3

Na oddziale widzę stabilnie xD

2

@pt9 Dużo miał ostatnio odklejonych tekstów podczas komentowania i to bardzo często przychylnych Realowi, a madrycioki to jada po każdym bo to dzbany xD

1

Orłowki pieprzy jak potłuczony, ale to w sumie nic nowego xD

1

@Who_you_mam To niezły ,,secret hotel dinner'' obok jakas para i typ strzela fotę xD

4

@wawrzyn1 To pewnie ci malolaci ktorym ostatnio Arbeloa dal cos pograć i teraz madrycioki hype na nich nakręcają.

27

Chuck Norris odszedł, a taki obrzydliwy twór jak Real Madryt dalej istnieje. Nie ma na tym świecie sprawiedliwości.

21

Vinicius mysli ze in vitro to wloska pizzeria xD

3

@Gaucho Ten Vlahovic to nieporozumienie ze w ogóle jest rozważany.

15

Hansi to nasza morda. Niech mu gruby sypnie w lato kasę na transfery i walimy wszystkich na dziurę :D

0

@Herato Goat jest tylko jeden kolego xD

0

@Herato Stefan Ortega?

0

@4drian0 Czasami to tak wygląda. Taka fejk opozycja xD

1

Ten Font to mem jest xD

3

Madrycioki zlota pilke juz Valverde daja xD

19

Skauci Realu juz go pewnie obserwują. Pasuje tam mlody xD
https://x.com/worldsokuho/status/2032396326366044480


1

Arbeloa taki męczennik,a Negreiry na siebie nie wziął do tej pory xD

1

@Who_you_mam Jakby doszło do dogrywki to młody w wieku 12 lat miałby pierwszy zawał serca xD

3

Dawno tak dumny z tej drużyny nie bylem.
Vamos Barca!!!
Malo brakowało...

3

Kurde znowu Bartra w pierwszym składzie i Fabregas na fałszywej 9.

19

Podobno męczennik dalej motywuje kibiców. Oni chcą juz wrócić do domu i zapomnieć ten pazdzierz ktory obejrzeli, ale brazol nie odpuszcza. Prawdziwy lider xD

15

Jak jeszcze na koniec pokazali wkurzonego Pereza bylem juz w pełni ukontentowany xD

5

Ten Liso myślał ze sędzia mecz kończy xD

3

To pobudzanie kibiców przez męczennika jest żałosne xD

3

Trzeba postawić chyba penalty dla Realu, bo pachnie nim tu xD

5

Chwile wczesniej w polu karnym Getafe bylo odgwizdane jakies uderzenie tego samego goscia przez Rudigera. Tu na bank bylo jakies spiecie miedzy nimi i ten wjazd kolanem byl celowy, ale realizatorzy meczu wola pokazywac faule na meczenniku xD

5

@Rupert_Haubica ,,u nas nie ma druzyny'' xD

14

5 minut meczu, a ten juz piłuje morde na sedziego xD

5

Czekam na płacz madryciokow ze Rakiticem sterowal tu Negreira xD

23

Ale to by było piękne jakby Benfica w środę wypieprzyla ten śmieszny klub z LM.

1

@jedrek7000 rewanz w srode graja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?