7


Rzygac sie chce jak czlowiek na to patrzy...

0

@Herato Gruby jak jeszcze gral w Hiszpanii to juz byl w gorszej formie niz Lewy teraz xD

1

@kuz I to praktycznie na stojąco przez większość czasu xD

3

@Comentateiro To był Alba. Wzrok Ci na starość szwankuje xD

1

1

Leo na nawet w obronie gościa co fryzura za Puyola robi xD

1

Położyłem się po obiedzie i przespałem ta pierwsza polowe, a tu taki wynik xD

3

Ale że rządowi wykopią z szafy Gen. Franco do swojej propagandy pokrzywdzonych to się nie spodziewałem xD Obrzydliwi ludzie...

1


Podmieniamy Yamala na młodszego? xD

2

@lajcior Nie myślałem jeszcze o tym. Zawsze zostanie mi kibicowanie Realowi. Oni każdego przygarną.

2

@gumaz Na takie zwierzenia na forum piłkarskim jeszcze nie jestem gotowy.

45

Muszę wam się do czegoś przyznać. Od około 23 lat jestem kibicem Barcelony, ale od jakiś 2 lat oglądam też inne drużyny i im kibicuje. Barcelona o tym wie i nie ma z tym problemu. Chodzę z tym do psychologa, ale musiałem też tu się tym z wami podzielić.

27


Ale frustrat xD

0

Zastanawiam sie czy wiekszosc tego psychiatryku kibicow rzadowych na X to nie trole. Nie mozna byc chyba az tak glupim i zaslepionym.

0

Nokaut kurwa!!! Rekin znowu zagryza Atletico!!!

0

@robsesh Psychiatryk, ale to każdy już wie.

1

Jedziemy z nimi!!!!!!!!!!

1

@Zieliniak Bo im nie chodzi o żadną dyskusję. Tu jest tylko jeden cel żeby zaorać tą drugą stronę polityczną. Żałosne jest to trochę bo ci ludzie się angażują i bronią tych swoich ulubionych polityków, a oni ich w dupie tak na prawdę mają i spijaja tylko hajs z tego xD

1

@Fc112 Tu jest trochę inaczej. Raz na jakiś czas wstawi ktoś coś dla beki itd i wiadomo zrobi komuś reklamę, a tu jest kilku gagatków co non stop spamią tymi politycznymi postami.

0

@gumaz Selekcja naturalna.

27

Tak mnie zastanawia czy ludziom którzy naparzają non stop tymi postami o polityce ktoś za to płaci czy za darmo robią reklamę politykom. Jeżeli to drugie, a pewnie tak jest, to gratuluje bycia frajerem xD

0

Mamy spore problemy w defensywie i napiety meczami terminarz, a gosc ktory gra jako ŚO i jest kapitanem prosi o wolne bo sie zle mentalnie czuje. Pozostawie tu tylko xD

6

@Esteban_ Amigosi, Fawelarz, Kapitan Grzmot, Dzbanbele, Ter Statula.

0

Czyżby Araujo siadła w końcu psycha? Dziwnie to wygląda, że najpierw boli go brzuch czy coś i go nie ma w kadrze, a teraz jego agent ma spotkanie z Deco.

4

Jak myślicie karny za dotknięcie przez obrońcę Rodrygo? Bo widzę na necie wyją o to rządowi. Ja to bym mu żółtą wlepił za dokładanie od siebie teatru. Oni juz się nauczyli żeby po byle jakim kontakcie z obrońcą kłaść się w polu karnym i machać łapami.

0

@Xxxbarca4ever Tam kazdy dyskutuje z sedziami i kartek za to nie dostaja.

2

@Xxxbarca4ever On chyba placze ze karnego nie dostal po tym padolino przed bramka Girony.

1

Widzę Rudiger pajac wraca do 1 składu xD

1

@norbi77 Ja kilka razy jak sie spytałem za co post mi spadł na 24h dostawałem bana. Raz na tydzień chyba nawet wyrwałem w sumie za nic xD

1

Ale kopanina w Krysztalowy Pałac vs United xD Niby najlepsza liga swiata, a wiekszosc meczy wlasnie tak wyglada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?