1

@Jakchcesz Też jej używam ostatnio, teraz wziąłem ją jeszcze raz, a tu żel niebieski w środku, chociaż pisze pasta na opakowaniu... xD

2

@pioz123 Okej, ale miała być colka jeszcze do stolika, bo napiwku nie będzie :)

2

@Transu96 Ty byś pewnie rękę wystawił całą xD

0

@arasz1819 Możliwe, niech wraca chłop, trochę rozrusza ta nudna ligę

1

#64 nutka na dziś
Tymek - Mare



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13090683
@Kessie

0

@Medium
#64 nutka na dziś
Tymek - Mare


10

@Lionel_Messi10 Polish hammer bajeruje

0

Ciekawy materiał


4

2

Ale ta dupeczka obcina Robercika, ząb za ząb Aniu

0

Everton na wyjeździe wali Brighton 3:0 co jest xD

3


Ale Kiwior ma luz z piłką przy nodze, oby podtrzymał formę do końca sezonu

2

@P33ck Oby się jakoś wybronili

4

@BorzyKrzys Wszystkie najlepsze dupeczki ze szkoły w dniu chłopaka zdzierają z niego rajty, ale to trzeba mieć wygląd i pozycję

2

@BorzyKrzys Fan kobiecych stóp i butów średnio zaawansowanych wiekiem kobiet, ja szanuje

11

@Kondziubarca Widziałbym Mourinho w PSG, na zakończenie kariery rozwali szejkom klub xD

9

Ale na zachodzie lepiej, bo są tolerancyjni xD
https://m.jbzd.com.pl/obr/3040725/warszawa-skansen-europy

0

@damianex10 Ja oglądałem z 3 sezony, dosyć ciekawy, ale porzuciłem go i nie dokończyłem ostatecznie, na HBO bodajże był, a teraz widzę, że na platformach nigdzie nie ma

6

@PatrykBarca Mourinho wygrywający 3 puchary z MU z dużo gorszym składem i kończący na drugim miejscu w lidze - beton
Ten Haag kończący ligę na 4/5 miejscu wygrywający jeden puchar po wydaniu kupy kasy - geniusz xD

0

@Emhyr Guardiola kocha sam sobie komplikować sprawy ustawieniami z czapy i wyborami zawodników na takie mecze. Rok temu już zmądrzał, ale znowu jakimś cudem Real się przeczołgał xD

0

@Emhyr Tak po prostu wyglądają puchary, że nagle w półfinale pucharu Włoch gra Cremona, w Hiszpanii w finale Osasuna, w LE w półfinale Sevilla, forma dnia, trochę szczęścia w losowaniu i jesteś wysoko nagle :D

0

@Emhyr Czyli jaka drużyna miałaby szansę z City w dwumeczu na ten moment? Bo ja takiej nie widzę

5

@Emhyr Jakie to wszystko proste.. Ci łatwi, tam dymy, tu jakiś słaby Real i finał formalność... no chyba że ma się Benfice i Inter w grupie, albo Frankfurt w LE

3

Leśnodorski miał więcej wspólnego z rapem niż cały Polski "rap" xD
https://glamrap.pl/boguslaw-lesnodorski-opowiedzial-o-znajomosci-z-tupakiem/

2

@Kidd Jedyne co bym ukradł z domu Craiga to właśnie Rachel xD

0

@Faro Zgadzam się

13

@SkN Haaland taki potężny, że nawet klątwę sciągnął

5

@Kwasiak98 Jest jakieś potwierdzenie?

3

@MesQueUnClub96 Liga francuska przecież już nie jest liga farmerów i liczą się statystyki, póki nie było tam Messiego to każdy umniejszał dorobki bramkowe Mbappe i Neymara xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?