MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Dziennikarz Sportu podal to info.
8
Ciekawe kiedy Tebas zdementuje to 1:1 xD
4
Najpierw Osasuna cos pyskowala teraz A.Bilbao walczy z wiatrakami. Zacieram ręce na nowy sezon jak te placzki spotkaja sie z maszyna Flicka xD
16
Raphinha! Raphinha!
demoluja Real!!!
13
Wladze A.Bilbao to zaraz konta w bankach polikwiduja zebu Barca hajsu za Nico nie wplacila xD
2
@adamek20151 Kapitan Grzmot.
1
@MesQueUnClub_87 Pozdrawiam. Rocznik 87 najlepszy :)
0
@LOPEZ16 Pieprzysz glupoty jak potluczony xD Ale tez pozdrawiam :)
1
@LOPEZ16 Ja spokojny jestem. Patrzac na narracje Twojej odpowiedzi to raczej Ty masz smutne zycie.
7
@LOPEZ16 Narcyz, mitoman i prostak ktory bez hajsu od ojca smazylby kurczaki w KFC. To ze zostal prezydentem USA pokazuje ze spoleczenstwo osiagnelo dno, a to ze ktos na polskim forum o pilce noznej tak go wychwala jak Ty pokazuje ze to dno osiagnieto tez u nas.
3
Slabo widze ta obrone I.Miami vs PSG xD
10
Gruby wjechal jak czolg w pole karne xD
0
@reloaded Pilkarzy mozesz ustawiac tylko na pozycjach ktore maja na karcie. Tu konkretnie jest taki event ze pilkarze maja inne pozycje.. te 2 karty sa tylko na ŚPO. np na ŚP juz sie nie nadaja i pokazuje sie wykrzyknik.
1
Nie powinni brac pod uwage sprzedazy Fermina. Wychowanek, ma jakosc na gre dla Barcy i chce w niej zostac. Nawet kosztem transferu Nico nie chcialbym odejscia Fermina.
0
Mats pakuj walizy!
0
@Kazragore Chyba wprowadzili to. Teraz obiło mi sie o uszy ze z addonami walcza i je usunąć chcą xD ja to na BfA skonczylem gre.
0
@Kazragore Pedalska frakcja z blondasem Anduinem ba czele xD For the Horde!
6
@BulaKG kowal z metina.
0
Jak Yamal gździ sie z ta influencerka to w sumie ona uprawia sex z nieletnim xD
Halo policja xD
0
Penalti a Favor del Real Madrid!!!
1
Ja to czasami mam wrażenie że większość tych dziennikarzy ma taką wiedzę o transferach jak przeciętny kibic. Sypią tymi ,,newsami'' a nóż z którymś trafią akurat xD
0
@Herato Coutinho? Edit: A nie on w USA nie gral xD
2
@macio_944 Gdzieś mi się raz czy dwa razy zdarzyło obejrzeć cały ich mecz, to tam obrona takie fikołki robiła że aż oczy bolały xD
11
Byl profesjonalny ale chyba w grze w Fornite xD
2
Coś mi się wydaje że Fermina gdzieś opchną. Szkoda takiego grajka tym bardziej ze to wychowanek.
5
@blakkudium Niech odwolaja sie z tym do RMtv. To jedyne miejsce ktore pozytywnie rozpatrzy ta skarge xD
0
Tak nawiazujac do kwestii kapitana ciekawe jak w nastepnym sezonie bedzie wygladac w Barcy lista kapitanow.
0
To moze Robercik jako grajacy trener? xD
0
Mamy w ogole jakiegos Polskiego trenera ktory nadaje sie na prowadzenie kadry? Bo pewnie po zadnego zsgranicznego nie siegnie PZPN.
0
@Kubsoleon https://www.fullreplays.com/