0

@bartas97 Jak przeglądasz oferty na OLX gdzie byle głąb może wykonywać taką pracę, czy Białorusin/Ukrainiec to co Cię dziwi?

0

@jacobFCB Gorzej

1

@escarabajo Jak Milan weźmie Icardiego to się mocno zdziwię

1

@bartas97 Haha chłop jakiś herb znaku drogowego wyciągnął xD
Arsenalu i stary Juventusu

3

@Death_voice Antysemityzm, Jezus był czarnoskórym żydem

0

@AvadaKedavra Dlatego głosują na PO

1

@clyde Wygrany puchar i półfinał LM to gówniany sezon? xD

0

@Benz @FCB_dimiC dzięki chłopaki

0

@jeyx77x Ty nie wiesz stary jaka on ma mocna psyche, Harry jeszcze z nimi nucił

0

@Survier Pieniądze pieniędzmi, ale punkty bolą. W Polsce za przekroczenie 10/15 nawet jak stali nigdy mnie nie zatrzymali

0

@FCB_dimiC Cholera xD To chyba muszę się w Polsce najpierw przyzwyczaić do przepisowej jazdy

0

Czy naprawdę w Niemczech za jakieś drobne przekroczenie prędkości od razu walą mandaty? Bo mam okazję robić na nocki koło Monachium za kółkiem, tylko w Polsce jestem przyzwyczajony do szybszej jazdy xD

1

@Sulimo Bo wydrukował im mecz to odpadli


3

@paweldunajecfcb Musimy poczekać aż Dziki Trener nagra filmik na ten temat

4

@Pawel13sz Oglądałem każdy mecz Jagi żeby pooglądać co Hajto odwali na ławce xD

0

@Colon Dzisiaj byłby karny

0

@panczo O Chelsea tak, Liverpool mi obojętny jest, lubiłem jak Suarez tam grał

1

@Ojciec5tkidzieci Lazio również, a jeszcze fajniej, że nie zobaczymy Juventusu, czy Tottenhamu :)

2

@BorzyKrzys masz oznaczenie żebyś rano przypadkiem dobrego humoru nie miał


10

Haha, Zibi TOP


1

Da się? Da


3

#71 nutka na dzisiaj
Flojd/Wiro - Daję słowo



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13137271
@Kessie

0

@Medium
#71 nutka na dzisiaj
Flojd/Wiro - Daję słowo


11

@Qba2312 W Anglii ogólnie nie ma rasizmu, nie po to 3 lata klękali przed każdym meczem

0

Dobra pierwsza gra w lola po ponad 2 latach z Polakami, ciekawe czy psycha siądzie

10

@Esteban_ Nic tak nie łączy ludzi jak dwójka

5

@Klaudiaa8 20 procent posiadania 1 sytuacja bramkowa xD Ale fakt fajnie gdyby Everton spadł, chociaż z taką grą Leicester wróżę im spadek

2

@Bagsik88 Ale gdzie Ty tu płacz widzisz, normalna dyskusja

2

@Bagsik88 Co mi o Arsenalu, co Ty mi przypisujesz, koło dupy mi to lata xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?