MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss Ta cała sprawa to jest kręcenie dymów przez Madryciaków.
5
@SkN W sumie ma prawo chłop nie pamiętać jakiejś głupiej faktury którą ktoś z pracowników dał mu do podpisania 20 lat temu.
0
Ten asystent tego trenera Guadalajary wygląda jak lesbijka co robi w związku za tą bardziej męską xD
0
@AmigoBlancos Coś tam atakuje, ale papa Perez przegina już pałę teraz.
7
Nie widziałem tego nigdy. Powiedzcie mi że to fejk xD
1
@Luciano99 Hajs byś wydał na kupony i alko, a PL i LM to byś w tv oglądał co najwyżej xD
14
Perez zaraz z rozpędu do Św. Mikołaja nawet wyśle raport Realu ws. Negreiry xD
7
@Fc112 Jak kolega wyżej Ci napisał. Możliwe że kasę z klubu wyprowadzali. Nie zdziwiłbym się nawet jakby tak było. Oczywiście możliwe też jest że jakoś w łaski środowiska sędziowskiego się próbowali wkupić tym hajsem, ale faktycznych korzyści z tego nie było widać, bo w tamtych latach sędziowie walili takie błędy na naszą niekorzyść że ręce opadają. Raz nam nawet błędną decyzją mistrzostwo zabrali dlatego tak żałosna jest ta krucjata Realu. Sprawa jest śliska jak najbardziej, ale czy jest aż taką aferą na jaką ją kreuje Real? No raczej nie xD
0
@Fc112 Sam Valverde mowil ze w Bilbao tez sa takie raporty i to normalne. Tu jest ta kwota kilku milionów i to może budzić podejrzenia, ale wszyscy dobrze wiedzą że te nasze zarządy nigdy nie były asami gospodarności i na gorsze głupoty szły miliony euro.
26
Taka najwieksza afera ze do tej pory nie potrafia udowodnic chociaz jednego przypadku gdzie Barca uzyskala jakas korzysc z tych raportow. Narzeka ze nikt sie tym oprocz Realu nie interesuje. Moze dlatego ze wszyscy na okolo widza ze temat jest wyolbrzymiony i wykorzystywany do naciskow na sedziow i gry politycznej.
8
@PatrychoO 41 lat. Juz widze jak biega w tej wysoko ustawionej obronie u Flicka xD
6
Już nudni się robią z tym Negreirą. Wymyślili by jakiś nowy spisek chociaż. Jakiś Masonów, wiedźmy, wampiry czy coś... xD
32
Obrzydliwe jest to szukanie na sile karnych przez Real po najmniejszym kontakcie.
5
Ale przy tym golu Negreira zle usawil w linii obroncow Realu. Czapki z glow!
0
Ten Tenaglia to wyglada na takiego co jeszcze dzisisj podaruje penalty Mbsppe xD
2
Kopie chłopa w jaja i bez kartki za to xD
0
@Bolton Zjechać to na ręcznym sobie możesz xD
@Eklerek Ja to bardziej politowanie niż frustrację czułem do tego gościa xD
5
Ale w tą FC 26 raki grają. Typ wygrał ze mną 6-5 i to głównie głupia Pina mu dupę uratowała, a wypisuje i się napina jakby jakimś pro był, gdzie ja to taki niedzielny gracz w to w sumie jestem xD
12
Dzwońcie do Negreiry. Za co my abonament płacimy? xD
3
Pomyślcie jakby tak cofnęli piłkarzom Realu gola. Ile wyzwisk, gróźb i krzyków by sędzia usłyszał xD
3
Laboga i Kręcidło. Ale ekipę Canal+ zmontował xD
0
@LionelM95 Gość jest z Belgii i dostaje tylko zgranie od piłkarzy z tej ligii. Reszcie nie pospadało bo masz kilku Hiszpanów którzy podbijają sobie zgranie tez narodowością i to samo z Francuzami i Brazylijczykami.
5
Tusk dla niektórych Polaków jest jak Negreira dla rządowych xD
0
W tej sprawie nie chodzi żeby komuś coś udowodnić tylko żeby temat był wałkowany non stop i tu środowisko Madryckie już dawno ugrało to co chciało. Sprawa się rozmyje, bo jakby mieli jakieś twarde dowody to już dawno by je upublicznili, a psychiatryk w stolicy i tak będzie na każdym kroku wyciągać tą sprawę do propagandy.
1
Śmieszki z EA dały mi Gutiego z tej paczki Hero klasycznej 11 xD
9
Gre roku powinna wygrac FC 26 a nagrode powinna wreczyc Claudia Pina xD
4
@Pedri16Future i brawa dostaje od kibicow... Oni wszyscy tam maja chore glowy.
0
Oni serio powinni jakas zbiorowa terapie gniewu zorganizowac tym pilkarzom Realu xD
0
Rudiger powinien wyleciec z druga zolta...
1
Xabi wylatuje to odmrozil nawet Endricka xD