Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 Jak przeglądasz oferty na OLX gdzie byle głąb może wykonywać taką pracę, czy Białorusin/Ukrainiec to co Cię dziwi?
0
@jacobFCB Gorzej
1
@escarabajo Jak Milan weźmie Icardiego to się mocno zdziwię
1
@bartas97 Haha chłop jakiś herb znaku drogowego wyciągnął xD
Arsenalu i stary Juventusu
3
@Death_voice Antysemityzm, Jezus był czarnoskórym żydem
0
@AvadaKedavra Dlatego głosują na PO
1
@clyde Wygrany puchar i półfinał LM to gówniany sezon? xD
0
@Benz @FCB_dimiC dzięki chłopaki
0
@jeyx77x Ty nie wiesz stary jaka on ma mocna psyche, Harry jeszcze z nimi nucił
0
@Survier Pieniądze pieniędzmi, ale punkty bolą. W Polsce za przekroczenie 10/15 nawet jak stali nigdy mnie nie zatrzymali
0
@FCB_dimiC Cholera xD To chyba muszę się w Polsce najpierw przyzwyczaić do przepisowej jazdy
0
Czy naprawdę w Niemczech za jakieś drobne przekroczenie prędkości od razu walą mandaty? Bo mam okazję robić na nocki koło Monachium za kółkiem, tylko w Polsce jestem przyzwyczajony do szybszej jazdy xD
1
@Sulimo Bo wydrukował im mecz to odpadli
3
@paweldunajecfcb Musimy poczekać aż Dziki Trener nagra filmik na ten temat
4
@Pawel13sz Oglądałem każdy mecz Jagi żeby pooglądać co Hajto odwali na ławce xD
0
@Colon Dzisiaj byłby karny
0
@panczo O Chelsea tak, Liverpool mi obojętny jest, lubiłem jak Suarez tam grał
1
@Ojciec5tkidzieci Lazio również, a jeszcze fajniej, że nie zobaczymy Juventusu, czy Tottenhamu :)
2
@BorzyKrzys masz oznaczenie żebyś rano przypadkiem dobrego humoru nie miał
10
Haha, Zibi TOP
1
Da się? Da
3
#71 nutka na dzisiaj
Flojd/Wiro - Daję słowo
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13137271
@Kessie
0
@Medium
#71 nutka na dzisiaj
Flojd/Wiro - Daję słowo
11
@Qba2312 W Anglii ogólnie nie ma rasizmu, nie po to 3 lata klękali przed każdym meczem
3
@Emhyr Ciekawe https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/05/social/1fbGMWFDakSQWv9QRjLLR4hkfwgrueen.jpg
0
Dobra pierwsza gra w lola po ponad 2 latach z Polakami, ciekawe czy psycha siądzie
10
@Esteban_ Nic tak nie łączy ludzi jak dwójka
5
@Klaudiaa8 20 procent posiadania 1 sytuacja bramkowa xD Ale fakt fajnie gdyby Everton spadł, chociaż z taką grą Leicester wróżę im spadek
2
@Bagsik88 Ale gdzie Ty tu płacz widzisz, normalna dyskusja
2
@Bagsik88 Co mi o Arsenalu, co Ty mi przypisujesz, koło dupy mi to lata xD