? No kabaret :D
6
Salah za faul, darcie ryja na liniowego i kopnięcie piłki po gwizdku nawet żółtej nie zobaczył. W La Liga ktoś z Barcy jakby coś takiego odwalił to z 3 mecze zawieszenia by były :D
6
Przejrzałem sobie po raz kolejny plebiscyt najlepszych komentarzy na LR z ostatnich 24h i dochodzę do wniosku, że kto na LR trochę posiedzi w cyrku się nie śmieje :D
Ps. Kolego @Nano22 czapki z głów za ten filmik :D
1
@Nano22 Złoto :D