MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever Tam kazdy dyskutuje z sedziami i kartek za to nie dostaja.
2
@Xxxbarca4ever On chyba placze ze karnego nie dostal po tym padolino przed bramka Girony.
1
Widzę Rudiger pajac wraca do 1 składu xD
1
@norbi77 Ja kilka razy jak sie spytałem za co post mi spadł na 24h dostawałem bana. Raz na tydzień chyba nawet wyrwałem w sumie za nic xD
1
Ale kopanina w Krysztalowy Pałac vs United xD Niby najlepsza liga swiata, a wiekszosc meczy wlasnie tak wyglada...
3
@norbi77 Tu czasami spadaja dyskusje i znikaja posty bez zlamania regulaminu xD
1
@barcafan1789 Wjedzie Claudia Pina w pole karne i te wszystkie playstyle do bronienia pojda sie... xD
1
Odechciało mi się to oglądać...
1
Można wyjechać z Afryki, ale jakaś część Afryki zawsze pozostanie w serduchu xD
2
@JimMorrisonFCB Też mi wrzucał w odpowiedzi do komentarza to, ale coś po głowie mi chodzi jeszcze inna sytuacja. Albo mi głowa szwankuje xD
0
Szukam filmiku z sytuacji gdzie dwóch piłkarzy Realu wpada na siebie w polu karnym i dostają penalty za to. Było to chyba w LM.Jednym z nich wtedy był chyba Kroos, ale nie jestem pewien.
0
@ProMILs dzięki. Akurat podrzucam ziomkowi co kibicuje rządowym na Discord różne takie kwiatki bo słabo ogólnie u niego z pamięcią i on wałków żadnych nie pamięta xD
1
@ProMILs Szukałem ostatnio tego, ale coś nie mogę znaleźć. To chyba w LM było.
65
Ale ktos wykopal nagranie xD
1
Jest jakies zawieszenie za ten rasistowski atak glowa w noge Viniciusa przez bramkarza Elche? xD
1
@norbi77 Zawsze tak jest, ze jak rzadowi musza gonic wynik w koncowce to kazda taka z dupy sytuacja jest im gwizdana.
0
Moze to nowy sposob na przeprowadzenie akcji. Jeden wpada przypadkowo w bramkarza, nokautuje go, koledzy przeprowadzaja dalej akcje i cyk mamy gola na pustaka xD Cos czuje ze jakby Lewy wpadl tak w bramkarza jak meczennik w Pene to jeszcze zolta kartke by dostal xD
1
Doliczyli im 8 minut, a i tak maja pretensje ze koniec meczu xD
2
Troche smieszne ze pilkarze Realu oddychaja rekawami w 80 minucie z beniaminkiem w srodku sezonu xD
1
Faul od tyłu i jeszcze noge podnosił drugą i bez żółtej kartki xD
2
Ale Ci komentatorzy marudzą na Hiszpanie. Zaraz kryzys w repce oglosza xD
0
https://www.money.pl/gospodarka/globalna-awaria-cloudflare-sparalizowala-dzialanie-wielu-platform-internetowych-7223192382331392a.html
Jakas globalna awaria byla.
1
@Prorokk Trzeba być ładnie zmanipulowanym żeby bronic konfe tak jak Ty po tym co wygaduja i wypisują jej członkowie.
6
Idealnie do sytuacji w kadrze Hiszpanii pasuje mem:
Panie Areczku z Barcelony dla Pana są zastrzyki na ból i 90min w meczach.
Zwolnienia z kadry są dla piłkarzy rządowych xD
2
2x Hernandez z gwizdkiem, a Norwegia w białych strojach wiec maja na starcie przewagę xD
0
https://www.futbin.com/26/player/9599_70/sung-dong-paik
Dla zainteresowanych FC 26 konkretne evo piłkarza do dzisiaj startujacego srebrnego pucharu.
30
Mamy dobry okres w meczu, naciskamy na Holandię i stwarzamy sobie szanse w ataku, to gamonie race odpalają. Gratulacje braku mózgu. Powinni im dowalić takie kary żeby się odechciało pajacowania...
0
@alone49 Ale o czym Ty do mnie piszesz? Ja sobie bekę kręcę, a Ty się spinać cos zaczynasz xD
4
@maroon ,,Może i kradli, ale Peło też kradnie'' xD
2
@vivalaice21 A to że Ziobro i jego ziomki rozkradli hajs podatników nie jest realnym problemem. Równie dobrze można powiedzieć że te miliony z funduszu sprawiedliwości mogły zasilić służbę zdrowia.