2

@Emhyr Xavi nie musi, bo jego drużyna gra ofensywnie jak City

6

@bartoszplucinski Oni tak czesto niestety funkcjonują, wywiady po meczu potrafią kilka dni później wrzucić z trenerem, czy zawodnikiem. Na szczęście aktywni użytkownicy w komentarzach często wszystko wrzucają, co trzeba na temat klubu

7

To niezła Wieczysta z alkusem, polskie PSG w lidze 3 xD


2

@Firestone Teraz Augsburg i w ostatniej kolejce Mainz u siebie, jak nie teraz to nigdy xD

3

O 17:30 zapraszamy na kolejną kompromitację Borussi :)

3

#69 nutka na dziś
Brunette - Bac Kapuyt Achqerd



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13130774
@Kessie

0

@Medium
#69 nutka na dziś
Brunette - Bac Kapuyt Achqerd



2

I co Ferrari poskładał Blonskiego?

3

@partymaker 35 zł

2

@Gibbon_FCB Klasyk xDD

1

@konrad1661 35 zł ksieciunio

1

Farciarskie ... Z Evertonu w 99 na remis, oby Leeds wygrało i ich wyprzedzili

4

@Kidd A koguty cóż, nowy kontrakt Kane'a na 20 mln

2

Łączniki stabilizatora, amortyzator nowy z poduszkami, łożyskami, sprężyna wymienione, a to się okazuje, że zawias w drzwiach ma luz i wali, tylko benzyna podlać i spalić xD

1

@fcbarcafan19 Podgrzewałem, psikałem, udarem jechałem i dalej trzymała, po ponad 1h się poddała, a włożyć te pier... amortyzator to też wyższa szkoła jazdy

20

@Gracek10 Młody musztardę będzie rok jadł na obiad

19

@Sulimo Sprężyna nowa jest, amortyzator nowy jest, to pora 3h ku*wować, że śruby nie idzie ruszyć

10

@mrboom Nie ma, bo ma wyje... przez starego

5

@MesQueUnClub96 Chyba Cię usunę z ignorowanych

2

@BulaKG To ja mam do 10 lat młodszych, idę w dobrą stronę

5

@marcin62 Dzieciok lęku wysokości to mieć nie będzie

1

@Lola120 A ile mierzysz, robaczku?

4

0

Okej co gracie na fame u buka?

7

@bartas97 Jak zagra w Gothica, albo D2 to kupie jego koszulkę, o albo w metka xDD

1

@Rust_Cohle Cały siedzę oblany potamy i się trzęsę jak przy ataku paniki

0

@Rust_Cohle Chyba nigdy źle o Nunezie nie pisałem, ale możesz mnie z błędu wyprowadzić xD

0

@Rust_Cohle Właśnie potrzebuje mechanika dobrego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?