Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Każdy jego post to wędka, ale intelektualna na temat sportu
0
@MesQueUnClub96 Wybierany najlepszym trenerem na świecie, z Porto, Chelsea, Interem i Realem
0
@MesQueUnClub96 Mourinho światowy trener roku 4 razy z każdym innym klubem, Guardiola 2 razy z Barceloną, daj sobie spokój
11
@MesQueUnClub96 Wygraj coś na forcie, kocham ten argument xDD Na farcie to Ty z Polaka możesz mieć dwa na koniec jak ściągniesz na klasówce i nauczycielka Cię nie złapie
1
@cris2706 Jakby nie patrzeć doszedł do finału, a przed nim go zwolnili, kto wie czy na farcie, by nie wygrał tego pucharu xD
Tu nie chodzi o to, że miał oferty, tylko o to, że dwa sezony z rzędu robi finał w europejskich rozgrywkach i ma szansę na drugi triumf bardzo realny, a to godne podziwu patrząc na ten klub
1
Chociaż jedna fajna piosenka na tej eurowizji
16
@Tomo1989 Nie no jak stoi sklep alkoholowy koło szkoły to przecież dzieciaki na przerwie idą walić małpkę i żubra, a potem ganiają na wfie za piłką trzeźwi jak messerschmitt
5
@Kidd Przecież młoda z tyłu już ogarnia temat xD
20
Czujecie już ten klimacik lata?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/05/normal/zNJV4VEGWn4J7NWEyxSQKw0T7lEenAKO.jpg
0
@Kidd No nie wiem, czy nawet on śmiałby zwolnić trenera, który po ponad 30 latach wygrywa marzenie wszystkich Neapolitańczyków
0
@krol211 Zostanie, nie ma bata żeby odszedł
0
@tadzik447 30 się zbliża
@koziar Aż tyle to nie siedzę :D Chyba że w pracy i nie ma co robić
2
@DaPidejpi Nie no jak na kogoś debiutującego w Romie to spoko wyglądał, ale zamiast się rozwinąć to on się uwstecznia, wczoraj same piłki na pałę byle dalej, źle ustawiony, motorycznie wyglądał gorzej od 50 letniego Matica, jednym słowem dramat
Ogólnie się ździwie jak nikt z premier league nie ściągnie Frimponga, gość idealnie skrojony pod tę ligę jest
0
Już dawno nie widziałem żeby jakiś zawodnik innego gościa objeżdżał jak wczoraj Frimpong Zalewskiego, dwóch graczy Romy musiało go asekurować za każdym razem żeby w polu karnym gracz Bayeru po chwili nie był, przypominacie sobie kiedy ktoś miał takie problemy na boku obrony z jakimś zawodnikiem? Przecież ten chłopak jest beznadziejny, zresztą w kadrze to pokazuje za każdym razem, na mundialu sabotaż urządzał, chyba zbyt szybko się nim zauroczyłem. Pewnie zaraz w jakimś beniaminku skończy Serie A, a później przepadnie całkiem
0
@koziar Chciałbym mieć znowu 12 lat żeby z taką samą pasją siedzieć 16h bez przerwy na kompie i grać w gierki :/
1
@Colon Coś słyszałem, w Ajaxie niby dobry był
9
@DonMatteo901 W sumie fajnie, że bez herbu, nie będzie wstydu ubrać
1
@Michael24 Zibi TOP
3
@shahman Porywać się na kibiców West Hamu, dobre ananasy xD
1
@Tomek_TF https://www.flashscore.pl/mecz/pGhbCfFj/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu Norburn w serii rzutów karnych
0
@BorzyKrzys I to bez Dybali w półfinale, oby na finał się Paweł wyrobił
6
#67 nutka na dziś
Joy Division - Shadowplay
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13090683
@Kessie
0
@Medium
#67 nutka na dziś
Joy Division - Shadowplay
0
@barcelonaLM Fajnie byłoby, ale jak ma ryzykować amputacją nogi, to lepiej żeby chłop miał coś z tego życia
0
@barcelonaLM Chyba Rafa zakończy karierę, już nie ma sensu dłużej walczyć ze swoimi bolączkami zdrowotnymi
9
@BulaKG Jak na boisku szkolnym, z zaskoczenia i z czuba z całej siły xD
1
@Nazio87 Hahaha, takiego karnego już dawno nie widziałem xD
2
Sheffield Wed w finale o awans do championship, ale szaleństwo, większe niż po zdobyciu majstra przez Napoli xDD
27
Komentarz usunięty
1
Gościu jaki karny, odwrócił się i na pałę kopnął, świr xDDD