MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Rzygac sie chce jak czlowiek na to patrzy...
0
@Herato Gruby jak jeszcze gral w Hiszpanii to juz byl w gorszej formie niz Lewy teraz xD
1
@kuz I to praktycznie na stojąco przez większość czasu xD
3
@Comentateiro To był Alba. Wzrok Ci na starość szwankuje xD
1
@ACMaldini3 https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze/argentyna-francja-33-k-4-2-18122022
Trzeba tylko stworzyć jakieś konto.
1
Leo na nawet w obronie gościa co fryzura za Puyola robi xD
1
Położyłem się po obiedzie i przespałem ta pierwsza polowe, a tu taki wynik xD
3
Ale że rządowi wykopią z szafy Gen. Franco do swojej propagandy pokrzywdzonych to się nie spodziewałem xD Obrzydliwi ludzie...
1
Podmieniamy Yamala na młodszego? xD
2
@lajcior Nie myślałem jeszcze o tym. Zawsze zostanie mi kibicowanie Realowi. Oni każdego przygarną.
2
@gumaz Na takie zwierzenia na forum piłkarskim jeszcze nie jestem gotowy.
45
Muszę wam się do czegoś przyznać. Od około 23 lat jestem kibicem Barcelony, ale od jakiś 2 lat oglądam też inne drużyny i im kibicuje. Barcelona o tym wie i nie ma z tym problemu. Chodzę z tym do psychologa, ale musiałem też tu się tym z wami podzielić.
27
Ale frustrat xD
0
Zastanawiam sie czy wiekszosc tego psychiatryku kibicow rzadowych na X to nie trole. Nie mozna byc chyba az tak glupim i zaslepionym.
0
Nokaut kurwa!!! Rekin znowu zagryza Atletico!!!
0
@robsesh Psychiatryk, ale to każdy już wie.
1
Jedziemy z nimi!!!!!!!!!!
1
@Zieliniak Bo im nie chodzi o żadną dyskusję. Tu jest tylko jeden cel żeby zaorać tą drugą stronę polityczną. Żałosne jest to trochę bo ci ludzie się angażują i bronią tych swoich ulubionych polityków, a oni ich w dupie tak na prawdę mają i spijaja tylko hajs z tego xD
1
@Fc112 Tu jest trochę inaczej. Raz na jakiś czas wstawi ktoś coś dla beki itd i wiadomo zrobi komuś reklamę, a tu jest kilku gagatków co non stop spamią tymi politycznymi postami.
0
@gumaz Selekcja naturalna.
27
Tak mnie zastanawia czy ludziom którzy naparzają non stop tymi postami o polityce ktoś za to płaci czy za darmo robią reklamę politykom. Jeżeli to drugie, a pewnie tak jest, to gratuluje bycia frajerem xD
0
Mamy spore problemy w defensywie i napiety meczami terminarz, a gosc ktory gra jako ŚO i jest kapitanem prosi o wolne bo sie zle mentalnie czuje. Pozostawie tu tylko xD
6
@Esteban_ Amigosi, Fawelarz, Kapitan Grzmot, Dzbanbele, Ter Statula.
0
Czyżby Araujo siadła w końcu psycha? Dziwnie to wygląda, że najpierw boli go brzuch czy coś i go nie ma w kadrze, a teraz jego agent ma spotkanie z Deco.
4
Jak myślicie karny za dotknięcie przez obrońcę Rodrygo? Bo widzę na necie wyją o to rządowi. Ja to bym mu żółtą wlepił za dokładanie od siebie teatru. Oni juz się nauczyli żeby po byle jakim kontakcie z obrońcą kłaść się w polu karnym i machać łapami.
0
@Xxxbarca4ever Tam kazdy dyskutuje z sedziami i kartek za to nie dostaja.
2
@Xxxbarca4ever On chyba placze ze karnego nie dostal po tym padolino przed bramka Girony.
1
Widzę Rudiger pajac wraca do 1 składu xD
1
@norbi77 Ja kilka razy jak sie spytałem za co post mi spadł na 24h dostawałem bana. Raz na tydzień chyba nawet wyrwałem w sumie za nic xD
1
Ale kopanina w Krysztalowy Pałac vs United xD Niby najlepsza liga swiata, a wiekszosc meczy wlasnie tak wyglada...