Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Schalke się utrzyma?
0
@gumaz Oj tak wspaniale, w Gdynii na plaży wieczorkiem jest klimat
0
@NeKenI Hahaha, Krzysiu jest luźny chłopak on się nie gniewa
0
@NeKenI Jego stary nie żyje, więc ziomek hamuj
0
@gumaz z pomorza byku, a Ty?
0
@NeKenI Tajemnica, ale mam zamiar na orlik do @BorzyKrzys pojechać i mu trochę Neymara pokazać
0
@gumaz Ja juz się stąd widziałem z dwoma osobami xD
1
@Comentateiro W małej firmie to przegrane
2
@Comentateiro To działa w dwie strony niestety :D
1
Rynek matrymonialny jest straszny xD
2
@Barwindg Gorzej jak rano do roboty wstajesz spóźniony cały ryj czerwony w śladach po spaniu xD
1
@DonMatteo901 Fajdek to kasztan
1
@lucas/catalan O Panie, bez formy
0
@Rust_Cohle Bo buty za kostkę ubrałem, bo pizga
0
@HighestInTheRoom Gościu ja takie rzeczy na olx sprzedawałem, że sobie nie wyobrażasz
5
@Firestone Najważniejsza w życiu jest konsekwencją w dążeniu do celu
1
@Rust_Cohle Eleganckie rurki
https://zapodaj.net/images/3d1120fcdff68.jpg
@BorzyKrzys siedzę na krawężniku zarabiając 2k euro brutto
2
@LionelM95 https://zapodaj.net/images/422fb16ed2b45.jpg
3
@ranger3120 Hahaha po 29 gr kajzerki sztywne
0
@tomek8756 Bogol
1
@D10SLEO Hełm 5x 15% na bronienie karnych, strzałów z dystansu, bronieniu na linii, grze na przedpolu i sam na sam
1
@takisobiektos W swoim prime grania na kompie pewnie 10x razy klawiaturę bym skasował
19
Messi po maturach z oświadczeniem
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/345251790_3405647843017266_727526017928389896_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=zrqU-KElduEAX-1BqTY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCZd_EfSVwHduN5N539gTBWuPrueLFA5bgaMEj9YBAUvA&oe=645B1794
22
@DonMatteo901 Cech bez kasku był lepszy od niego
0
@MesQueUnClub96 Obawiasz się? Jak będę w Złotowie to wyjdziesz rękę podać?
0
@Rust_Cohle Haha, ta xDD
0
@MesQueUnClub96 To dlatego, że blisko siebie mieszkamy
1
@MesQueUnClub96 Tyle procent mózgu wykorzystujesz :/
0
@MesQueUnClub96 Ciekawe czy na testach 8 klasisty taki mądry będziesz :)
1
@MesQueUnClub96 Ale kto Cię pytał o zdanie