1

Ten zarzut wobec Barcy brzmi jak jakis zart. Chyba ze ja cos zle rozumuje. Wyglada to jak kolejna nagonka na klub.

0

@Barca_Big_Moment 3 lata ponad mam teraz I5 12400F, jakas najbardziej wtedy popularna na x-kom pasta i chlodzenie silentium fera i smiga git wszystko. Temperatury max pod obciazeniem 45 stopni, wiec nie narzekam.

0

@Kazragore Ja to sie jakos nigdy do tego AMD nie przekonalem. Procek intel i karte Nvidia zawsze kupowalem.

1

@Konradowskyy Totki tez daly ,,widowisko'' xD

5

Jaka kopanina xD wstyd troche ze to final LE xD

4

@wojopancer Jarek da Nawrockiemu nowy dlugopis xD

1

@LambiPL No w sumie jak tak dluzej sie zastanowic no to spider-man spoko byl i Loki serial jeszcze mi sie przyponnial. tez trzymal poziom

0

Obejrzalem sobie w weekend Infinity War i End Game i powiem wam ze to jednak klasa kina sf i marvela. Te produkcje ktore wyszly potem sie nie umywaja do tych wyzej wymienionych. Ten najnowszy Thunderbolts napawa troche nadzieja na przyszle produkcje jedynie w sumie.

3

@Coutinho007 Jeszcze 20 minut dobrej gry ktora napawa optymizmem na koncowke sezonu w przegranym finale PK z Barca xD

2

@Criss18Barca realmadryt.pl xD

0

Ogladal ktos dokument o meczenniku na Netflix? xD

0

@ArcziArtt Ferran tez sie ladnie odbudowal pod wodza Flicka.

4

@JimMorrisonFCB Maja Strzelczyk

0

@KripeX Za grzeczny widze jestes na kibica Realu. Zmien strone mocy na jasna xD
A tak na serio: Dzieki.

5

Juz sie cieszylem z mistrzostwa, a tu okazalo sie ze wygrana Barcy to sprytny plan Pereza i szachy 5D xD

3

Psycholodzy i psychiatrzy w Madrycie maja teraz zniwa xD

3

@draxidox Jest to material chwalacy danego kandydata, ale nie porownuj tego z TvPIS. Tam byl poziom propagandy jak z Korei Polnocnej.

2

@Batys Albo mu do pionu xD

5


Jedyne trofeum rzadowych w tym sezonie.

0


Casado jakich ochraniarzy ma xD

0

Za te wczorajsze zamieszanie na trybunie na początku meczu, rzucanie w naszych piłkarzy po golach butelkami i odpalenie zraszaczy jak piłkarze byli jeszcze na murawie po meczu Espanyol powinien grube kary wyłapać.

1


Nie czaje co daja tym ludziom takie posty. To trzeba juz na prawde miec bol dupy i nudne zycie zeby bazgrac takie wysrywy.

0

Raphinha cieszacy miche i pokazujacy na bandaz na okladce mundo xD

8

A coś Ty mnie tu nawpuszczał Flick?
Won mnie na ląd leszcze
To nie są leszcze
A kto?
Jesteśmy młode wilki, nowy narybek, najlepsi w mieście.
A co oni umią te Ci młodzi wilcy?
Praktycznie wszystko.
-Cubarsi jestem. Umiem czyścić w obronie, przywalić z dyńki i skasować napastnika.
-Yamal. Bramki i asysty na zlecenie, bez zlecenia z resztą też. Filmiki na tik toku produkcja, dystrybucja... xD

0

Raphinha dalej trolluje tego doktora z Madrytu xD

3


Cabrera dobry chlopak. On niechcacy to zrobil...

7

@MateuszQ Ciesz sie mordo z majstra a nie juz in/out zaczynasz xD

5

Hejterzy i tak powiedza ze Antonella zabrala Leo tel i napisala post na IG xD

10

Najwieksze osiagniecie Realu w tym sezonie?
Dobre 20 minut gry vs Barca w przegranym finale PK xD

0

Ciekawe ile promili alko we krwi ma juz Lapcio xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?