0

@TR3YWAY Ja tam zawsze Nvidie bralem i procek Intela.

2

Psychiatryk madrycokow z X dumny z Papcia Pereza czyli stabilnie na oddziale xD

2

@Jakchcesz @KamQiX i Arbeloa trenerem na kolejny sezon.

4

Możesz odejść z Realu, ale cos z Realu zostanie w tobie do końca życia xD

1

@Filipem To stary wyjadacz Madryckiego psychiatryka. Nie warto wchodzić w jakakolwiek dyskusje z nim.

3

Perez myśli ze Niagara to córka Negreiry xD

0

Real nie może juz bardziej upaść w tym sezonie...
Perez: Arbeloa potrzymaj mi laskę xD

29

Tańcz Floro, tańcz. Ten bajzel który jest w Realu Ci się należy xD

0

@AmigoBlancos Negreira tez może być grany.

2

@Karol145 Miejscowosci pod Wawa nie są tańsze do zycia od stolicy.

6

Ruszył! Rashfooooord! Rashfooooord!
Pulsuje Spotify Camp Nou!
Ależ gol! ależ trafienie! jeden do zera!

0

@malicinho To był hit żenady komentatorów.

21

Nie to video wrzuciliście.

2

Arsenal w tym sezonie wiele razy bardziej blokował bramkarzy i bramki im uznawali.

0

Kloszard gol xD

14

Zaraz RM tv wymyśli ze stol w ktory uderzyl Valverde montowala jakas rodzina Negreiry xD

0

Konferencja przed meczem:
Dziennikarz: Kto zaczal bojke miedzy Tchou a Valverde?
Arbeloa: Ja. Biorę na siebie odpowiedzialność za ta bojke.
xD

3

@Popitek12 To wina Negreiry.

2

Wynik walki Tchouameni vs Valverde: Karny dla Realu w niedziele xD

4

,,Żaden zawodnik nie opuścił Ciutat Esportiva'' To oni się w Barcelonie bili? xD

30

1

@Czajka90 Tak, ale ta z Włoch.

6

2x Hernandez i VAR w klasyku 4-3 pod koniec poprzedniego sezonu:
1 polowa meczu
- Nie odgwizdany faul Valverde na Yamalu przed bramka Mbappe
- Zolta kartka zamiast czerwonej dla Tchuameniego za faul na Ferranie
- Odgwizdanie karnego za bezczelna symulke Mbappe. Sytuacje uratował jedynie spalony.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4-2 a powinna zakończyć się 4-1 i Real z czerwona kartka.
2 polowa meczu
- Brak karnego za rękę Tchuameniego przy strzale Ferrana
- Anulowany prawidłowo strzelony gol Fermina
Błędów było pewnie jeszcze więcej, ale nie chce mi sie meczu znowu oglądać żeby je wyłapać. Mecz kończy się 4-3 a z prawidłowym sędziowaniem byłby pogrom Realu.
La Liga wytacza znów swojego rycerza do sędziowania klasyku w decydującym momencie sezonu, wiec spodziewajcie się cyrku w w Niedziele.

0

Co to za komentator? xD

13

@kuz Nie widzial tez razem z kolegami z VAR faulu Valverde na Yamalu przed golem Mbappe i chciał dać karny za bezczelna symukke Mbappe, ale mu spalony przeszkodził xD

3

Gil Manzano danza kuduro on fire mega mix xD

1

@Fido66 Ja zawsze robie w piekarniku. 200 stopni gora/dol 90 min, później smaruje sosem bbq, opcja grill w piekarniku i dodatkowe 30 min pieczenia. Idealne mi zawsze tak wychodzą. Nie za długo chcesz je męczyć na tym grillu? xD

5

Real Madryt myśli ze Genitalia to włoskie linie lotnicze xD

1

Jedyna możliwość. Perez posmarował w tym sezonie za zły klub z Madrytu xD

0

Arsenal to mem. Dać się zdominować tym koślawym atakiem pozycyjnym Atleti xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?