0

@Rust_Cohle

1. 1 / +2.5
2. 2 / -2.5
3. X / -2.5
4. 1 / +2.5
5. X / -2.5
6. 2 / +2.5
7. 2 / +2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / -2.5
10. 1 / +2.5

1

@icon3520 Mnie tam wszystko co dostaje od ludzi cieszy, chociaż nienawidzę dostawać cokolwiek od innych osób, daj jej się wykazać i ciesz się tym, że mogłeś coś dostać od drugiej osoby, obojętne co by to nie było, na końcu to i tak tylko rzecz

0

@Foro Ja tam większości jego twórczości nie rozumiem fenomenu, szczególnie na tym stłumionym i niewyraźnym wokalu, ale ma kilka utworów, które hipnotyzują i luźny vibe, który mnie wkręca wieczorami

3

Jeden z moich ulubionych teledysków
#68 nutka na dziś
Yung Lean - Matallic Intuition



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13130774
@Kessie

0

@Medium
#68 nutka na dziś
Yung Lean - Matallic Intuition


0

@gumaz Wychodzę

6

@Homeopata8989 Niech on już nie pajacuje i da chłopu pracować xD

0

@Foton Co się stanęło, opowiadaj

0

@BorzyKrzys O Poznaniak z nory wyszedl, hehehehe

0

@Emhyr Ło Panie

4

@Bagsik88 Stary, ale ten półfinał z Barca był mega kontrowersyjny, do tego te karne z Bayernem, to były emocje, to była piłeczka, dla mnie to najlepsze wspomnienia z piłeczki, ja też stawiam Guardiolę wyżej, ale chłop zasługuje na uznanie mimo kontrowersyjnych obrazków

0

@Sysia11 Jak nie będziemy razem to nie wierzę w miłość

4

@Mns21 Jose krol, czy to sie komus podoba, czy nie, 20 lat na topie

0

@Sysia11 Jakieś argentyńskie talenty w koszykówce są?

0

@ranger3120 Jeden po drugim, najpierw Blonsky, a potem Dubiel, ale pewnie Blosnky go wyjasni jak leszcza, ale obejrzałem chyba pierwszy raz konferencje tego fame i sie troche usmialem z Ferrariego xD

0

@Emhyr Serio? Ja lubie rigge, ale moze przez to, że 20 lat temu wujas, który zmarł mi dawał połowę i mam sentyment do niej xD

4

@mindbender84 Rasistowskie statystyki

1

@Emhyr Dajesz swój ser, swoją szynkę i kazda do zjedzenia, byleby ciasto było ok

1

Nie no nie dziwie się, że nienawidziłem koszykówki, chociaż jeździłem na turnieje żeby nie iść na lekcje, bo po prostu w każdym sporcie się odnajdywałem, ale żeby to oglądać, dajcie spokój, co chwila przerwy i szarpana gra, to nie dla mnie

0

@arasz1819 A jak sędziowie?

1

1

@Kessie Jezu miałem taką historię, jak są te zjazdy po linie, przyczepiliśmy kierownice do niej i kumpel mnei tak rozpedził, że jak dojechałem do końca wybiło mnie w powietrze, puściłem się i zaryłem mordą o ziemie, kilka razy sprawdzałem, czy mam wszystkie zeby cale xD

0

@Emhyr Świr, sam jeździłem kilka lat rowerem i bym się nie podjął xD

11

@draxidox A Ty płacisz za nadbagaż 3kg dodatkowe 100 zł

1

I wyjaśniona

0

@Rust_Cohle Czuję awans w górę, ale pewnie zabraknie xD

2

@BorzyKrzys Nie musisz, co to za głupoty xD Będzie luźny to po prostu go skrócisz i tyle. Jak masz zasyfiony i od razu ściągnięty to wypłucz go w benzynie ekstrakcyjnej (wlewasz do butelki benzyny troche, wkładasz tam łańcuch i potrząsasz), potem przesmaruj po każdym ząbku i jedziesz

1

@HighestInTheRoom Polska coraz bardziej gotowa na Sebka


0

@karci0 Serio? Żabki stoją kilkadziesiąt metrów dalej

5

@chavez Dwumecz bez najlepszego piłkarza Romy Dybali na dodatek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?