1

Ile było zachwytów nad tym Realem, a przyszedł pierwszy poważny przeciwnik i manitę dostali na łeb xD

0

Każdy kontakt z przeciwnikiem im gwiżdże ten sędzia jako faul...

0

Oczy bolą od oglądania tego M.United xD

2

Araujo skrzydłowy. Można umierać xD

2

Znowu widze taktyka Levante z podlewaniem murawy xD

0

@niebordowy Od odklejenia to masz u siebie specjalistów.

7

Real Madryt dołożył kolejne trofeum do poprzedniego sezonu.
Po odpadnięciu Barcy w LM z Interem
Mają także brak wygrania Złotej Piłki przez Yamala.
Co za wspaniały klub.

5

Właściciele samochodów, sklepów i ogólnie nieruchomości w Paryżu właśnie płaczą jak to oglądają xD

7

Brak Mastantuono w pierwszej 10 to żart xD

29

Boże jak ja gardzę tym klubem. Pieprzone chamskie parówy przepychane za każdym razem w tej LM...

1

@michal26 Jeszcze te krzyki Asencio xD

5

Widzisz RMtv. czytasz ChoroszczTv xD

4

@Gibbon_FCB Jak im przekręcali mecze na ich korzyść to się czuli trochę sprawiedliwie traktowani, ale tylko trochę xD

4

Fermin to jest dzikus. Ten jego doskok do rywala i zawziętość żeby piłkę odebrać robi wrażenie. Taki Gavi, tylko mniej fauluje i lepiej strzela :D

0

@Quahoo Cicho tam xD

2

@SeWo77 Dziekuje.

0

Rosyjski dron od tylu to: nord iksjysoR, a Real Madryt od tylu to: został wydymany 4 razy przez Barce w tamtym sezonie xD

1

@Konradowskyy Kibice Realu myślą ze in vitro to wloska pizzeria.

29

@AlphaNumeric Polecam obejrzeć całe nagranie z zapisu zatrzymania Floyda, a dopiero później głosić tezy, że policjant się nad nim znęcał. Ledwo po 8 rano, a lecisz z całej petardy na błazna dnia xD

0

@AlphaNumeric Ładna dziewczyna. Ukrainka, a o Ukrainie jest dość głośno. Atak kompletnie bez powodu i uwieczniony na nagraniu.

5

Powinni im dać nagrodę pocieszenia za największy sukces w tamtym sezonie: Odpadnięcie Barcy z LM xD

3

Złota rybka- Mogę spełnić Twoje jedno życzenie, ale żydzi i lgbt dostaną 2x to co sobie zażyczysz.
Grzegorz Braun- Ok... To wydłub mi jedno oko.

0

Ale na tym X jest psychiatryk jezeli chodzi o kibiców rządowych. Jakiś post o Leo, a dzicz go ciśnie od najgorszych. Ze ukradł Ronaldo złote pilki i powinni mu je zabrać bo jest sterydziarzem xD

5

@tbas Mogło chodzić o to, że może źle mu było się zaaklimatyzować w takiej drużynie.

0

Ukraina cisnie Francje xD

0

@Kgorecki2500 A to chyba ze. Myslalem ze dalej go chroni. No to tak jak kolega wyzej napisal. U nas sady sie nie spiesza.

0

@Kgorecki2500 A jak mają przeprowadzić sprawę czy postawić mu zarzuty jak on immunitet ma.

2

@ricardo0705 To on ostatni mecz zagrał dla repy w nocy?

0

@esem91 Ciekawe czy to w ogole prawdziwa wypowiedz Pedriego.

8

Oficjalnie: Real Madryt do wora, a wor do jeziora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?