0

@Xxxbarca4ever Tam kazdy dyskutuje z sedziami i kartek za to nie dostaja.

2

@Xxxbarca4ever On chyba placze ze karnego nie dostal po tym padolino przed bramka Girony.

1

Widzę Rudiger pajac wraca do 1 składu xD

1

@norbi77 Ja kilka razy jak sie spytałem za co post mi spadł na 24h dostawałem bana. Raz na tydzień chyba nawet wyrwałem w sumie za nic xD

1

Ale kopanina w Krysztalowy Pałac vs United xD Niby najlepsza liga swiata, a wiekszosc meczy wlasnie tak wyglada...

3

@norbi77 Tu czasami spadaja dyskusje i znikaja posty bez zlamania regulaminu xD

1

@barcafan1789 Wjedzie Claudia Pina w pole karne i te wszystkie playstyle do bronienia pojda sie... xD

1

Odechciało mi się to oglądać...

1

Można wyjechać z Afryki, ale jakaś część Afryki zawsze pozostanie w serduchu xD

2

@JimMorrisonFCB Też mi wrzucał w odpowiedzi do komentarza to, ale coś po głowie mi chodzi jeszcze inna sytuacja. Albo mi głowa szwankuje xD

0

Szukam filmiku z sytuacji gdzie dwóch piłkarzy Realu wpada na siebie w polu karnym i dostają penalty za to. Było to chyba w LM.Jednym z nich wtedy był chyba Kroos, ale nie jestem pewien.

0

@ProMILs dzięki. Akurat podrzucam ziomkowi co kibicuje rządowym na Discord różne takie kwiatki bo słabo ogólnie u niego z pamięcią i on wałków żadnych nie pamięta xD

1

@ProMILs Szukałem ostatnio tego, ale coś nie mogę znaleźć. To chyba w LM było.

65


Ale ktos wykopal nagranie xD

1

Jest jakies zawieszenie za ten rasistowski atak glowa w noge Viniciusa przez bramkarza Elche? xD

1

@norbi77 Zawsze tak jest, ze jak rzadowi musza gonic wynik w koncowce to kazda taka z dupy sytuacja jest im gwizdana.

0

Moze to nowy sposob na przeprowadzenie akcji. Jeden wpada przypadkowo w bramkarza, nokautuje go, koledzy przeprowadzaja dalej akcje i cyk mamy gola na pustaka xD Cos czuje ze jakby Lewy wpadl tak w bramkarza jak meczennik w Pene to jeszcze zolta kartke by dostal xD

1

Doliczyli im 8 minut, a i tak maja pretensje ze koniec meczu xD

2

Troche smieszne ze pilkarze Realu oddychaja rekawami w 80 minucie z beniaminkiem w srodku sezonu xD

1

Faul od tyłu i jeszcze noge podnosił drugą i bez żółtej kartki xD

2

Ale Ci komentatorzy marudzą na Hiszpanie. Zaraz kryzys w repce oglosza xD

1

@Prorokk Trzeba być ładnie zmanipulowanym żeby bronic konfe tak jak Ty po tym co wygaduja i wypisują jej członkowie.

6

Idealnie do sytuacji w kadrze Hiszpanii pasuje mem:
Panie Areczku z Barcelony dla Pana są zastrzyki na ból i 90min w meczach.
Zwolnienia z kadry są dla piłkarzy rządowych xD

2

2x Hernandez z gwizdkiem, a Norwegia w białych strojach wiec maja na starcie przewagę xD

0

https://www.futbin.com/26/player/9599_70/sung-dong-paik
Dla zainteresowanych FC 26 konkretne evo piłkarza do dzisiaj startujacego srebrnego pucharu.

30

Mamy dobry okres w meczu, naciskamy na Holandię i stwarzamy sobie szanse w ataku, to gamonie race odpalają. Gratulacje braku mózgu. Powinni im dowalić takie kary żeby się odechciało pajacowania...

0

@alone49 Ale o czym Ty do mnie piszesz? Ja sobie bekę kręcę, a Ty się spinać cos zaczynasz xD

4

@maroon ,,Może i kradli, ale Peło też kradnie'' xD

2

@vivalaice21 A to że Ziobro i jego ziomki rozkradli hajs podatników nie jest realnym problemem. Równie dobrze można powiedzieć że te miliony z funduszu sprawiedliwości mogły zasilić służbę zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?