0

@4drian0 Dziennikarz Sportu podal to info.

8

Ciekawe kiedy Tebas zdementuje to 1:1 xD

4

Najpierw Osasuna cos pyskowala teraz A.Bilbao walczy z wiatrakami. Zacieram ręce na nowy sezon jak te placzki spotkaja sie z maszyna Flicka xD

16

Raphinha! Raphinha!
demoluja Real!!!

13

Wladze A.Bilbao to zaraz konta w bankach polikwiduja zebu Barca hajsu za Nico nie wplacila xD

2

@adamek20151 Kapitan Grzmot.

1

@MesQueUnClub_87 Pozdrawiam. Rocznik 87 najlepszy :)

0

@LOPEZ16 Pieprzysz glupoty jak potluczony xD Ale tez pozdrawiam :)

1

@LOPEZ16 Ja spokojny jestem. Patrzac na narracje Twojej odpowiedzi to raczej Ty masz smutne zycie.

7

@LOPEZ16 Narcyz, mitoman i prostak ktory bez hajsu od ojca smazylby kurczaki w KFC. To ze zostal prezydentem USA pokazuje ze spoleczenstwo osiagnelo dno, a to ze ktos na polskim forum o pilce noznej tak go wychwala jak Ty pokazuje ze to dno osiagnieto tez u nas.

3

Slabo widze ta obrone I.Miami vs PSG xD

10

Gruby wjechal jak czolg w pole karne xD

0

@reloaded Pilkarzy mozesz ustawiac tylko na pozycjach ktore maja na karcie. Tu konkretnie jest taki event ze pilkarze maja inne pozycje.. te 2 karty sa tylko na ŚPO. np na ŚP juz sie nie nadaja i pokazuje sie wykrzyknik.

1

Nie powinni brac pod uwage sprzedazy Fermina. Wychowanek, ma jakosc na gre dla Barcy i chce w niej zostac. Nawet kosztem transferu Nico nie chcialbym odejscia Fermina.

0

Mats pakuj walizy!

0

@Kazragore Chyba wprowadzili to. Teraz obiło mi sie o uszy ze z addonami walcza i je usunąć chcą xD ja to na BfA skonczylem gre.

0

@Kazragore Pedalska frakcja z blondasem Anduinem ba czele xD For the Horde!

6

@BulaKG kowal z metina.

0

Jak Yamal gździ sie z ta influencerka to w sumie ona uprawia sex z nieletnim xD
Halo policja xD

0

Penalti a Favor del Real Madrid!!!

1

Ja to czasami mam wrażenie że większość tych dziennikarzy ma taką wiedzę o transferach jak przeciętny kibic. Sypią tymi ,,newsami'' a nóż z którymś trafią akurat xD

0

@Herato Coutinho? Edit: A nie on w USA nie gral xD

2

@macio_944 Gdzieś mi się raz czy dwa razy zdarzyło obejrzeć cały ich mecz, to tam obrona takie fikołki robiła że aż oczy bolały xD

11

Byl profesjonalny ale chyba w grze w Fornite xD

2

Coś mi się wydaje że Fermina gdzieś opchną. Szkoda takiego grajka tym bardziej ze to wychowanek.

5

@blakkudium Niech odwolaja sie z tym do RMtv. To jedyne miejsce ktore pozytywnie rozpatrzy ta skarge xD

0

Tak nawiazujac do kwestii kapitana ciekawe jak w nastepnym sezonie bedzie wygladac w Barcy lista kapitanow.

0

To moze Robercik jako grajacy trener? xD

0

Mamy w ogole jakiegos Polskiego trenera ktory nadaje sie na prowadzenie kadry? Bo pewnie po zadnego zsgranicznego nie siegnie PZPN.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?