2

Ceballosa dalo sir zauwarzyc dopiero jak schodzil z boiska xD

0

@Szakalaka12369 Tak szczerze to nie.

2

W Hiszpanii by czysta interwencja byla xD

0

Rudiger jak Diasa sciagnal tam prxy roznym na glebe xD

0

Czuje w kosciach ze gamonie z Madrytu wygraja dzisiaj z tym City xD

0

@Criss18Barca zapomniales ze to jest Barca. Tu kibice oczekuja ze jak szczeniak ledwo co zalozy ciuchy dla doroslych to ma juz byc na topowym poziomie bo inaczej jest szrotem xD

0

@4Fabregas4 Tak obronca mial laser w oczach xD

1

Za samo wykoŃczenie golem podania Raphinhi powinna jakss tam nota byc. Nie wina Lewego ze Brazylijczyk na minimalnym spalonym byl.

1

Jak dla mnie to chlopaki jakos mocno zle nie zagrali, ale moze za duzo ostatnio Realu sie naogladalem i taka gra jak dzisiaj Barcy zle dla mnie nie wyglada xD
Dobrze sie Eintracht zamurowal i czesto ciezko jest sie przebic przez taki mur.

0

Jak Araujo siada psycha i nie przerobi tego chlop, to niech mu znajda jakies zajecie w klubie, bo tak to bedzie marnowac tylko miejsce w druzynie i to cale Tebasowe fair play z wynagrodzeniami.

0

@Eto'o9 R10 Samuel Eto xD

1

Byl zawodnikiem Realu Madryt, Espanyolu i FC Barcelony.
Co to za pilkarz?

1

@AmigoBlancos Perez po raz kolejny chcial pokazac ze jest najlepszy i sprowadzil Mbappe na pozycje ktora mial dobrze obsadzona. Mozemy gdybac, ale wedlug mnie Vinicius lepiej by gral bez Mbappe w druzynie.

7

https://x.com/ky7lian/status/1997799303293882818
Vinicius, albo Mbappe bo widac ze biegnie w strone pilki chcial trafic sedziego, ale nawet to im wczoraj nie wyszlo xD

2

Najlepiej chyba Real opisuje wczorajsza sytuacja z meczennikiem. Pajac znowu daje nura w polu karnym, wstaje, krzyczy i macha lapami o karny, a trybuny ,,Negreira Negreira'' xD

37

@norbi77 Sedziowie w Hiszpanii sami sobie wyhodowali taki Real pozwalajac im na krzyczenie, machanie lapami i kwestionowanie wszystkich decyzji. Jeden nie pozwolil wejsc sobie na glowe i jest afera xD

4


Dalibyscie tu karny? Asencio w ogole pilka nie jest zainteresowany tylko skasowaniem Alonso.

11

Real Madryt mysli ze na koncu porno jest slub xD

7

Real Madryt robi herbate z wody po parowkach xD

1

@Colon ,,Co tam knujecie smoluchy'' xD

11

Real Madryt ciagnie rzepe w Familiadzie xD

6

Real Madryt mysli ze in vitro to nazwa pizzerii xD

1

Po takim meczu to Perez raport Negreiry na Barce do Św. Mikolaja nawet wysle xD

26

Zapiszmy nazwisko sedziego. Zobaczymy jak mu sie kariera potoczy po tym meczu xD

4

Narracja ze sedziego mecz przerasta. Dobrze ze tych rozpieszczonych gamoni z Madrytu nie przerasta to ze gowno graja i przegrywaja xD

1

@Bzyczekk To byl chyba fejk ten filmik z treningu w Zenicie xD

3

Asencio idzie ba zawodnika meczu xD

4

Komicznie to wyglada jak Mbappe wbija sie non stop na to lewe skrzydlo meczennikowi i ten nie wie kompletnie co ma ze soba zrobic xD

7


Rzygac sie chce jak czlowiek na to patrzy...

0

@Herato Gruby jak jeszcze gral w Hiszpanii to juz byl w gorszej formie niz Lewy teraz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?