MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile było zachwytów nad tym Realem, a przyszedł pierwszy poważny przeciwnik i manitę dostali na łeb xD
0
Każdy kontakt z przeciwnikiem im gwiżdże ten sędzia jako faul...
0
Oczy bolą od oglądania tego M.United xD
2
Araujo skrzydłowy. Można umierać xD
2
Znowu widze taktyka Levante z podlewaniem murawy xD
0
@niebordowy Od odklejenia to masz u siebie specjalistów.
7
Real Madryt dołożył kolejne trofeum do poprzedniego sezonu.
Po odpadnięciu Barcy w LM z Interem
Mają także brak wygrania Złotej Piłki przez Yamala.
Co za wspaniały klub.
5
Właściciele samochodów, sklepów i ogólnie nieruchomości w Paryżu właśnie płaczą jak to oglądają xD
7
Brak Mastantuono w pierwszej 10 to żart xD
29
Boże jak ja gardzę tym klubem. Pieprzone chamskie parówy przepychane za każdym razem w tej LM...
1
@michal26 Jeszcze te krzyki Asencio xD
5
Widzisz RMtv. czytasz ChoroszczTv xD
4
@Gibbon_FCB Jak im przekręcali mecze na ich korzyść to się czuli trochę sprawiedliwie traktowani, ale tylko trochę xD
4
Fermin to jest dzikus. Ten jego doskok do rywala i zawziętość żeby piłkę odebrać robi wrażenie. Taki Gavi, tylko mniej fauluje i lepiej strzela :D
0
@Quahoo Cicho tam xD
2
@SeWo77 Dziekuje.
0
Rosyjski dron od tylu to: nord iksjysoR, a Real Madryt od tylu to: został wydymany 4 razy przez Barce w tamtym sezonie xD
1
@Konradowskyy Kibice Realu myślą ze in vitro to wloska pizzeria.
29
@AlphaNumeric Polecam obejrzeć całe nagranie z zapisu zatrzymania Floyda, a dopiero później głosić tezy, że policjant się nad nim znęcał. Ledwo po 8 rano, a lecisz z całej petardy na błazna dnia xD
0
@AlphaNumeric Ładna dziewczyna. Ukrainka, a o Ukrainie jest dość głośno. Atak kompletnie bez powodu i uwieczniony na nagraniu.
5
Powinni im dać nagrodę pocieszenia za największy sukces w tamtym sezonie: Odpadnięcie Barcy z LM xD
3
Złota rybka- Mogę spełnić Twoje jedno życzenie, ale żydzi i lgbt dostaną 2x to co sobie zażyczysz.
Grzegorz Braun- Ok... To wydłub mi jedno oko.
0
Ale na tym X jest psychiatryk jezeli chodzi o kibiców rządowych. Jakiś post o Leo, a dzicz go ciśnie od najgorszych. Ze ukradł Ronaldo złote pilki i powinni mu je zabrać bo jest sterydziarzem xD
5
@tbas Mogło chodzić o to, że może źle mu było się zaaklimatyzować w takiej drużynie.
0
Ukraina cisnie Francje xD
0
@Kgorecki2500 A to chyba ze. Myslalem ze dalej go chroni. No to tak jak kolega wyzej napisal. U nas sady sie nie spiesza.
0
@Kgorecki2500 A jak mają przeprowadzić sprawę czy postawić mu zarzuty jak on immunitet ma.
2
@ricardo0705 To on ostatni mecz zagrał dla repy w nocy?
0
@esem91 Ciekawe czy to w ogole prawdziwa wypowiedz Pedriego.
8
Oficjalnie: Real Madryt do wora, a wor do jeziora.