Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
1. 1 / +2.5
2. 2 / -2.5
3. X / -2.5
4. 1 / +2.5
5. X / -2.5
6. 2 / +2.5
7. 2 / +2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / -2.5
10. 1 / +2.5
1
@icon3520 Mnie tam wszystko co dostaje od ludzi cieszy, chociaż nienawidzę dostawać cokolwiek od innych osób, daj jej się wykazać i ciesz się tym, że mogłeś coś dostać od drugiej osoby, obojętne co by to nie było, na końcu to i tak tylko rzecz
0
@Foro Ja tam większości jego twórczości nie rozumiem fenomenu, szczególnie na tym stłumionym i niewyraźnym wokalu, ale ma kilka utworów, które hipnotyzują i luźny vibe, który mnie wkręca wieczorami
3
Jeden z moich ulubionych teledysków
#68 nutka na dziś
Yung Lean - Matallic Intuition
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13130774
@Kessie
0
@Medium
#68 nutka na dziś
Yung Lean - Matallic Intuition
0
@gumaz Wychodzę
6
@Homeopata8989 Niech on już nie pajacuje i da chłopu pracować xD
0
@Foton Co się stanęło, opowiadaj
0
@BorzyKrzys O Poznaniak z nory wyszedl, hehehehe
0
@Emhyr Ło Panie
4
@Bagsik88 Stary, ale ten półfinał z Barca był mega kontrowersyjny, do tego te karne z Bayernem, to były emocje, to była piłeczka, dla mnie to najlepsze wspomnienia z piłeczki, ja też stawiam Guardiolę wyżej, ale chłop zasługuje na uznanie mimo kontrowersyjnych obrazków
0
@Sysia11 Jak nie będziemy razem to nie wierzę w miłość
4
@Mns21 Jose krol, czy to sie komus podoba, czy nie, 20 lat na topie
0
@Sysia11 Jakieś argentyńskie talenty w koszykówce są?
0
@ranger3120 Jeden po drugim, najpierw Blonsky, a potem Dubiel, ale pewnie Blosnky go wyjasni jak leszcza, ale obejrzałem chyba pierwszy raz konferencje tego fame i sie troche usmialem z Ferrariego xD
0
@Emhyr Serio? Ja lubie rigge, ale moze przez to, że 20 lat temu wujas, który zmarł mi dawał połowę i mam sentyment do niej xD
4
@mindbender84 Rasistowskie statystyki
1
@Emhyr Dajesz swój ser, swoją szynkę i kazda do zjedzenia, byleby ciasto było ok
1
Nie no nie dziwie się, że nienawidziłem koszykówki, chociaż jeździłem na turnieje żeby nie iść na lekcje, bo po prostu w każdym sporcie się odnajdywałem, ale żeby to oglądać, dajcie spokój, co chwila przerwy i szarpana gra, to nie dla mnie
0
@arasz1819 A jak sędziowie?
1
Myślicie, że to feta Napoli po wygraniu majstra po 33 latach? Nie to feta kibiców po awansie do finału barażu Sheffield Wednesday do championship
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347564583_967214231370072_4417574926681642083_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FC93cFNJiesAX8xZIk7&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDQtultNW7AUmvsHWa6znKP9yw54VItynQ0RzygThh_Xg&oe=646D9E4F
1
@Kessie Jezu miałem taką historię, jak są te zjazdy po linie, przyczepiliśmy kierownice do niej i kumpel mnei tak rozpedził, że jak dojechałem do końca wybiło mnie w powietrze, puściłem się i zaryłem mordą o ziemie, kilka razy sprawdzałem, czy mam wszystkie zeby cale xD
0
@Emhyr Świr, sam jeździłem kilka lat rowerem i bym się nie podjął xD
11
@draxidox A Ty płacisz za nadbagaż 3kg dodatkowe 100 zł
1
I wyjaśniona
0
@Rust_Cohle Czuję awans w górę, ale pewnie zabraknie xD
2
@BorzyKrzys Nie musisz, co to za głupoty xD Będzie luźny to po prostu go skrócisz i tyle. Jak masz zasyfiony i od razu ściągnięty to wypłucz go w benzynie ekstrakcyjnej (wlewasz do butelki benzyny troche, wkładasz tam łańcuch i potrząsasz), potem przesmaruj po każdym ząbku i jedziesz
1
@HighestInTheRoom Polska coraz bardziej gotowa na Sebka
0
@karci0 Serio? Żabki stoją kilkadziesiąt metrów dalej
5
@chavez Dwumecz bez najlepszego piłkarza Romy Dybali na dodatek