1

@Deathwing112 To ironia, bo zawsze tak ludzie go tłumaczyli i on sam w to uwierzył xD

3

@Gaz Gdyby tylko jakiś trener dał mu prawdziwa szansę..

4

@Benz Przejął Juventus w trudnym momencie, gdyby nie odjęte punkty spokojnie, by zrobił wicemistrzostwo, tam trener aktualnie dużo nie da i nie ma też dużego wyboru na rynku obecnie

1

#72 nutka na dzisiaj
W.E.N.A. - Dalekie Zbliżenia



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13137271
@Kessie

0

@Medium
#72 nutka na dzisiaj
W.E.N.A. - Dalekie Zbliżenia


1

@4drian0 Trzeba Disney i HBO nadrobić

0

@wasacz Zachęcam do kibicowania Arsenalowi i odwiedzenia Emirates

5

No i niestety kolejne 2 dni będzie pisane o męczenniku :/

0

@Striker Ja bym miał Tobą

0

@Kozinho. Dasha to już przeszłość

0

@Albatros Żeby Kret się pytał

4

@BorzyKrzys Chłop się dobrze bawi, kiwa leszczy na boisku, a ludzie coś pierdzielą xD

1

Dzisiaj odbyła się rozprawa "rapera" Szpaku, który szklaną butelką pobił jakiegoś gościa, bo jego koledze podpalilił auto, jedna z kobiet, która zeznawała w sprawie zemdlała, bo puścili fragment kawałka tego dukacza

https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2023/05/zemdlala-na-sali-rozpraw-1024x635.jpg

4

@Emhyr Natalke Portman przynoszącą piwo w bieliźnie

4

@Kapitan hawk A pewnie jak poszedł do Realu to plułeś na niego :D

0

@kamil9040 Podatki nowe wprowadzą, chociaż tam już nie wiem, czy na coś jeszcze mogą xD

9

@joloskyy Ale widzisz, że odpowiedział Ci @MesQueUnClub96 i w sumie się cieszysz

3

@Deviler Jezus cierpiał na bielactwo jak Michael Jackson

2

@MesQueUnClub96 Przecież Ty się przyznałeś do oglądania dlaczego ja i trudnych spraw, a komuś wytykasz śledzenie czegoś xD

2

@Encore Ciekawa analiza sportowa, zastanowie się nad tym

4

@Rust_Cohle U Bruna siedzą wykreowane sytuację z Crystal Palace u siebie xD

0

Cieszysz się, że spękana rurę od turbo wymienisz, ale zamiast wysłać 10x10 cm jak mają w ogłoszeniu to wysłali 6x6, eh wiatr w oczy i ...

0

@Danny Gaucho To tylko świadczy o poziomie tej ligi, nie umniejszam nic Podolskiemu, ale no kurde facet nie dojeżdżał już na mecze w Japonii i Turcji

0

@Pogba Kibice Napoli nie narzekają

0

@Piorun Newcastle to nie idioci z Chelsea, Barcelona musi innych frajerów znaleźć xD

1

@DaPidejpi Jedyny, który rzeczywiście był biedny w tym rapie i coś osiągnął to Peja, reszta to bananowce jak Sokół itp, albo się na biedaków kreowali, bo to było w modzie nawijać o braku kasy

0

@TheNekro94 Wpisz sobie o.s.t.r. Rawicz i cały przesłuchaj, bo tam 7 części jest

0

@TheNekro94 O.S.T.R. nie lepszy był, pamiętam jak był program gdzie mówił, że nie stać go na nowe jeansy za 200 zł i buty kilkanaście lat temu xDD To dokładnie było u Rawicza. Chłop jednym z pierwszych milionerów w pl rapie, a takie farmazony pieprzył

0

@BorzyKrzys Nagrywanie z tiktokerem, wypuszczanie lodów, pajacowanie z udawaniem jakiegoś uwstecznionego licealisty, wszystko się sprowadza do tego, że Quebonafide chce nam ogłosić wspólną kąpiel z Rafalala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?