Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deathwing112 To ironia, bo zawsze tak ludzie go tłumaczyli i on sam w to uwierzył xD
3
@Gaz Gdyby tylko jakiś trener dał mu prawdziwa szansę..
4
@Benz Przejął Juventus w trudnym momencie, gdyby nie odjęte punkty spokojnie, by zrobił wicemistrzostwo, tam trener aktualnie dużo nie da i nie ma też dużego wyboru na rynku obecnie
1
#72 nutka na dzisiaj
W.E.N.A. - Dalekie Zbliżenia
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13137271
@Kessie
0
@Medium
#72 nutka na dzisiaj
W.E.N.A. - Dalekie Zbliżenia
1
@4drian0 Trzeba Disney i HBO nadrobić
0
@wasacz Zachęcam do kibicowania Arsenalowi i odwiedzenia Emirates
5
No i niestety kolejne 2 dni będzie pisane o męczenniku :/
0
@Striker Ja bym miał Tobą
8
Dobra kolego chyba szachownice musze rozstawić 30 letnią
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348636743_2236074583249948_5450760977628120088_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=M-5yGVQ99cQAX_49CvK&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBH8iNdT3g_AowglTHtpV3PPp8Je--1_9mnwv-xLF_Kdw&oe=6472B332
0
@Kozinho. Dasha to już przeszłość
0
@Albatros Żeby Kret się pytał
4
@BorzyKrzys Chłop się dobrze bawi, kiwa leszczy na boisku, a ludzie coś pierdzielą xD
1
Dzisiaj odbyła się rozprawa "rapera" Szpaku, który szklaną butelką pobił jakiegoś gościa, bo jego koledze podpalilił auto, jedna z kobiet, która zeznawała w sprawie zemdlała, bo puścili fragment kawałka tego dukacza
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2023/05/zemdlala-na-sali-rozpraw-1024x635.jpg
4
@Emhyr Natalke Portman przynoszącą piwo w bieliźnie
4
@Kapitan hawk A pewnie jak poszedł do Realu to plułeś na niego :D
0
@kamil9040 Podatki nowe wprowadzą, chociaż tam już nie wiem, czy na coś jeszcze mogą xD
9
@joloskyy Ale widzisz, że odpowiedział Ci @MesQueUnClub96 i w sumie się cieszysz
3
@Deviler Jezus cierpiał na bielactwo jak Michael Jackson
2
@MesQueUnClub96 Przecież Ty się przyznałeś do oglądania dlaczego ja i trudnych spraw, a komuś wytykasz śledzenie czegoś xD
2
@Encore Ciekawa analiza sportowa, zastanowie się nad tym
4
@Rust_Cohle U Bruna siedzą wykreowane sytuację z Crystal Palace u siebie xD
0
Cieszysz się, że spękana rurę od turbo wymienisz, ale zamiast wysłać 10x10 cm jak mają w ogłoszeniu to wysłali 6x6, eh wiatr w oczy i ...
0
@Danny Gaucho To tylko świadczy o poziomie tej ligi, nie umniejszam nic Podolskiemu, ale no kurde facet nie dojeżdżał już na mecze w Japonii i Turcji
0
@Pogba Kibice Napoli nie narzekają
0
@Piorun Newcastle to nie idioci z Chelsea, Barcelona musi innych frajerów znaleźć xD
1
@DaPidejpi Jedyny, który rzeczywiście był biedny w tym rapie i coś osiągnął to Peja, reszta to bananowce jak Sokół itp, albo się na biedaków kreowali, bo to było w modzie nawijać o braku kasy
0
@TheNekro94 Wpisz sobie o.s.t.r. Rawicz i cały przesłuchaj, bo tam 7 części jest
0
@TheNekro94 O.S.T.R. nie lepszy był, pamiętam jak był program gdzie mówił, że nie stać go na nowe jeansy za 200 zł i buty kilkanaście lat temu xDD To dokładnie było u Rawicza. Chłop jednym z pierwszych milionerów w pl rapie, a takie farmazony pieprzył
0
@BorzyKrzys Nagrywanie z tiktokerem, wypuszczanie lodów, pajacowanie z udawaniem jakiegoś uwstecznionego licealisty, wszystko się sprowadza do tego, że Quebonafide chce nam ogłosić wspólną kąpiel z Rafalala