0

@MesQueUnClub96 od 12/13 wygrywa tylko Bayern, daj sobie spokój małolat, oni na koniec sezonu to już wywalone mają, bo tytuł wcześniej zapewniony

1

A temu Dybali co znowu? Raz jest na ławce, ale nie wchodzi w ogóle, raz nie ma go w kadrze, tragedia

1

@KRISU77 Roma mogłaby wygrać, a tak Milan w LM, eh

1

@Katalończyk 99 Zobaczymy jaki stosunek teraz młode Juleczki będą miały do Robercika :D

4

O cholera Pasut, co po tej walce ma zmieloną twarz xDD Chyba trochę odcinków nie będzie z kamerką na mieście

2

@Rust_Cohle Ja wiem, że zamazana twarz, ale jak mogłeś nie rozpoznać swojej kuzynki

2

@JimMorrisonFCB Podobno to same kłamstwa, ojciec był dla niej dobry i głaskał ja po główce pozwalając na wiele, sam ja nauczył strzelać, starsze rodzeństwo było przeciwko takiemu traktowaniu jej w sposób pobłażliwy. Po latach w więzieniu chciała wyjść na wolność wymyślając historyjkę, że ojciec nad nią się znęcał, ale prawdy nigdy się nie dowiemy. Miała niby w dzieciństwie upadek na rowerze i uszkodzona czaszkę, może to dlatego jej się odkleiło

2

Może historyjka związana z poniedziałkiem?



Do napisania piosenki zainspirowała Geldofa historia 16-letniej wówczas (w 1979) Brendy Ann Spencer, która pewnego poniedziałku postanowiła postrzelać do ludzi znajdujących się na placu zabaw. Zamordowała dwie osoby dorosłe, raniła ośmioro dzieci. Jak później wyjaśniła, strzelała dla zabawy, aby ożywić nudny dzień, ponieważ nie znosi poniedziałków. Takie zimne stwierdzenie morderczyni zszokowało artystę. Piosenka stała się przebojem międzynarodowym, ale w samych Stanach wzbudzała kontrowersje. Z uwagi na ból poszkodowanych i ich rodzin nie puszczano jej w stacjach radiowych w San Diego.

51

@kuz Stary, ale Ty grasz w domach seniora..

1

@ranger3120 Ona sama ma miliony xD Ta Kendall to chociaż ładna

1

@Transu96 Bez ręki nie wierzę

1

Dla mnie to jest biały
https://streamable.com/5zj3rb

0

@MesQueUnClub_87 Mi tam podbijali i napisali kiedy mam, dla własnego dobra, bo w głowie bym nie zapamiętal

0

@bartekvisca No tak xD

0

0

@tristan87 200 minut w sezonie, dwie bramki i zawijka z powrotem na zaplecze Bundes

3

@Przemek2323 Lacazette cienias w Arsenalu, który nic nie dawał drużynie nastrzelał 2 gole mniej od Mbappe w lidze xD

2

@Kidd Brakuje żeby Chelsea 150 mln za Osimhena rzuciła, czy inne United, Zieliński pójdzie też gdzieś i będzie katastrofa

8

@Kidd Rafa Benitez xDDD Będzie uczył Kvaradone jak ma dryblowac? Co fajne szybko się skończyło, pora o walkę o 4/5 miejsce

0

@JordiAlbion Mi na jego miejscu, by psycha siadła, tak samo Pique się cieszył jak na niego całe Bernabeu gwizdało xD

13

@KrychaFCB Mógłby być skromniejszy, ale powiedział prawdę

0

@Esteban_ Hahaha, dwubiegunowość się włączyła

18

@mateusz1989VeB Jeszcze tylko post na Twitterze/insta, że wrócą silniejsi i pora na plażę mojito pić

2

@Kidd Za dobry na jedno imię; Jay-Jay Okocha

0

Jak Ronaldo jechali na każdym stadionie to było ok, wyobraźcie sobie gdyby był czarnoskóry xD

9

Grealish ewidentnie na kacu

1

@wojopancer Typowy sztywny jaszczomb, po jedkerze jechał, a potem zrobił to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?