Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Też jej używam ostatnio, teraz wziąłem ją jeszcze raz, a tu żel niebieski w środku, chociaż pisze pasta na opakowaniu... xD
2
@pioz123 Okej, ale miała być colka jeszcze do stolika, bo napiwku nie będzie :)
2
@Transu96 Ty byś pewnie rękę wystawił całą xD
0
@arasz1819 Możliwe, niech wraca chłop, trochę rozrusza ta nudna ligę
1
#64 nutka na dziś
Tymek - Mare
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13090683
@Kessie
0
@Medium
#64 nutka na dziś
Tymek - Mare
13
Props dla fachowca xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/05/uQXGOnp7vp4r7i79nrDGE2yA0M6cGYOT.mp4
10
@Lionel_Messi10 Polish hammer bajeruje
0
Ciekawy materiał
4
Expienie na plu 20% przy biciu się na spocie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/05/normal/geSMO3YV1zMP3cOfjtP3HyUAMV1HoHLX.jpeg
2
Ale ta dupeczka obcina Robercika, ząb za ząb Aniu
0
Everton na wyjeździe wali Brighton 3:0 co jest xD
3
Ale Kiwior ma luz z piłką przy nodze, oby podtrzymał formę do końca sezonu
2
@P33ck Oby się jakoś wybronili
4
@BorzyKrzys Wszystkie najlepsze dupeczki ze szkoły w dniu chłopaka zdzierają z niego rajty, ale to trzeba mieć wygląd i pozycję
2
@BorzyKrzys Fan kobiecych stóp i butów średnio zaawansowanych wiekiem kobiet, ja szanuje
11
@Kondziubarca Widziałbym Mourinho w PSG, na zakończenie kariery rozwali szejkom klub xD
9
Ale na zachodzie lepiej, bo są tolerancyjni xD
https://m.jbzd.com.pl/obr/3040725/warszawa-skansen-europy
0
@damianex10 Ja oglądałem z 3 sezony, dosyć ciekawy, ale porzuciłem go i nie dokończyłem ostatecznie, na HBO bodajże był, a teraz widzę, że na platformach nigdzie nie ma
6
@PatrykBarca Mourinho wygrywający 3 puchary z MU z dużo gorszym składem i kończący na drugim miejscu w lidze - beton
Ten Haag kończący ligę na 4/5 miejscu wygrywający jeden puchar po wydaniu kupy kasy - geniusz xD
0
@Emhyr Guardiola kocha sam sobie komplikować sprawy ustawieniami z czapy i wyborami zawodników na takie mecze. Rok temu już zmądrzał, ale znowu jakimś cudem Real się przeczołgał xD
0
@Emhyr Tak po prostu wyglądają puchary, że nagle w półfinale pucharu Włoch gra Cremona, w Hiszpanii w finale Osasuna, w LE w półfinale Sevilla, forma dnia, trochę szczęścia w losowaniu i jesteś wysoko nagle :D
0
@Emhyr Czyli jaka drużyna miałaby szansę z City w dwumeczu na ten moment? Bo ja takiej nie widzę
5
@Emhyr Jakie to wszystko proste.. Ci łatwi, tam dymy, tu jakiś słaby Real i finał formalność... no chyba że ma się Benfice i Inter w grupie, albo Frankfurt w LE
3
Leśnodorski miał więcej wspólnego z rapem niż cały Polski "rap" xD
https://glamrap.pl/boguslaw-lesnodorski-opowiedzial-o-znajomosci-z-tupakiem/
2
@Kidd Jedyne co bym ukradł z domu Craiga to właśnie Rachel xD
0
@Faro Zgadzam się
13
@SkN Haaland taki potężny, że nawet klątwę sciągnął
5
@Kwasiak98 Jest jakieś potwierdzenie?
3
@MesQueUnClub96 Liga francuska przecież już nie jest liga farmerów i liczą się statystyki, póki nie było tam Messiego to każdy umniejszał dorobki bramkowe Mbappe i Neymara xD