0

Ciekawi mnie reakcja Gaviego jak przeczytal ten ,,news'' xD

1

Jak to jest ze sa pomidory malinowe a nie ma malin pomidorowych?

0

@TR3YWAY No niektorym sie marzy ZSRR 2.0. Przykre to troche, ale prawdziwe...

0

@Arden Nawet sos vege i cole zero jej kupil zeby sie nie spasla xD

2

@marcin62 Zaraz po tym Leo wypuscil podaniem Montiela, ten pociagnal koncertowo akcje po prawym skrzydle, dosrodkowal idealnie na glowe Lautaro, a ten standardowo to spieprzyl xD

0

Znowu geba Tebasa na glownej...

3

jestem w stanie uwierzyc ze jest w tym duzo prawdy. W ogole samo spotkanie o takim charakterze to juz jest niezla abstrakcja. Ta liga to ostatnio cyrk i to kiepsko zarzadzany przez ta gnide Tebasa...

3

@mordini123 Po tym jak Lewego jakis idiota sie spytsl czy jest Żugajka nic mnie juz nie zdziwi xD

6

@Matheu12 No polacy w ogole z kosami nie chodza xD

6

@Sau_Ron Luiz Diaz: Ale ja nie mam telefonu xD

1

Niektorzy na swoja 18 chyba grali w gre Tomb Raider patrzac na wpisy odnosnie Yamala xD

26

Komentarze ze odwala mu od slawy i sie stoczy za 3...2...1 xD

1

@ZuczekFCB1899 Co kto lubi. My wolimy laski Ty cyganow xD

0

Sule xjazd do bazy. Poszedl na grilla pod stadionem xD

5

Za duzo szczesliwego Realu. Ide obejrzec skroty ostatnich 4 klasykow xD

2

@SinMistico Na lawce wyladuje ten Garcia. Ten tutniej nie zaburzy zadnej hierarchii.

1

@Culer9002 To nie jest reakcja na gola tylko na drybling i dosrodkowanie Frana Garcii.

6

@Faro Niech ten Garcia zagra chociaz 1 sezon to bedzie mozna gadac o wyczarowaniu jakims.

0

Nie no ta Borussia to zart jakis. Oni nawet z akcja nie potrafia wyjsc i zero doskoku do Rywala. Real se klepie pilka jak na treningu.

1

Ten Tomasz Lis przeszedl jakies zalamanie nerwowe czy co? Kazda jego wypowiedz w necie to jakas odklejka.

2

Weźmy teraz takie tłumaczenie decyzji przez sędziów w Hiszpanii xD
2x Hernandez: Na szczęście sędziowie na VAR zauważyli ze nie było kontaktu nogi obrońcy z głową Lewandowskiego. Nie ma mowy o karnym.
Hala Madrid!
Gramy dalej.

3

Taylora to by z checia Perez przygarnal zeby Realowi gwizdac xD

2

W 9 ich dojechali xD

1

Moglby ten sezon sie juz zaczac. Oprocz standardowo nie lubianych jest kilku nowych oponentow do wyjasnienia. Osasuna, Bilbao... Ale sie szykuje nsparzanka xD

2

@michal26 No niestety. Ogolnie babka gowno robi poza pieprzeniem takich korpo glupot. Na szczescie nie mam duzo z nia stycznosci w pracy.

8

Ostatnio w pracy u mnie zatrudnili taka babke. Typ takiej silnej niezaleznej kobiety. Mielismy jakies zebranie w konferencyjnym i zawsze tak mam ze przy drzwiach przepuszczam najpierw dziewczyny, zrobilem tak samo z nia jak wchodzilismy, a ona sprula sie do mnie zebym tak nie robil bo to oznacza ze traktuje ja jako gorsza i slabsza xD pierwszy raz spotkalem sie z takim zachowaniem xD

25

Nico podpisaniem tej umowy zrobil dokladnie to samo co Inaki. Zabetonuja go w tym Bilbao do konca kariery.

0

@ptrx Son zjazd zaliczyl spory. W tamtym sezonie do pierwszej 11 Tottenhamu sie nie lapal czesto.

1

Nico tym kontraktem chyba zamknal sobie drzwi na gre w jakims lepszym klubie.

0

@Gibbon_FCB A on przypadkiem nie mial isc siedziec? ja myslalem ze on pod cela juz siedzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?