MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na oddziale widzę stabilnie xD
2
@pt9 Dużo miał ostatnio odklejonych tekstów podczas komentowania i to bardzo często przychylnych Realowi, a madrycioki to jada po każdym bo to dzbany xD
1
Orłowki pieprzy jak potłuczony, ale to w sumie nic nowego xD
1
@Who_you_mam To niezły ,,secret hotel dinner'' obok jakas para i typ strzela fotę xD
4
@wawrzyn1 To pewnie ci malolaci ktorym ostatnio Arbeloa dal cos pograć i teraz madrycioki hype na nich nakręcają.
27
Chuck Norris odszedł, a taki obrzydliwy twór jak Real Madryt dalej istnieje. Nie ma na tym świecie sprawiedliwości.
21
Vinicius mysli ze in vitro to wloska pizzeria xD
3
@Gaucho Ten Vlahovic to nieporozumienie ze w ogóle jest rozważany.
15
Hansi to nasza morda. Niech mu gruby sypnie w lato kasę na transfery i walimy wszystkich na dziurę :D
0
@Herato Goat jest tylko jeden kolego xD
0
@Herato Stefan Ortega?
0
@4drian0 Czasami to tak wygląda. Taka fejk opozycja xD
1
Ten Font to mem jest xD
3
Madrycioki zlota pilke juz Valverde daja xD
19
Skauci Realu juz go pewnie obserwują. Pasuje tam mlody xD
https://x.com/worldsokuho/status/2032396326366044480
1
Arbeloa taki męczennik,a Negreiry na siebie nie wziął do tej pory xD
1
@Who_you_mam Jakby doszło do dogrywki to młody w wieku 12 lat miałby pierwszy zawał serca xD
3
Dawno tak dumny z tej drużyny nie bylem.
Vamos Barca!!!
Malo brakowało...
3
Kurde znowu Bartra w pierwszym składzie i Fabregas na fałszywej 9.
19
Podobno męczennik dalej motywuje kibiców. Oni chcą juz wrócić do domu i zapomnieć ten pazdzierz ktory obejrzeli, ale brazol nie odpuszcza. Prawdziwy lider xD
15
Jak jeszcze na koniec pokazali wkurzonego Pereza bylem juz w pełni ukontentowany xD
5
Ten Liso myślał ze sędzia mecz kończy xD
3
To pobudzanie kibiców przez męczennika jest żałosne xD
3
Trzeba postawić chyba penalty dla Realu, bo pachnie nim tu xD
5
Chwile wczesniej w polu karnym Getafe bylo odgwizdane jakies uderzenie tego samego goscia przez Rudigera. Tu na bank bylo jakies spiecie miedzy nimi i ten wjazd kolanem byl celowy, ale realizatorzy meczu wola pokazywac faule na meczenniku xD
5
@Rupert_Haubica ,,u nas nie ma druzyny'' xD
14
5 minut meczu, a ten juz piłuje morde na sedziego xD
5
Czekam na płacz madryciokow ze Rakiticem sterowal tu Negreira xD
23
Ale to by było piękne jakby Benfica w środę wypieprzyla ten śmieszny klub z LM.
1
@jedrek7000 rewanz w srode graja.