MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ceballosa dalo sir zauwarzyc dopiero jak schodzil z boiska xD
0
@Szakalaka12369 Tak szczerze to nie.
2
W Hiszpanii by czysta interwencja byla xD
0
Rudiger jak Diasa sciagnal tam prxy roznym na glebe xD
0
Czuje w kosciach ze gamonie z Madrytu wygraja dzisiaj z tym City xD
0
@Criss18Barca zapomniales ze to jest Barca. Tu kibice oczekuja ze jak szczeniak ledwo co zalozy ciuchy dla doroslych to ma juz byc na topowym poziomie bo inaczej jest szrotem xD
0
@4Fabregas4 Tak obronca mial laser w oczach xD
1
Za samo wykoŃczenie golem podania Raphinhi powinna jakss tam nota byc. Nie wina Lewego ze Brazylijczyk na minimalnym spalonym byl.
1
Jak dla mnie to chlopaki jakos mocno zle nie zagrali, ale moze za duzo ostatnio Realu sie naogladalem i taka gra jak dzisiaj Barcy zle dla mnie nie wyglada xD
Dobrze sie Eintracht zamurowal i czesto ciezko jest sie przebic przez taki mur.
0
Jak Araujo siada psycha i nie przerobi tego chlop, to niech mu znajda jakies zajecie w klubie, bo tak to bedzie marnowac tylko miejsce w druzynie i to cale Tebasowe fair play z wynagrodzeniami.
0
@Eto'o9 R10 Samuel Eto xD
1
Byl zawodnikiem Realu Madryt, Espanyolu i FC Barcelony.
Co to za pilkarz?
1
@AmigoBlancos Perez po raz kolejny chcial pokazac ze jest najlepszy i sprowadzil Mbappe na pozycje ktora mial dobrze obsadzona. Mozemy gdybac, ale wedlug mnie Vinicius lepiej by gral bez Mbappe w druzynie.
7
https://x.com/ky7lian/status/1997799303293882818
Vinicius, albo Mbappe bo widac ze biegnie w strone pilki chcial trafic sedziego, ale nawet to im wczoraj nie wyszlo xD
2
Najlepiej chyba Real opisuje wczorajsza sytuacja z meczennikiem. Pajac znowu daje nura w polu karnym, wstaje, krzyczy i macha lapami o karny, a trybuny ,,Negreira Negreira'' xD
37
@norbi77 Sedziowie w Hiszpanii sami sobie wyhodowali taki Real pozwalajac im na krzyczenie, machanie lapami i kwestionowanie wszystkich decyzji. Jeden nie pozwolil wejsc sobie na glowe i jest afera xD
4
Dalibyscie tu karny? Asencio w ogole pilka nie jest zainteresowany tylko skasowaniem Alonso.
11
Real Madryt mysli ze na koncu porno jest slub xD
7
Real Madryt robi herbate z wody po parowkach xD
1
@Colon ,,Co tam knujecie smoluchy'' xD
11
Real Madryt ciagnie rzepe w Familiadzie xD
6
Real Madryt mysli ze in vitro to nazwa pizzerii xD
1
Po takim meczu to Perez raport Negreiry na Barce do Św. Mikolaja nawet wysle xD
26
Zapiszmy nazwisko sedziego. Zobaczymy jak mu sie kariera potoczy po tym meczu xD
4
Narracja ze sedziego mecz przerasta. Dobrze ze tych rozpieszczonych gamoni z Madrytu nie przerasta to ze gowno graja i przegrywaja xD
1
@Bzyczekk To byl chyba fejk ten filmik z treningu w Zenicie xD
3
Asencio idzie ba zawodnika meczu xD
4
Komicznie to wyglada jak Mbappe wbija sie non stop na to lewe skrzydlo meczennikowi i ten nie wie kompletnie co ma ze soba zrobic xD
7
Rzygac sie chce jak czlowiek na to patrzy...
0
@Herato Gruby jak jeszcze gral w Hiszpanii to juz byl w gorszej formie niz Lewy teraz xD