Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby dzisiaj do czarnych walili takie teksty jak kiedyś w filmie "wykiwać klawisza", to by każdego kto siedział przy filmie do więzienia wsadzili xD
10
Piękny Norweg
1
Borussia znowu 11 na 10 sfrajerzy, co to za klub xDD
8
@MarioVeB! kto się śmiał?
1
Philips dziś 1/4 wszystkich minut zagra xD
0
Chelsea top xD
0
@Emhyr Juz za 2 lata w Legii
1
@PatrykBarca Co z tego, że ma dużo większą historię skoro ich gry przez 4/5 sezonu co roku nie da się oglądać + gęba Pickforda to wystarczający powód żeby im życzyć spadku
0
@Rust_Cohle Albo po prostu x1 xD
0
Niestety West Ham 2:1 wygrywa i Everton blisko utrzymania w lidze, chyba ze Leicester cudo dokona
0
@Bagsik88 Nie byli, bo szli o wszystko w lidze
0
@Herato A to ciekawe, ale i tak się pewnie nie zgodzą na taki ruch
2
@Kamilos84 Trzeba naprawdę być prze koneserem piłki żeby polską piłkę śledzić xD
0
Trener Leeds od tego machania rękę straci, haha
0
@Herato Skąd Ty takie cuda wytrzasnąłeś?
1
@Bagsik88 Jak awansują z grupy w LM to na LM i lidze, a jak odpadną w grupie to znowu tylko liga
3
@HighestInTheRoom Akurat o włoskiej to nie był bait, zaraz napisze, że to tylko fart w tym sezonie, a sam podaje przykład jednego sezonu xD
1
@Kapiczek Sorry, zapomniałem że stadion wam się sypie
1
@MesQueUnClub96 Przypomnisz mi co pisałeś o włoskiej lidze w porównaniu do niemieckiej i ile zespołów masz w finale europejskich rozgrywek?
1
@Emhyr Taka grupa: PSG Real Arsenal i ktoś tam xD
0
@Pawlak1992 Arsenal nie będzie w trzecim?
0
@Rust_Cohle Jakoś nie widzę Arsenalu wygrywającego na Camp Nou i nie wiadomo jaki początek sezonu będą miały oba kluby, jak wróci Messi, przyjdzie Gundo, to Barca może namieszać
1
@Emhyr Dwa koszmary w jednej grupie, oszalałeś? Chce chociaż w fazie pucharowej Arsenal zobaczyć xD
1
@Pawlak1992 Z Lewym myślę, że mistrzostwo, by zgarnęli, ale w LM wielkiej różnicy, by nie było
0
Kurde Leeds straciło, gnoić ich żeby Everton spadł
Jeszcze w ostatniej kolejce Leeds ma Tottenham u siebie, a Everton Bournemouth, słabo
5
@Kapitan hawk Sociedad w LM razem w grupie z Arsenalem, co Ty na to?
0
@Emhyr Tego pierwszego co okiwał to nie powinien więcej zawodowo grać w piłkę xD
3
@Rewolucja123 Biedny samochód xD
1
@MesQueUnClub96 Union jeszcze skończy na 5 miejscu i komplecik
1
@barcelonaLM W podstawówce to ja lubiłem PSG xD