MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chwile wczesniej w polu karnym Getafe bylo odgwizdane jakies uderzenie tego samego goscia przez Rudigera. Tu na bank bylo jakies spiecie miedzy nimi i ten wjazd kolanem byl celowy, ale realizatorzy meczu wola pokazywac faule na meczenniku xD
5
@Rupert_Haubica ,,u nas nie ma druzyny'' xD
14
5 minut meczu, a ten juz piłuje morde na sedziego xD
5
Czekam na płacz madryciokow ze Rakiticem sterowal tu Negreira xD
23
Ale to by było piękne jakby Benfica w środę wypieprzyla ten śmieszny klub z LM.
1
@jedrek7000 rewanz w srode graja.
2
Ta kara dla pilkarza Benfici to zart xD
Wyczuwam niezly cyrk w tym ich rewanzu.
4
Vinicius myśli że kakao jest dojone od brązowych krów xD
9
Real w tym sezonie chyba nie zagrał meczu bez jakiś kontrowersji na ich korzyść, a najgłośniej krzyczą że są poszkodowani. Gardzę tym żałosnym i obrzydliwym klubem.
37
Przecież piłkarze non stop się wyzywają xD Meczennika z siebie robi znowu pajac. Nie chce grac to niech spieprza do szatni xD
0
@Bykunn Słupek Raphinhi też, ale nie można napisać że bramka na 2-1 nie była przyczyną porażki, a Ty tak napisałeś kolego xD
0
@MichuZ44 Polecam zrezygnować z X albo skutecznie blokować większość profili. To jeszcze słaba odklejka. Tam dużo gorszych jest xD
0
@Bykunn Bramka strzelona na 2-1 w 86 minucie meczu który zakończył się takim wynikiem nie była przyczyną porażki? xD
28
Co to w ogóle za pieprzenie, że zagraliśmy słabo i nie zasłużyliśmy na punkty. Jakby Real dostawał punkty tylko za mecze w których zagrał dobrze to by w strefie spadkowej teraz był. W dobie VAR ta bramka dla Girony nie ma prawa zostać uznana i Barca została tu jawnie wydymana...
3
Real z tych dwoch sytuacji Raphinhi i Yamala mialby juz 3 bramki, bo po drodze jeszcze gdzies za darmo karnego by dostal xD
4
@michal26 Nie możemy zapominać o tym, że brał LSD żeby widzieć królika Bugsa xD
1
@Transu96 Podziwiam że ktoś jeszcze gra w dzisiejszych czasach na globalu xD
1
Spieprzy Real kibicom walentynki? xD
1
@Pedri16Future Trudno żeby drybler był dobry na kartoflisku, gdzie non stop mu piłka odskakiwała.
13
Nie rozumiem za bardzo tłumaczenia przy ewentualnym karnym na Yamalu, że to był za mały kontakt, że Yamal chciał karnego. Rugeri wystawia tu nogę i uniemożliwia Yamalowi kontynuowanie biegu za piłką którą sobie wypuścił. Nie ważne że kontakt był słaby. Przeszkodził Yamalowi w kontynuowaniu akcji i nie był atakiem na piłkę, Czysty karny...
9
Ja to bym przeżył tą porażkę bez większych nerwów bo wiadomo strzelili nam 4 do przerwy i każda bramka bez kontrowersji, ale po tych decyzjach sędziowskich jestem w chuj wkurwiony. To był cyrk a nie sędziowanie...
11
Skończcie płakać. Walimy na łeb jutro to Atletico xD
0
@VegetaPolska Dla nas moze zostac tak jak jest xD
3
i bez kartki xD
1
@Who_you_mam I nic o tym jakim debesciakiem jest Cristiano. Fejk na bank xD
1
@AmigoBlancosMoze nie byloby tej gadki o karnych gdyby Real na sile nie szukal w nich szansy na korzystny wynik meczu, a Vini z Mbappe by nie symulowali faulu w polu karnym na kazdym kroku.
2
@Kleps0n Karny dla Realu z sezonu 25/26 xD
2
Msm przeczucie ze Barca by tu karnego nie dostala...
1
Niech pudruja dalej trupa. Graja badziewie i predzej czy pozniej zabraknie im i tak farta.
0
Ze jemu nie jest wstyd takie nury robic w kazdym meczu xD