1

#62 nutka na dziś
Hatik - Angela



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
@Kessie

0

@Medium
#62 nutka na dziś
Hatik - Angela


0

Nie no Vinicius potężny na skrzydle jest

0

Co ten Messi


2

Ło, ale wybronił

0

@supraomnes1 Ile córka ma lat?

1

@Klaudiaa8 Dobre wybory :D

1

@Klaudiaa8 A z Arsenalu kogo najbardziej lubisz?

0

Vinicius sympatyczny chłopak, elegancki

0

@norbi77 Bo żaden inny skrzydłowy tak nie robi xD

4

Kiedyś Fati tak pokiwa

0

Mocny ten Real, Vinicius na pewniaku

1

Brawo Sabalenka

1

0

Sabalenka top

0

@FCBparasiempre Fajna dziewucha

3

@AmigoBlancos I w dupke

0

@Kazragore Ok, na ten moment nie zamierzam

0

@Kazragore Ja gram tylko solo, bo nie mam tyle czasu. 15 lat temu grałem na każdym leaderze

0

@J4no Zobacz w moją serie z nutkami

0

@TheNekro94 Mnie prawie w domu nie ma, a pisze szybko po prostu, bo telefon pod ręką

3

@PatrychoO Podziwiam, że ktoś kilka razy jedna rzecz potrafi oglądać, za dużo dobrych rzeczy do obejrzenia

1

@MESSIah16 Już klepniete, więc mogę pogratulować

0

@Kazragore Jalasa mam na drugiej postaci i on najlepszy jest, ale ja tak gram z nudów czarka tylko póki co po godzinie/dwie tygodniowo może xD Na razie fajne iyemki mam pod amazonkę, jeszcze tytanów brakuje xD

3

Dobra Leeds walić na 2;2

0

@Kazragore Akurat ten hełm jest z 4 do szkilli, mam na drugiej postacie ten 2 do umiejętności i 3 do szkilli, a te czapki to czako, jakoś dziwnie mi łatwo dropnely.. a Oculusa nie mogę za nic xD

2

@AssisMoreira By mi mocno ciążyło na bani, że będę musiał umrzeć mając taki dobrobyt xD

0

@Transu96 Jak ma wyglądać następna FIFA, będzie jakiś przeskok, czy ma być gorzej?

0

I walcz łeb w łeb o majstra jak oni 10 meczów z rzędu wygrali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?