1

Jakby dzisiaj do czarnych walili takie teksty jak kiedyś w filmie "wykiwać klawisza", to by każdego kto siedział przy filmie do więzienia wsadzili xD

10

Piękny Norweg


1

Borussia znowu 11 na 10 sfrajerzy, co to za klub xDD

8

@MarioVeB! kto się śmiał?

1

Philips dziś 1/4 wszystkich minut zagra xD

0

Chelsea top xD

0

@Emhyr Juz za 2 lata w Legii

1

@PatrykBarca Co z tego, że ma dużo większą historię skoro ich gry przez 4/5 sezonu co roku nie da się oglądać + gęba Pickforda to wystarczający powód żeby im życzyć spadku

0

@Rust_Cohle Albo po prostu x1 xD

0

Niestety West Ham 2:1 wygrywa i Everton blisko utrzymania w lidze, chyba ze Leicester cudo dokona

0

@Bagsik88 Nie byli, bo szli o wszystko w lidze

0

@Herato A to ciekawe, ale i tak się pewnie nie zgodzą na taki ruch

2

@Kamilos84 Trzeba naprawdę być prze koneserem piłki żeby polską piłkę śledzić xD

0

Trener Leeds od tego machania rękę straci, haha

0

@Herato Skąd Ty takie cuda wytrzasnąłeś?

1

@Bagsik88 Jak awansują z grupy w LM to na LM i lidze, a jak odpadną w grupie to znowu tylko liga

3

@HighestInTheRoom Akurat o włoskiej to nie był bait, zaraz napisze, że to tylko fart w tym sezonie, a sam podaje przykład jednego sezonu xD

1

@Kapiczek Sorry, zapomniałem że stadion wam się sypie

1

@MesQueUnClub96 Przypomnisz mi co pisałeś o włoskiej lidze w porównaniu do niemieckiej i ile zespołów masz w finale europejskich rozgrywek?

1

@Emhyr Taka grupa: PSG Real Arsenal i ktoś tam xD

0

@Pawlak1992 Arsenal nie będzie w trzecim?

0

@Rust_Cohle Jakoś nie widzę Arsenalu wygrywającego na Camp Nou i nie wiadomo jaki początek sezonu będą miały oba kluby, jak wróci Messi, przyjdzie Gundo, to Barca może namieszać

1

@Emhyr Dwa koszmary w jednej grupie, oszalałeś? Chce chociaż w fazie pucharowej Arsenal zobaczyć xD

1

@Pawlak1992 Z Lewym myślę, że mistrzostwo, by zgarnęli, ale w LM wielkiej różnicy, by nie było

0

Kurde Leeds straciło, gnoić ich żeby Everton spadł
Jeszcze w ostatniej kolejce Leeds ma Tottenham u siebie, a Everton Bournemouth, słabo

5

@Kapitan hawk Sociedad w LM razem w grupie z Arsenalem, co Ty na to?

0

@Emhyr Tego pierwszego co okiwał to nie powinien więcej zawodowo grać w piłkę xD

3

@Rewolucja123 Biedny samochód xD

1

@MesQueUnClub96 Union jeszcze skończy na 5 miejscu i komplecik

1

@barcelonaLM W podstawówce to ja lubiłem PSG xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?