MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawi mnie reakcja Gaviego jak przeczytal ten ,,news'' xD
1
Jak to jest ze sa pomidory malinowe a nie ma malin pomidorowych?
0
@TR3YWAY No niektorym sie marzy ZSRR 2.0. Przykre to troche, ale prawdziwe...
0
@Arden Nawet sos vege i cole zero jej kupil zeby sie nie spasla xD
2
@marcin62 Zaraz po tym Leo wypuscil podaniem Montiela, ten pociagnal koncertowo akcje po prawym skrzydle, dosrodkowal idealnie na glowe Lautaro, a ten standardowo to spieprzyl xD
0
Znowu geba Tebasa na glownej...
3
jestem w stanie uwierzyc ze jest w tym duzo prawdy. W ogole samo spotkanie o takim charakterze to juz jest niezla abstrakcja. Ta liga to ostatnio cyrk i to kiepsko zarzadzany przez ta gnide Tebasa...
3
@mordini123 Po tym jak Lewego jakis idiota sie spytsl czy jest Żugajka nic mnie juz nie zdziwi xD
6
@Matheu12 No polacy w ogole z kosami nie chodza xD
6
@Sau_Ron Luiz Diaz: Ale ja nie mam telefonu xD
1
Niektorzy na swoja 18 chyba grali w gre Tomb Raider patrzac na wpisy odnosnie Yamala xD
26
Komentarze ze odwala mu od slawy i sie stoczy za 3...2...1 xD
1
@ZuczekFCB1899 Co kto lubi. My wolimy laski Ty cyganow xD
0
Sule xjazd do bazy. Poszedl na grilla pod stadionem xD
5
Za duzo szczesliwego Realu. Ide obejrzec skroty ostatnich 4 klasykow xD
2
@SinMistico Na lawce wyladuje ten Garcia. Ten tutniej nie zaburzy zadnej hierarchii.
1
@Culer9002 To nie jest reakcja na gola tylko na drybling i dosrodkowanie Frana Garcii.
6
@Faro Niech ten Garcia zagra chociaz 1 sezon to bedzie mozna gadac o wyczarowaniu jakims.
0
Nie no ta Borussia to zart jakis. Oni nawet z akcja nie potrafia wyjsc i zero doskoku do Rywala. Real se klepie pilka jak na treningu.
1
Ten Tomasz Lis przeszedl jakies zalamanie nerwowe czy co? Kazda jego wypowiedz w necie to jakas odklejka.
2
Weźmy teraz takie tłumaczenie decyzji przez sędziów w Hiszpanii xD
2x Hernandez: Na szczęście sędziowie na VAR zauważyli ze nie było kontaktu nogi obrońcy z głową Lewandowskiego. Nie ma mowy o karnym.
Hala Madrid!
Gramy dalej.
3
Taylora to by z checia Perez przygarnal zeby Realowi gwizdac xD
2
W 9 ich dojechali xD
1
Moglby ten sezon sie juz zaczac. Oprocz standardowo nie lubianych jest kilku nowych oponentow do wyjasnienia. Osasuna, Bilbao... Ale sie szykuje nsparzanka xD
2
@michal26 No niestety. Ogolnie babka gowno robi poza pieprzeniem takich korpo glupot. Na szczescie nie mam duzo z nia stycznosci w pracy.
8
Ostatnio w pracy u mnie zatrudnili taka babke. Typ takiej silnej niezaleznej kobiety. Mielismy jakies zebranie w konferencyjnym i zawsze tak mam ze przy drzwiach przepuszczam najpierw dziewczyny, zrobilem tak samo z nia jak wchodzilismy, a ona sprula sie do mnie zebym tak nie robil bo to oznacza ze traktuje ja jako gorsza i slabsza xD pierwszy raz spotkalem sie z takim zachowaniem xD
25
Nico podpisaniem tej umowy zrobil dokladnie to samo co Inaki. Zabetonuja go w tym Bilbao do konca kariery.
0
@ptrx Son zjazd zaliczyl spory. W tamtym sezonie do pierwszej 11 Tottenhamu sie nie lapal czesto.
1
Nico tym kontraktem chyba zamknal sobie drzwi na gre w jakims lepszym klubie.
0
@Gibbon_FCB A on przypadkiem nie mial isc siedziec? ja myslalem ze on pod cela juz siedzi...