MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Ja tam zawsze Nvidie bralem i procek Intela.
2
Psychiatryk madrycokow z X dumny z Papcia Pereza czyli stabilnie na oddziale xD
2
@Jakchcesz @KamQiX i Arbeloa trenerem na kolejny sezon.
4
Możesz odejść z Realu, ale cos z Realu zostanie w tobie do końca życia xD
1
@Filipem To stary wyjadacz Madryckiego psychiatryka. Nie warto wchodzić w jakakolwiek dyskusje z nim.
3
Perez myśli ze Niagara to córka Negreiry xD
0
Real nie może juz bardziej upaść w tym sezonie...
Perez: Arbeloa potrzymaj mi laskę xD
29
Tańcz Floro, tańcz. Ten bajzel który jest w Realu Ci się należy xD
0
@AmigoBlancos Negreira tez może być grany.
2
@Karol145 Miejscowosci pod Wawa nie są tańsze do zycia od stolicy.
6
Ruszył! Rashfooooord! Rashfooooord!
Pulsuje Spotify Camp Nou!
Ależ gol! ależ trafienie! jeden do zera!
0
@malicinho To był hit żenady komentatorów.
21
Nie to video wrzuciliście.
2
Arsenal w tym sezonie wiele razy bardziej blokował bramkarzy i bramki im uznawali.
0
Kloszard gol xD
14
Zaraz RM tv wymyśli ze stol w ktory uderzyl Valverde montowala jakas rodzina Negreiry xD
0
Konferencja przed meczem:
Dziennikarz: Kto zaczal bojke miedzy Tchou a Valverde?
Arbeloa: Ja. Biorę na siebie odpowiedzialność za ta bojke.
xD
3
@Popitek12 To wina Negreiry.
2
Wynik walki Tchouameni vs Valverde: Karny dla Realu w niedziele xD
4
,,Żaden zawodnik nie opuścił Ciutat Esportiva'' To oni się w Barcelonie bili? xD
30
1
@Czajka90 Tak, ale ta z Włoch.
6
2x Hernandez i VAR w klasyku 4-3 pod koniec poprzedniego sezonu:
1 polowa meczu
- Nie odgwizdany faul Valverde na Yamalu przed bramka Mbappe
- Zolta kartka zamiast czerwonej dla Tchuameniego za faul na Ferranie
- Odgwizdanie karnego za bezczelna symulke Mbappe. Sytuacje uratował jedynie spalony.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4-2 a powinna zakończyć się 4-1 i Real z czerwona kartka.
2 polowa meczu
- Brak karnego za rękę Tchuameniego przy strzale Ferrana
- Anulowany prawidłowo strzelony gol Fermina
Błędów było pewnie jeszcze więcej, ale nie chce mi sie meczu znowu oglądać żeby je wyłapać. Mecz kończy się 4-3 a z prawidłowym sędziowaniem byłby pogrom Realu.
La Liga wytacza znów swojego rycerza do sędziowania klasyku w decydującym momencie sezonu, wiec spodziewajcie się cyrku w w Niedziele.
0
Co to za komentator? xD
13
@kuz Nie widzial tez razem z kolegami z VAR faulu Valverde na Yamalu przed golem Mbappe i chciał dać karny za bezczelna symukke Mbappe, ale mu spalony przeszkodził xD
3
Gil Manzano danza kuduro on fire mega mix xD
1
@Fido66 Ja zawsze robie w piekarniku. 200 stopni gora/dol 90 min, później smaruje sosem bbq, opcja grill w piekarniku i dodatkowe 30 min pieczenia. Idealne mi zawsze tak wychodzą. Nie za długo chcesz je męczyć na tym grillu? xD
5
Real Madryt myśli ze Genitalia to włoskie linie lotnicze xD
1
Jedyna możliwość. Perez posmarował w tym sezonie za zły klub z Madrytu xD
0
Arsenal to mem. Dać się zdominować tym koślawym atakiem pozycyjnym Atleti xD