Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
#62 nutka na dziś
Hatik - Angela
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-13059141
@Kessie
0
@Medium
#62 nutka na dziś
Hatik - Angela
0
Nie no Vinicius potężny na skrzydle jest
0
Co ten Messi
2
Ło, ale wybronił
0
@supraomnes1 Ile córka ma lat?
1
@Klaudiaa8 Dobre wybory :D
1
@Klaudiaa8 A z Arsenalu kogo najbardziej lubisz?
0
Vinicius sympatyczny chłopak, elegancki
0
@norbi77 Bo żaden inny skrzydłowy tak nie robi xD
4
Kiedyś Fati tak pokiwa
0
Mocny ten Real, Vinicius na pewniaku
0
@barcelonaLM I to tyle
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/YDnjNYgHUk0yg0NBw7CMoUWYwYOzpGOx.jpeg
1
Brawo Sabalenka
1
@MesQueUnClub96 ??????
0
Sabalenka top
0
@FCBparasiempre Fajna dziewucha
3
@AmigoBlancos I w dupke
0
@Kazragore Ok, na ten moment nie zamierzam
0
@Kazragore Ja gram tylko solo, bo nie mam tyle czasu. 15 lat temu grałem na każdym leaderze
0
@J4no Zobacz w moją serie z nutkami
0
@TheNekro94 Mnie prawie w domu nie ma, a pisze szybko po prostu, bo telefon pod ręką
3
@PatrychoO Podziwiam, że ktoś kilka razy jedna rzecz potrafi oglądać, za dużo dobrych rzeczy do obejrzenia
1
@MESSIah16 Już klepniete, więc mogę pogratulować
0
@Kazragore Jalasa mam na drugiej postaci i on najlepszy jest, ale ja tak gram z nudów czarka tylko póki co po godzinie/dwie tygodniowo może xD Na razie fajne iyemki mam pod amazonkę, jeszcze tytanów brakuje xD
3
Dobra Leeds walić na 2;2
0
@Kazragore Akurat ten hełm jest z 4 do szkilli, mam na drugiej postacie ten 2 do umiejętności i 3 do szkilli, a te czapki to czako, jakoś dziwnie mi łatwo dropnely.. a Oculusa nie mogę za nic xD
2
@AssisMoreira By mi mocno ciążyło na bani, że będę musiał umrzeć mając taki dobrobyt xD
0
@Transu96 Jak ma wyglądać następna FIFA, będzie jakiś przeskok, czy ma być gorzej?
0
I walcz łeb w łeb o majstra jak oni 10 meczów z rzędu wygrali xD