Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Xavi nie musi, bo jego drużyna gra ofensywnie jak City
6
@bartoszplucinski Oni tak czesto niestety funkcjonują, wywiady po meczu potrafią kilka dni później wrzucić z trenerem, czy zawodnikiem. Na szczęście aktywni użytkownicy w komentarzach często wszystko wrzucają, co trzeba na temat klubu
2
@ChampionLW O czym Ty mówisz
https://www.transfermarkt.pl/slawomir-peszko/profil/spieler/16956
7
To niezła Wieczysta z alkusem, polskie PSG w lidze 3 xD
3
@P33ck Witamy
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vz4KxD2TlVDyJwT912LsON55WIcXQ4q3.jpg
2
@Firestone Teraz Augsburg i w ostatniej kolejce Mainz u siebie, jak nie teraz to nigdy xD
3
O 17:30 zapraszamy na kolejną kompromitację Borussi :)
3
#69 nutka na dziś
Brunette - Bac Kapuyt Achqerd
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13130774
@Kessie
0
@Medium
#69 nutka na dziś
Brunette - Bac Kapuyt Achqerd
2
I co Ferrari poskładał Blonskiego?
3
@partymaker 35 zł
2
@Gibbon_FCB Klasyk xDD
1
@konrad1661 35 zł ksieciunio
1
Farciarskie ... Z Evertonu w 99 na remis, oby Leeds wygrało i ich wyprzedzili
4
@Kidd A koguty cóż, nowy kontrakt Kane'a na 20 mln
2
Łączniki stabilizatora, amortyzator nowy z poduszkami, łożyskami, sprężyna wymienione, a to się okazuje, że zawias w drzwiach ma luz i wali, tylko benzyna podlać i spalić xD
1
@fcbarcafan19 Podgrzewałem, psikałem, udarem jechałem i dalej trzymała, po ponad 1h się poddała, a włożyć te pier... amortyzator to też wyższa szkoła jazdy
20
@Gracek10 Młody musztardę będzie rok jadł na obiad
19
@Sulimo Sprężyna nowa jest, amortyzator nowy jest, to pora 3h ku*wować, że śruby nie idzie ruszyć
10
@mrboom Nie ma, bo ma wyje... przez starego
5
@MesQueUnClub96 Chyba Cię usunę z ignorowanych
2
@BulaKG To ja mam do 10 lat młodszych, idę w dobrą stronę
5
@marcin62 Dzieciok lęku wysokości to mieć nie będzie
1
@Lola120 A ile mierzysz, robaczku?
4
@Luciano99 Tylko @Lola120
0
Okej co gracie na fame u buka?
7
@bartas97 Jak zagra w Gothica, albo D2 to kupie jego koszulkę, o albo w metka xDD
1
@Rust_Cohle Cały siedzę oblany potamy i się trzęsę jak przy ataku paniki
0
@Rust_Cohle Chyba nigdy źle o Nunezie nie pisałem, ale możesz mnie z błędu wyprowadzić xD
0
@Rust_Cohle Właśnie potrzebuje mechanika dobrego