Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG Mi taka pogoda odpowiada, luźny dresik, bluza Givenchy, dobrze skrojona przejściowa kurtka i jest sztywniutko
4
@VegetaPolska My tu tolerancyjni, ale no od mojego penisa trzymaj się z daleka
0
@MesQueUnClub96 Gdyby Lewandowski strzelił tyle co Haaland to miałaby więcej
2
@MesQueUnClub96 Wkraczasz tak jak Natalia Janoszek do Hollywood
2
@MesQueUnClub96 Haaland debiut w nowej lidze i pobite rekordy w wieku 22 lat
0
@MesQueUnClub_87 Jeszcze grzybica, same pociagajace rzeczy
2
@skakun95 No stary, a co jest ciekawe w obojczykach? Laski na ich punkcie mają jobla czasem, fetysz jak fetysz, o to w tym chodzi, niektórych kręci jak ktoś na nich sika
7
@MesQueUnClub_87 Tarantino, by Ci wytłumaczył
4
No niestety
https://wykop.pl/cdn/c3201142/7276fcba6dea75c62711c545bc22edc9961eaba86f7a057e393d23d141cdf5a9,w800.jpg
A tak nawiasem mówiąc macie zdjęcie stóp Antonelli?
2
@adambądkowski93 To było piękne
2
@Ojciec5tkidzieci Coś jak Drogba z Bayernem, ale tam Chelsea była gwałcona niemiłosiernie
1
@FCBMati10 Najbardziej mnie rozbawiło, że ktoś uwierzył, że jakiś milioner zapłacił milion za kolację z jakąś Polką xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Haha, nie mogę
https://www.dailymail.co.uk/news/article-4973276/Russian-dies-hanging-window-moving-car.html
1
@Kidd Chce, obejrzałem kilka meczów z naciskiem na patrzenie tylko na niego i gość jak na moje oko świetnie, by się sprawdził w układance Artety, po prostu w West Hamie nie ma specjalnie z kim grać i klepać
2
@Deviler Palić wroty, Rice dla armatek jest, dla zarządu Bayernu figa z makiem. Nie po to Xhaka odchodzi żeby teraz sobie do Bayernu poszedł xD
1
@Emhyr To prawda, ja będę celował w 3.5+ sety, trawa dla mnie najtrudniejsza mimo wszystko do obstawiania
0
@Emhyr Jeszcze lepiej będzie się obstawialo mecze
0
I kto u Panów z RG? Alcaraz wytrzyma? Może Djokovic ostatni zryw na ziemi?
0
@Uukasz_93 Presją taka, że o ja Cię pie... A wiadomo jak Borussia gra pod presją xD Moim zdaniem gdyby nie czerwo Augsburga już tam, by umoczyli
0
@klopx Jeszcze tylko Laporta wyjdzie, powie że robili wszystko co możliwe żeby sprowadzić Messiego i lecimy z cs'em
0
@Tasde Coś w tym jest
0
@Rewolucja123 Jak ktoś mnie obraża to reaguje szybko i celnie
0
@Kidd Czuje jakieś 3:1 Brighton
1
Mam nadzieję, że obrazy już w domach zmieniliście z Jezusem
https://i1.sndcdn.com/avatars-Ali5GZ3SgVoYsM60-bWQfzg-t500x500.jpg
2
@DaPidejpi Haha, a pisałem od początku, że to kasztan niesamowity będzie, dzięki Bogu Edu wysłuchał moich próśb i ściągnął Trossarda xD
4
@Bartula Nie oczekuj czegoś więcej po gościu, który zrobił sobie zdjęcie na tle obrazu bandery
1
@Barca1922 Pielęgniarka zarabia 3500, a dziewczyny na OF, czy kręcąc tyłkiem przed kamerką, czy Instagramie 35 tys, a niektóre pewnie więcej, świat nigdy nie będzie sprawiedliwy :)
0
@Barca1922 Dlaczego? Jest Anglikiem, najlepszym zawodnikiem na prawym skrzydle chyba obecnie, w dodatku młody wiek, w lidze 14 goli 11 asyst to i zarobki adekwatne do poziomu jaki prezentuje, gdyby nie to nie dostałby takich pieniędzy, są gorsze przypadki.
Sanchez w United dostał z 350 tyś funtów tygodniowo, a pamiętamy co on tam grał xDD
0
Arsenal przedłużył kontrakt z Bukayo Saka o 4 lata, z tego co piszą będzie zarabiał tygodniowo 195 tyś funtów, a 300 z bonusami, niby sporo, ale obecnie taki skrzydłowy to skarb w takim wieku :D
Najpierw Ramsdale, teraz Saka, wcześniej Martinelli, trzeba jeszcze czekać aż Salibe ogłoszą z nowym kontraktem i spokój