31

Nawet na tym zdjęciu widać że bardziej nabuzowany od Łunina jest męczennik. Czerwona kartka dla bramkarza dana żeby nie było gadania. Fawelarz powinien czerwoną tu wyłapać.

0

Mam przeczucie że z Lewym, Raphinha i Inigo byśmy dzisiaj rozjechali znowu ten Real...

6

Oni nie dość że przegrywać nie potrafią, to wygrywać też nie potrafią z klasą...

0

Komentatorzy na ESPN nie wierzą że to karny...

0

@Tarnowitz Brak faulu na Cubarsim przy drugim golu to w ogóle nie krzywdząca decyzja xD

0

Soto Grado arbitrem meczu z Realem. Kto by się tego spodziewał xD

1

@gumaz Najgorsze jest to ze nawet wysilac sie nie musza, bo takie biadolenie na Tuska wystarcza dla ich elektoratu xD

5


Ma chlop zarzuty za kupno poegasusa, a znalazloby sie na niego sporo wiecej.
Jedyny jego ,,argument'' to: Ale Tusk xD
Obsrana konkretnie ma gosc zbroje xD

0

@Kinginiesta Pewnie nawet o tym nie rozmawiali.

1

@norbi77 Oj boli i to mocno. Yamala tez gnebic zaczynaja bo widza ze kolejny crack wyrasta xD

1

@Transu96 Na globalu juz chyba tylko masochisci graja xD

1

Ciekawe czy Tomasz Lipinski dalej placze o ta czerwona kartke dla gracza Olympiakos xD

4

Real w ogole nie trzyma za morde tej ligi, ale dziwnym trafem dopiero po skardze Realu pomysl tego meczu spada z rowerka xD

0

Ale to srodowisko Polskich dziennikarzy sportowych itd ma kompleks Barcelony. Mogliby w koszulkach Realu wystepowac. Po co udawac obiektywizm i bezstronnosc.

4

@mkord Ogolnie wiekszosc ludzi uzywa blednie ten cytat xD

1

Jak tam ten stronniczy komentator? Zyje jeszcze chlop? xD

13

Mbappe za takie cos non stop karne dostaje xD

0

@takisobiektos Mial juz Leao zolta kartke przed ta akcja?

2

@Tomek54321 No cudownie graja xD Mecza bule od poczatku sezonu. Jedynie Mbappe i Guler sa w dobrej formie.

2

Coś czuję że wesołe sędziowanie będzie w klasyku. Już w tym ostatnim 4-3 było od groma złych decyzji na korzyść Realu. Teraz gdy stoją przed widmem 5 porażki z rzędu z Barcą możemy liczyć na ,,widowisko'' sędziów i VAR.

1

Ten Orlowski to nawet od Krecidlo jest gorszy xD

1

@Gitarkafcb Przeciez tylko co wszedl to juz klocil sie i obrarzal pilkarza Getafe.

1

Meczennik ledwo co wszedl na boisko i juz spiny ma z przeciwnikiem xD
Ale on tylko w pilke chce grac xD

2

Pilkarze Realu non stop fauluja , a Getafe odziwo nie gra jakos agresywnie ale wedlug Orlowskiego Getafe gra obrzydliwie i przydalby sie gol Realu xD

2

@norbi77 No Orlowski wzzystko widzi tak jak jakis typowy odklejony kibic Realu.

4

Nie pokazali dobrej powtorki wejscia Valverde tylko wczesniejsza walke o pilke w polu karnym xD

22

Mbappe zdzielil w pysk obronce a komentatorzy ze to sytuacja stykowa i VAR powinien sprawdzic ewentualny karny dla Realu xD

7

Ludzie mogliby darowac sobie czepianie sie o byle bzdety Yamala i pisanie glupich komentarzy na jego temat lekko mowiac.

26

Przecież kurwa jakby tu biegł Mbappe to z marszu by karny był. Juz mam dosyć tej ligi...

4

Klasycznie z nami przewrotki, strzały życia, bramkarze spider mani, a z rządowymi zapominają jak się kopie piłkę i srają w zbroję xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?