0

@Rl9k1nG Mi taka pogoda odpowiada, luźny dresik, bluza Givenchy, dobrze skrojona przejściowa kurtka i jest sztywniutko

4

@VegetaPolska My tu tolerancyjni, ale no od mojego penisa trzymaj się z daleka

0

@MesQueUnClub96 Gdyby Lewandowski strzelił tyle co Haaland to miałaby więcej

2

@MesQueUnClub96 Wkraczasz tak jak Natalia Janoszek do Hollywood

2

@MesQueUnClub96 Haaland debiut w nowej lidze i pobite rekordy w wieku 22 lat

0

@MesQueUnClub_87 Jeszcze grzybica, same pociagajace rzeczy

2

@skakun95 No stary, a co jest ciekawe w obojczykach? Laski na ich punkcie mają jobla czasem, fetysz jak fetysz, o to w tym chodzi, niektórych kręci jak ktoś na nich sika

7

@MesQueUnClub_87 Tarantino, by Ci wytłumaczył

4

2

@adambądkowski93 To było piękne


2

@Ojciec5tkidzieci Coś jak Drogba z Bayernem, ale tam Chelsea była gwałcona niemiłosiernie

1

@FCBMati10 Najbardziej mnie rozbawiło, że ktoś uwierzył, że jakiś milioner zapłacił milion za kolację z jakąś Polką xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd Chce, obejrzałem kilka meczów z naciskiem na patrzenie tylko na niego i gość jak na moje oko świetnie, by się sprawdził w układance Artety, po prostu w West Hamie nie ma specjalnie z kim grać i klepać

2

@Deviler Palić wroty, Rice dla armatek jest, dla zarządu Bayernu figa z makiem. Nie po to Xhaka odchodzi żeby teraz sobie do Bayernu poszedł xD

1

@Emhyr To prawda, ja będę celował w 3.5+ sety, trawa dla mnie najtrudniejsza mimo wszystko do obstawiania

0

@Emhyr Jeszcze lepiej będzie się obstawialo mecze

0

I kto u Panów z RG? Alcaraz wytrzyma? Może Djokovic ostatni zryw na ziemi?

0

@Uukasz_93 Presją taka, że o ja Cię pie... A wiadomo jak Borussia gra pod presją xD Moim zdaniem gdyby nie czerwo Augsburga już tam, by umoczyli

0

@klopx Jeszcze tylko Laporta wyjdzie, powie że robili wszystko co możliwe żeby sprowadzić Messiego i lecimy z cs'em

0

@Tasde Coś w tym jest

0

@Rewolucja123 Jak ktoś mnie obraża to reaguje szybko i celnie

0

@Kidd Czuje jakieś 3:1 Brighton

1

Mam nadzieję, że obrazy już w domach zmieniliście z Jezusem

https://i1.sndcdn.com/avatars-Ali5GZ3SgVoYsM60-bWQfzg-t500x500.jpg

2

@DaPidejpi Haha, a pisałem od początku, że to kasztan niesamowity będzie, dzięki Bogu Edu wysłuchał moich próśb i ściągnął Trossarda xD

4

@Bartula Nie oczekuj czegoś więcej po gościu, który zrobił sobie zdjęcie na tle obrazu bandery

1

@Barca1922 Pielęgniarka zarabia 3500, a dziewczyny na OF, czy kręcąc tyłkiem przed kamerką, czy Instagramie 35 tys, a niektóre pewnie więcej, świat nigdy nie będzie sprawiedliwy :)

0

@Barca1922 Dlaczego? Jest Anglikiem, najlepszym zawodnikiem na prawym skrzydle chyba obecnie, w dodatku młody wiek, w lidze 14 goli 11 asyst to i zarobki adekwatne do poziomu jaki prezentuje, gdyby nie to nie dostałby takich pieniędzy, są gorsze przypadki.
Sanchez w United dostał z 350 tyś funtów tygodniowo, a pamiętamy co on tam grał xDD

0

Arsenal przedłużył kontrakt z Bukayo Saka o 4 lata, z tego co piszą będzie zarabiał tygodniowo 195 tyś funtów, a 300 z bonusami, niby sporo, ale obecnie taki skrzydłowy to skarb w takim wieku :D

Najpierw Ramsdale, teraz Saka, wcześniej Martinelli, trzeba jeszcze czekać aż Salibe ogłoszą z nowym kontraktem i spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?