MaziFCB
Dołączył/a: kwiecień 2014
Milanówek
12 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Nawet na tym zdjęciu widać że bardziej nabuzowany od Łunina jest męczennik. Czerwona kartka dla bramkarza dana żeby nie było gadania. Fawelarz powinien czerwoną tu wyłapać.
0
Mam przeczucie że z Lewym, Raphinha i Inigo byśmy dzisiaj rozjechali znowu ten Real...
6
Oni nie dość że przegrywać nie potrafią, to wygrywać też nie potrafią z klasą...
0
Komentatorzy na ESPN nie wierzą że to karny...
0
@Tarnowitz Brak faulu na Cubarsim przy drugim golu to w ogóle nie krzywdząca decyzja xD
0
Soto Grado arbitrem meczu z Realem. Kto by się tego spodziewał xD
1
@gumaz Najgorsze jest to ze nawet wysilac sie nie musza, bo takie biadolenie na Tuska wystarcza dla ich elektoratu xD
5
Ma chlop zarzuty za kupno poegasusa, a znalazloby sie na niego sporo wiecej.
Jedyny jego ,,argument'' to: Ale Tusk xD
Obsrana konkretnie ma gosc zbroje xD
0
@Kinginiesta Pewnie nawet o tym nie rozmawiali.
1
@norbi77 Oj boli i to mocno. Yamala tez gnebic zaczynaja bo widza ze kolejny crack wyrasta xD
1
@Transu96 Na globalu juz chyba tylko masochisci graja xD
1
Ciekawe czy Tomasz Lipinski dalej placze o ta czerwona kartke dla gracza Olympiakos xD
4
Real w ogole nie trzyma za morde tej ligi, ale dziwnym trafem dopiero po skardze Realu pomysl tego meczu spada z rowerka xD
0
Ale to srodowisko Polskich dziennikarzy sportowych itd ma kompleks Barcelony. Mogliby w koszulkach Realu wystepowac. Po co udawac obiektywizm i bezstronnosc.
4
@mkord Ogolnie wiekszosc ludzi uzywa blednie ten cytat xD
1
Jak tam ten stronniczy komentator? Zyje jeszcze chlop? xD
13
Mbappe za takie cos non stop karne dostaje xD
0
@takisobiektos Mial juz Leao zolta kartke przed ta akcja?
2
@Tomek54321 No cudownie graja xD Mecza bule od poczatku sezonu. Jedynie Mbappe i Guler sa w dobrej formie.
2
Coś czuję że wesołe sędziowanie będzie w klasyku. Już w tym ostatnim 4-3 było od groma złych decyzji na korzyść Realu. Teraz gdy stoją przed widmem 5 porażki z rzędu z Barcą możemy liczyć na ,,widowisko'' sędziów i VAR.
1
Ten Orlowski to nawet od Krecidlo jest gorszy xD
1
@Gitarkafcb Przeciez tylko co wszedl to juz klocil sie i obrarzal pilkarza Getafe.
1
Meczennik ledwo co wszedl na boisko i juz spiny ma z przeciwnikiem xD
Ale on tylko w pilke chce grac xD
2
Pilkarze Realu non stop fauluja , a Getafe odziwo nie gra jakos agresywnie ale wedlug Orlowskiego Getafe gra obrzydliwie i przydalby sie gol Realu xD
2
@norbi77 No Orlowski wzzystko widzi tak jak jakis typowy odklejony kibic Realu.
4
Nie pokazali dobrej powtorki wejscia Valverde tylko wczesniejsza walke o pilke w polu karnym xD
22
Mbappe zdzielil w pysk obronce a komentatorzy ze to sytuacja stykowa i VAR powinien sprawdzic ewentualny karny dla Realu xD
7
Ludzie mogliby darowac sobie czepianie sie o byle bzdety Yamala i pisanie glupich komentarzy na jego temat lekko mowiac.
26
Przecież kurwa jakby tu biegł Mbappe to z marszu by karny był. Juz mam dosyć tej ligi...
4
Klasycznie z nami przewrotki, strzały życia, bramkarze spider mani, a z rządowymi zapominają jak się kopie piłkę i srają w zbroję xD