0

@lajcior Uważaj żeby Ci się jej ojciec nie przyśnił xD

1

Te laski w FUT jakieś chore karty mają. Pani Claudia Pina z Barcy to pewnie nie jednemu się śnić po nocach w koszmarach będzie xD

0

@Derpowsky No jest xD ale Cules jakoś nie widzę żeby aż tak mocno hejtowali, za to rządowi tam mają spore grono frustratów i hejterów Yamala xD

1

Ale na tym portalu Muska jest rakowisko prześcieradeł xD

3

@Luciano99 Lucek i Jowita- Miłość w czasach online xD

2

Oczy bola od oglądania.

1

@DonCarletto @lajcior Dobra to dla was też miłego, ale więcej już nie bo się za miło zrobi xD

12

Miłego dnia dla wszystkich oprócz kibiców Realu.

23

Ale tak na poważnie jak komentator na wizji może powiedzieć że to koniec jakiejś drużyny gdzie my nawet w połowie sezonu nie jesteśmy xD

0

Już zwiastują nam koniec Barcelony xD

0

Może i mamy spory spadek formy i szpital, ale sędziowie to jest cyrk Monty Pythona xD

1

Dla tych którzy pytają się dlaczego nie był sprawdzany faul na Kounde przed bramką na 2-0 mam odpowiedź. Nie był sprawdzany z tego samego powodu co w ostatnim klasyku stempel Valverde na Yamalu przed bramką na 2-0 Mbappe.

0

@RaptusS Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. To że Barca gra fatalnie nie tłumaczy tego że sędzia ewidentnie pomaga jednej ze stron, więc sklej tam jak masz takie mądrości mi pisać i sam zejdź na ziemię.

6

Przecież oni non stop faulują od tyłku piłkarzy Barcy. Kurwa mać Kounde też ten gość się wpieprzył nogami od tyłu i w piłkę nie trafił. Jebana liga i frajerzy z gwizdkami.

25

Patrzę na tą wczorajszą sytuację z drugą żółtą kartką dla piłkarza Villarreal i na zachowanie męczennika. On macha do sędziego od razu żeby tą karę wymusić. Chodzi dumny z siebie i przybija piątki kolegom, że udało mu się znowu odstawić teatrzyk na oczach milionów osób. No dzban to mało powiedziane. Strasznie obrzydliwy piłkarz.

5

Jakby nie Mbappe to by się ten Real kopał po czole na dole tabeli.

1

@fejkenq Jak najbardziej polecam.

1

Ciekawe w której minucie Villarreal zostanie dzisiaj przekręcone xD

0

@Walpiano Polecam dość świeży serial z nim. Tytuł: Kulawe Konie. Co gość tam gra, to nie mam pytań.

1

@Cules69 Hiszpańscy obrońcy do delikatnych nie należą także z dupy w sumie taki argument.

3

@danijacek Ty rozszyfruj tą łamigłówkę, że to nie Flick daje zielone światło do gry piłkarzowi tylko sztab medyczny.

0

Nie rozumiem za bardzo do tej pory tej zmiany Pedri-Bernal w 79 minucie. Mieliśmy w drugiej połowie problemy z kontrolą meczu i tylko Pedri w miarę to kontrolował z De Jongiem. Zdjęcie naszego magika stworzyło chaos w środku pola. Bernal nie wiele pograł, a Pedri jakoś za bardzo mocniej nie odpocznie przed następnym meczem.

1

@Dankho94isback To że Real ściąga piłkarzy za darmo to też takie pieprzenie. Weź sobie zobacz kadrę Realu i ile zapłacili za poszczególnych piłkarzy.

1

@Hosh Szkoda. Dupa by zmarzła trochę męczennikowi xD

0

Kairat Almaty zapłaci chyba rachunek za wpierdziel od Atleti w weekend xD

0

@tomek8756 Komentarze prześcieradeł w narracji że Vini mu pocisnął xD
Jaki cyrk takie klauny xD

2

Wara od dredów Kounde gamonie xD

20

Ewidentnie jak Real przegrywał sędzia gwizdał każdy minimalny kontakt i sytuacje stykowe na korzyść Realu, a narracja wśród kibiców prześcieradeł na X kompletnie odwrotna xD

1

Ile było zachwytów nad tym Realem, a przyszedł pierwszy poważny przeciwnik i manitę dostali na łeb xD

0

Każdy kontakt z przeciwnikiem im gwiżdże ten sędzia jako faul...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?